op het Stadserf! 10 jaar Stadserf zaterdag 6 oktober 2007 De nieuwbouw aan net Stadserf bestaat 10 jaar en dat wordt gevierd met taart, cadeaus, muziek, workshops en tentoonstellingen op zaterdag 6 oktober, ledereen is van harte welkom De instellingen gevestigd aan het Stadserf houden open huis en in een tent op het plein wordt voor de eerste keer de Dag van de Naturalisatie gevierd. Als rode draad loopt door het programma 'wonen in Schiedam'. Fortis Theater a.d Schie 12.15 uur aansnijden supergrote taart door burgemeester W.M. Verver-Aartsen met tienjarige kinderen uit Schiedam aansluitend op de koffie met het gemeentebestuur. 10.00 korting op tien theatervoorstellingen Officiële opening 12.00 uur officiële opening van de dag met de opening van de tentoonstelling 'Zitten in Stijl, Negentiende-eeuwse trends in Schiedam' door burgemeester W.M. Verver-Aartsen; een historische tentoonstelling op locatie van het Stedelijk Museum Schiedam in de Stadswinkel. Bibliotheek Waterweg 13.00 uur overhandiging eerste exemplaar 'Dierbaar' van Jan Terlouw aan wethouder M. Siljee. Presentatie activiteiten komend seizoen in een woonbeursachtige setting met workshops, interieur adviezen, rondleidingen en signeersessies. Gemeentearchief Schiedam Rondleidingen en tentoonstellingen: 'Wonen in Schiedam, de architectuur van Piet Sanders' en tentoonstelling '10 jaar Stadserf' (entreehal). Straatfotoactie: 1 foto 1 euro 10.00 korting op het Groot Schiedams Prentenboek Kennismaken met de gemeenteraad Ontmoet de gemeenteraadsleden achter de balie van de Stadswinkel, als gids of ga op de koffie in de fractiekamers. Stadswinkel met het Gemeentelijk Informatie Punt en het Woon Informatie Centrum 14.30 uur overhandiging eerste Ontdekschiedam.nu slabbetje door burgemeester W.M. Verver-Aartsen. Alle balies open, speciale acties zoals gratis pasfoto's en tentoonstelling van woonprojecten. Dag van de Naturalisatie In de tent op het Stadserf: Theeschenkerij, theepottenverkoop en -ruilbeurs, workshop theekommen beschilderen, familieportret door Sjef van Duin. Voor degenen die meedoen aan de Ramadan, ligt er een verrassingspakketje klaar om mee naar huis te nemen. 15.00 uur Naturalisatieceremonie in Aleidazaal De flyer met het volledige programma ligt voor u klaar in de Stadswinkel en bij de deelnemende instellingen. ontdekschiedam.nu Fabristraat met Ambacliteechuol SCHIEDAM Fotografie v.l.n.r.: Edwin Spek, Gemeentearchief, Fleur Kooiman. gemeente Schiedam

Musis | 2007 | | pagina 332