Verkade's Warns Machtlichten Fin E. s. Mil it h Adverteert i rail. Kinder-Confectie Enorme voorraad en sorteering in: Rotterdam, Hoogstraat hoek Spui. Branderijen. de Nederlanden m 1845 fillip Moopi Taillewerksters Schiedam Vooruit." JJeéen-^Jergaèering VËEN's de Echte Engelsche Onze collectie is thans compleet. Kinder-Mantels. Kinder-Jurken. Kinder-Mantel-Costumes. Kinder-Blousj es. Kinder-Rokjes. Beksnd "billijke prijzen. BRAND - INBRAAK Branderij, een WOONHUIS een BRANDERIJ. Woonhuis met Tuin dubbele Branderij, CACAO Posterijen en Telegrafie. Taille-Oostumes Openbare Branderijs VERZEKERING Openbare op Woensdag 14 April 1909, des avonds ten 81/* ure, in het Gebouw van de Schiedamsche Spoeling-Vereeniging. Bi] alls sdide Bijwielhaadelarea sija verkrijgbaar De Seedkoopste ia gebraik, Sterk - Sael - Sierlijk. Kerknieuws. Z. D. H. de Aartbisschop van Utrecht heeft eer vol ontslag verleend aan den weleerw, pater T. C. Helsloot als pastoor te Kuilenburg en aan den weleerw. pater H. M. J. C. Jansen assistent te Kuilenburg en heeft benoemd tot pastoor te Kui lenburg den weleerw. pater G. G. T. Oosterbaan. Pastoor W. A. J. Blaisse, pastoor der parochie van den H. Antonius van Padua te Utrecht, was gister 25 jaar priester. Wegens den H. Vastentijd werd echter geen feest gevierd. Deken Wennen f. De zeereerw. heer A. H. F. Wennen, deken en pastoor te Purmerend, wiens overlijden wjj reeds korteljjk meldden, werd den 31en Maart 1846 te Amsterdam geboren. Na in 1870 priester te zjjn gewjjd, was hij achtereenvolgens als kapelaan werkzaam te Castricum en te Rotterdam, waar hij vooral in de St. Laurentius parochie (Houttuin) dankbare en aangename herinneringen achterliet. Vervolgens tot rector van het St. Aloysiusgesticht te Amsterdam benoemd, was hij als zoodanig ook directeur van de Congregatie der eerw. Broeders, die het gesticht »De Heibloem" in Limburg, een liefdewerk van de St. Vincentius-Vereeniging, be- heeren. Sedert 1895 was de zeereerw. heer Wennen de ken en pastoor van Purmerend. Priester van groo- ten ijver en vroomheid, heeft hij ook in die be diening zich-zelven, ondanks zijn zwak en ziekelijk gestel in de latere jaren, geheel gegeven. Na reeds eenmaal te Purmerend bediend en weer hersteld te zijn, ging hij volgens geneeskundigen raad te Rjjsenburg verder herstel van gezondheid zoeken. God beschikte 't anders en gaf hem mogen we vertrouwen het eeuwig loon voor zijn verdienstvol leven. Hjj ruste in vrede Onbestelbare brieven. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten van hier verzonden, gedurende de 2e helft van de maand Maart. Brieven. G. W. van Velzen, Groningen. Mej. M. Lantman, Hilversum. Mej de Wed. Terband. Briefkaarten. 3 zonder adres. Buitenland. A. Middelbos, Prov. Rijnland. Nota. Aan de afzenders wordt aanbevolen hun naam en adres op de stukken te vermelden, opdat deze bij onbestelbaarheid aan hen kunnen terug gegeven worden. Advertentie u. Ieder, die iets te vorderen heeft van of verschuldigd is aan den Heer JACOB AMMERLAAN Az., in leven veehouder, te Scmedam woonachtig, doch op den 22 Maart 1.1. aldaar overleden, wordt verzocht daarvan opgave of betaling te doen vóór den 26 April e. k. ten kantore van Mr. H. M. C. POORTMAN, notaris te Schiedam. Waardoor komt het dat ons debiet in steeds vooruitgaat? Omdat wij waar geven voor uw geld. Ons Nachtlicht vereenigt vele deugden in zich, als zindelijkheid, betrouwbaarheid, be scheiden doch voldoende licht, volle branduren en eenvoudige behandeling. Het is een ware verza meling van goede hoedanigheden. Verkrijgbaar in winkels van kruidenierswaren comestibles en huishoudelijke artikelen a 30 ct. per doos. De plaatjes verzameling Verkade's Album No. 4. Zaandam. in de Dit Seizoen groot opgenomen Kinder-Jurken en Toor jonge Dames. De Notaris H. B. E. BLAISSE te Schiedam, zal op Vrjjdag 2 April 1909, des voormiddags 11 uur, bij veiing en op Zaterdag 3 April 1909, des avonds 8 uur, telkens in het gebouw „Musis Sacrum aan de Lange Haven, te Schie dam, in het openbaar