Nieuw in uw regio: de Vlietland Borstkliniek Vlietland In oktober 2010 heeft het Vlietland Ziekenhuis de deuren van de Vlietland Borstkliniek geopend. De Borstkliniek is een vernieuwend initiatief van het Vlietland Ziekenhuis én uniek in de regio Zuid-Holland. Borstkliniek De kliniek biedt bij u in de buurt topzorg op maat. Mocht u te maken hebben of krijgen met een borstaandoening of (een vermoeden van) borstkanker, dan kunt u in de Vlietland Borstkliniek rekenen op: Persoonlijke benadering en begeleiding Zowel voor, tijdens als na de operatie of behandeling wordt u op maatschappelijk en emotioneel vlak begeleid. Goede voorlichting De informatie die u krijgt wordt afgestemd op uw persoon lijke situatie en behandeling. In de voorlichting wordt ook adequaat ingespeeld op de laatste ontwikkelingen. Medische topzorg door een gespecialiseerd team De chirurg, radioloog, patholoog, plastisch chirurg, internist oncoloog, mammacare verpleegkundige, psycholoog en fysiotherapeut zijn in borstaandoeningen gespecialiseerd en werken intensief op één locatie met elkaar samen. Korte wachttijd, snelle diagnose Met een verwijsbrief van de huisarts wordt u binnen een week geholpen. Alle onderzoeken vinden zoveel als mogelijk op één dag plaats. Bijna 70% van de patiënten krijgt de dag erna al de uitslag. Heeft u vragen of wilt u meer weten over de Vlietland Borstkliniek? Stuur dan een e mail naar: vlietland-borstkliniek@ssvi.nl Een nazorgtraject De Vlietland Borstkliniek werkt aan een nazorgtraject waarin aandacht besteed wordt aan de gevolgen van borstkanker en hoe u (en uw omgeving) hiermee om leert gaan. Zo is er een informatieve cursus, waarin verschillende onderwerpen aan bod komen van werkhervatting tot de invloed op de relatie en het gezin.

Musis | 2010 | | pagina 44