Past-Elle voor borstprothesen en lingerie Wilt u meer informatie komt dan gezellig naar de winkel en onder het genot van een geurend kopje koffie wordt u wegwijs gemaakt. U kunt ook bellen: 010-4342399, of kijken op onze website www.past-elle.nl. Privacy en topmerken Een op de acht vrouwen in Nederland wordt getroffen door borstkanker. Past-Elle aan de Waalstraat 36 in Vlaardingen is gespecialiseerd in borstprothesen, aangepaste lingerie en badmode. Eigenaresse Annelies Sluis, zelf ooit getroffen door borstkanker, weet als geen ander wat deze vrouwen voelen. Samen met Mariëtte Dalhuisen runt zij haar Past-Elle, een prachtige, lichte lingeriewinkel. Beiden hebben al jarenlang ervaring op het gebied van lingerie en mogen zich met recht echte vakvrouwen noemen. Zij hebben veel klanten in de regio en de ziekenhuizen in de omgeving verwijzen ook door. Past-Elle is SEMH gecertificeerd, het geen betekent dat zij een officieel certificaat van leveranciers die hoogwaardige kwaliteit leveren in hun bezit hebben. "Deze erkenning vloeit voort uit het feit dat wij producten van een goede kwaliteit verkopen en de zeer persoonlijke hulp en service die wij bieden. Het is wel iets waar we trots op zijn", aldus de beide dames. f Past-Elle, Waalstraat 36, 3131 CS Vlaardingen, tel. 010-4342399, E-mail past-elle@hetnet.nl Past-Elle beschikt over een zeer ruime paskamer, waardoor de privacy van hun cliënten gewaarborgd is. U kunt er uiteraard terecht voor topmerken borstprothesen, maar ook voor dames die gedeeltelijk een borstoperatie hebben ondergaan of een reconstructie, zijn er goede ondersteunende beha's en sportbeha's. Verder beschikt Past-Elle over een fraaie collectie luxe en eigentijdse lingerie en badkleding van onder meer de merken Anita, Amoena Silima, Rosa Faia, Felina, Conturelle, Sloggi, Ten Cate en Triumph. Het assortiment is compleet met de verkoop van pantylettes, body's en nachtmode. Brillenspecialist Van der Meer biedt alle (ANVC)specialisering op het gebied van oogzorg montuur- en glasadvies en het aanmeten van contactlenzen. Exclusiviteit en kwaliteit staan bovenaan. Juist op het gebied van merk, vormgeving en uitvoering. In dit opzicht zetten de nieuwe eigenaars Marcel van Oosterhout en Monique Fernig de traditie van Van der Meer sedert 1 januari 2010 onverkort voort. Brillenspecialist Van der Meer hecht aan een persoonlijke benadering en klant gerichtheid centraal. Gebaseerd op een optiekervaring van tientallen jaren, samen werking met leveranciers van topmerken van optiek, monturen en contactlenzen en uitstekende relaties met de oogartsen in de regio. Individuele oogzorg, gecombineerd met specifieke vakkennis zijn bieden zekerheid. Daarbij biedt Brillenspecialist Van der Meer letterlijk alles op het gebied van contact lenzen. Denk hierbij aan de revolutionaire Dreamlite contactlens. Deze contactlens corrigeert de ogen tijdens het slapen zodat er overdag geen bril of contactlenzen meer nodig zijn om scherp te kunnen zien, en de multifocale contactlens (lenzen met verte en leesdeel). Brillenspecialist Van der Meer brengt u op de hoogte van alle actuele ontwikkelingen op het gebied van mode en techniek en verwelkomt u graag in de winkel. LIESVELD 133,3131 CK VLAARDINGEN TELEFOON 010 434 53 91 VANDERMEER0PTICIEN@WANAD00.NL Bezoek ook onze website www.vandermeeropticien.nl Brillenspecialist Van der Meer biedt Vlaardingen ongekend exclusieve collecties van - onder veel meer - de originele, desgewenst op maat en in schitterende kleurcombinaties vormgegeven brillen van het topmerk Gijs, Polo Ralph Lauren, Boss, Lunor en Burberry.

Musis | 2010 | | pagina 12