verkoopen I. Eene gunstig aan het water gelegen in volle werking zijnde waarin meelzolder en graanzolder, met kolen- plaats, staande en gelegen te Schiedam, Wes- terkade no. 6, kadaster Sectie M. no. 413, groot 4 are 50 centiare. De Branderij is voorzien van 4 ruwketels, 2 distilleerketels, 16 beslagbakken, zoo goed als nieuwe stoomketel, nieuwe stoompomp, koperen bovenbak, koperen binnenbak, nieuwe houten binnenbak, ijzeren waterreservoir en verder tot een goed ingerichte branderij be- hoorende werktuigen en gereedschappen en is voorzien van gas- en waterleiding. Grondbelasting f 16.18. II. Eene gunstig aan het water gelegen in volle werking zijnde kunnende 6 bak stoken, waarin zolder, met ko- lenplaats en gang, staande en gelegen te Schie dam, Westerkade no. 26, kadaster Sectie M. no. 367, groot 4 are 41 centiare. De branderij is voorzien van 2 ruwketels, 1 distilleerketel, 12 beslagbakken, koperen stoomwaterketel, stoomketel, stoompomp, ijze ren reservoir, bovenbak, nieuwe binnenbak en verdere tot een goed ingerichte branderij be- hoorende werktuigen en gereedschappen en is voorzien van gas- en waterleiding. Grondbelasting f 10.63. Aanvaarding en betaling der koop penningen 1 Mei 1909. De perceelen zijn te be zichtigen Woensdag 31 Maart en Donderdag 1 April 1909 van 10 tot 12 en van 2 tot 4 uur, op vertoon van een toegangsbewijs, afgegeven door genoemden Notaris, ten wiens kantore Nieuwe Haven no. 140, nadere inlichtingen te bekomen zijn. VAN «EN Tegen hoog loon, zeer be kwame terstond gevraagd voor vast werk bij C. H. KiilINE Zonen, den Haag, Kneuterdijk. Namens het Bestuur A. GOURA, Voorz. LOEF DE MEIJER, Secr.-Dir. AGENDA Verslag over 1908. Rekening en Verantwoording. Benoeming van een Lid in het Bestuuf. Mededeeliogen. Rondvraag. De Notaris H. B. E. BLAISSE te Schiedam, zal op Vrijdag 2 April 1909, des voormiddags 11 uur, bij veiling en op Zaterdag 10 April 1909, des avonds 8 uur, bij afslag, telkens in het gebouw „Musis Sacrum" aan de Lange Haven, te Schiedam, in het openbaar verkoopen I. Een hecht en sterk, wel ingericht, goed onderhouden en achteruitgang, staande en gelegen te Schie dam, Vlaardinger Dijk no. 4, kadaster Sectie H. no. 428, groot 1 are 60 centiare, met een onverdeeld arndeel in een perceel uitpad aldaar, kadaster Sectie H. no. 426. Het Huis bevat beneden2 kamers, keuken, kelder, provisiekelder en kolenkelder boven 2 kamers en keukentje en daarboven zolder met dienstbodekamer, is voorzien van gas- en wa terleiding, vaste kasten en verdere gemakken. Grondbelasting f 14.76. II. Een gunstig aan het water gelegen, in volle werking zijnde, waarin zolder, met kolenplaats, staande en ge legen te Schiedam Nieuwe Haven no. 237, ka daster Sectie M. no. 229, groot 3 are 64 cen tiare. De Branderij is voorzien van 4 ruwketels, waarvan 2 nieuw, 2 zoo goed als nieuwe dis tilleerketels met stoomvermogen, 16 beslagbak ken, koperen bovenbak en verdere tot een goed ingerichte Branderij behoorende werktuigen en gereedschappen, en is voorzien van gas- en waterleiding. Grondbelasting f 13.96. Aanvaarding en betaling der koop penningen van perceel I 22 Mei 1909 en van perceel II 26 April 1909. De perceelen zijn te bezichtigen Woensdag 31 Maart en Donderdag 1 April 1909 van 10 tot 12 en van 2 tot 4 uur, op vertoon van een toe gangsbewijs, afgegeven door genoemden Notaris, ten wiens kantore, Nieuwe Haven no. 149, na dere inlichtingen te bekomen zijn. HOFLEVERANCIERS. de meest délicieuse drank. FABRIEK TE SNEER. Let op den naam op het loopvlak: Aan de abonné's onzer Courant wordt dringend verzocht bij verhuizing daar- van uitsluitend kennis te geven aan hei bureau van ons blad Boterstraat 50 bovgg; Ook voor klachten over de bezorginf, als anderszins wende men zich rechtstreeks tot het bureau van de »N. Schied. Crt. DEN HAAG (vroeger Zulphen). Directie HENNY I KAPITAAL.'". 4.000 000.00 RESERVEFONDS: ruim 1.235.000.00 I DUNLOP-BANDEN „THE DUUILDPTYflE"

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1909 | | pagina 4