Reseda! Bleu! Ouir! Blauw (met decente strepen) DAMES-CONFECTIE. Lage Prjjzeu. In-uferkoopacontant Geweldige «inzet. Paletots. Costumes. Fantasiestoffen (met kleurenrijke effecten doorweven) zijn de nieuwste kleuren voor het a.s. seizoen. De voordeelen van dit systeem zijn: Het is dan ook UW BELANG, onze aanbiedingen steeds te vergelijken. HSSlËiMijl: Het voordeeligst adres in geheel Nederland. Zooals bekeud, openden wij onlangs te Berlijn eene groote zaak. Eren- als oreral in Nederland, knnnen wij ook daar op een enorm sncoes bogen. Het behoeft geen betoog, dat dergelijke resultaten alleen verkregen knnnen worden, omdat door onze rationeele wijze ran zaken doen ook de belangen ran het publiek het best gediend worden. Deze moderne methode van handeldrijven stelt ons in stnat de grootste voordeelen te knnnen bieden, omdat in dit systeem alles, wat daartoe rereischt wordt, besloten ligt. Wij verkoopen alle goederen, ook de minder bekende, met dezelfde lage winstberekening en zijn door onze permanente aanwezigheid te Berlijn meer dan elke andere firma in staat onze orders steeds d&n te plaatsen als de markt het gunstigst is. waardoor zoowel voor fabrikant als winkelier elk renteverlies en risico is uitgesloten en derhalve veel goedkooper verkocht kan worden. Voor den inkoop verkregen wij door dit Systeem de hoofdvereischte om goedkoop te kunnen koopen- Omze omzet in Dames-Confectie loopt in de millioenen, is veel grooter dan van elke andere firma en bedraagt meer dan het viervoudige van dien der grootste combinatie in dit artikel. Veertien groote etalages stellen U in de gelegenheid een volledig overzicht te krijgen en is daardoor iedere dame, zonder dat invloed uitgeoefend wordt, in staat gesteld te zien, welke kleur en welk model voor haar het meest ge- wenscht schijnt. In tegenstelling met de mode van Costumes gaan voor Mantels uitsluitend lange modellen. Door de bekende Parijzer firma Poihet werd hierin een geheel nieuw faijon ge bracht, hetwelk in den laatsten tijd een geweldigen opgang maakte. Dit fatjon, welk zich aan de nieuwe empire-style aansluit, geeft aan het artikel Paletot een geheel nieuw cachet. Onze prijzen hierin zijn: t 3.?5, 4.50, 5.75, 6 50, 7.'5, 9.50 tot 28.—. Meestal worden korte modellen gevraagd, welke door hunne mooie garneering en eleganten pasvorm een uiterst chique aanzien geven. Als nouveauté worden Blauwe, Reseda en Groene Costumes met decente Witte of Gekleurde Stre pen gebracht. Wij brengen dit artikel van af ƒ7.50, 8,75, 9 25 11.50, 12.— tot 32.—. A>«H S'JfM p^pi^nainnimj' ROTTERDAM, Hoogstraat, hoek Viaduct SEIZOEN-NOUVEAUTÉS

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1911 | | pagina 3