Verkooping. 'dl Verkooping. Dienstbode, eerde Abonneert U Kleine Aflvertentiën Koolsbergen's Poffertjes- en Wafel-Salon, Telefoon no. 195. SCHIEDAM. Laap Iwslraat 91 Effecten taps Wissels. ABin WATTEN Winkel- en Woonhuis, A.ttentie s. -v. p!. J. W. KOOLSBERGEN. Sport. Adrertentlëu. OPENBARE 6' op Woensdag den 28 Juni 1911, 0H0S0H0H0H0H0H0S Algemeen verzekert 0 SI 0 £1 0 H 0 a men, dat het uit SMI IS 's Bakkerij, IS Openbare Yrij willige i Een Woonhuis Huizen vu. Een Woning Burgerlijke Stand. leerlingen HBHHSHBnnnigraginigifa Wederom is gearriveerd Hollandsche en Brusselsche Wafelen. Koninklijke Nederlandsche Cacaofabriek Helmond. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. De Europecsche rondvlucht. Soesterberg. Hieronder laten wij de namen der vliegers volgen, die gister van Soesterberg via GilzePiijen naar Brussel vertrokken Beaumont2.15 uur Garros2.23 Kimmerling3,11 Tabuteau3,23 Duval3,24 Vedrines3.26 Train3,31 Vidart417 Gibert4.22 a> Reneaux4,25 y, Wijnmalen4.33 Barras4.40 Prevost5.41 De volgorde van aankomst en vertrek, op de Molenheide is 1. Beaumont 3.40, vertrokken 4.22. Kimmerling 4.35 en 4.54. Duval 5.01 en 5.21. Train 5.02 en 5.30, terug 5.55. Vedrines 5.04 en 5.20. Tabuteau 5.05 en 5.27, daalt bij Horst. Garros 5.12 en 5 28. Gibert 5.45 en 5.59. Wijnmalen 6 en 6.28, weer terug 7.09 en weer vertrokken 8.08. 10. Renaux 6.13 en 6.24. 11. Vidart 7.27. 12. Pré vost 8.04. Vidart, Prévost en Train blijven hier. Barras vertrekt morgen om 2 uur uit Leerdam. Brussel. Beaumont is te Berchem, bij Brussel gedaald om drie minuten voor halfzes. Hij kwam in prachtige zweefvlucht over de eindstreep, onder wild enthousiasme. Om kwart voor zes is Kimmerling aangekomen. Even als Beaumont was hij reeds op verren af stand zichtbaar. Hij hield in rechte richting aan op bet vlieggeld en daalde prachtig. De vluchtvloot kwam nu geregeld binnen na Kimmerling kwamen achtereenvolgens Védrines, Garros en Gibet, allen in uitstekende conditie. (Reuter seint dat Védrines binnen was om 6 mi nuten voor half 7, Garros om 7 minuten over half zeven). (Reuter seint dat Gibert om 3 minuten voor zeven daalde Duval kwam aan om twaalf minuten over half acht. Renaux arriveerde om drie mi nuten over acht). Wijnmalen heeft den overgebleven bezoekers van Berchem vanavond een angstig uur bezorgd Zeven van de twaalf vogels waren op het nieuwe nest aangekomen, toen bekend werd, dat alleeu \idart en Wijnmalen nog te verwachten waren van uit Breda. Het was toen half negen en al aardig donker. Op het groote grasveld werden vuren aangestoken en vuurpijlen opgelatenen zonder ophouden knalden de kanonschoten. De hemelstreek van waar hij moest komen neerstrij ken ros en donkergrijs vervaagde stilstaan tot een eenkleurige massa, waarin niets meer te erken nen viel. Het kleine troepje belangstellenden en journalisten verdrongen zich om het telegraaf kantoor. Van Vidart kwam bericht; maar over Wijnmaien niets I Het werd angstig, tot einde, lijk om tien uur een bericht ons meldde, dat hij Antwerpen tot voorloopig einddoel had gekozen. Allen juichten dat verstandig plan toe. Hier een landing te beproeven vonden deskundigen roeke loos, iets wat zelfs de leeken gemakkelijk begre pen. Men trok nu verheugd huiswaarts. Een blijde stemming heerschte er onder de vele Ne derlanders, waarvan voor enkelen de dag om vier uur begonnen was. De officieele tijden van aankomst zijn Beaumont 5 u. 27 min., viervijfde sec. Kimmerling 5 u. 44Védrinos 6 u. 22 min., 57 eenvijfde sec. Garros 6 u. 35 min. 57 drievijfde sec.Gibert 6 u. 56 min. 51 sec.; Duval 7 u. 43 min. 49 viervijfde sec.; Renaux 8 u.3 min. 39 drievijfde sec- Wij n m a 1 e n. Reuter seint d.d. gisteren uit Brussel dat Wijn malen aan het vliegcomité heeft getelegrafeerd, dat hij zich genoodzaakt heeft gezien, te dalen op het militaire vliegterrein te Brasscheat. Om di ie uur in den nacht van Maandag op Dinsdag hoopt Wijnmalen op het veld te Berchem aan te komen. (Brasschaet is een station aan de tramlijn van Breda naar Antwerpen, en dicht bij laatstgenoem de plaats gelegen. Wijnmalen verliest dus, in vergelijking met Beaumont c.s., die gisteravond vroeg reeds te Berchem waren aangekomen, bijna een halven dag. Van Wijnmalen is bekend, waar hij isen Tabuteau zit met een mankement aan zijn toestel bij Gilze-Rijen; en Weyman's doen en laten staat niet vast. De Notaris W. J. A. ROLDANUS te Schiedam is voornemens bij veiling op Vrydag 30 Juni 1911, des voorm. ten elf uren en bij afslag op Zaterdag 8 Juli 1911, des avonds ten acht uren, telkens in het gebouw „Musis Sacrum" aan de Lange Haven te Schiedam, in het openbaar te verkoopen: Een ruim en van vele gemakken voorzien erve en open plaats met achteruitgang te Schiedam aan de Hoogstraat no. 145, kadaster Sectie C no. 171, groot 80 centiaren. In eigen gebruik geweest. Grondbel. f22.45. Straatbel, f8.94. Het pand, vroeger in gebruik als winkel- en woonhuis met afzonderlijk bovenhuis, is zeer gemakkelijk als zoodanig weer in te richten. Aanvaarding en betaling der koop penningen op 1 Augustus 1911, Bezichtiging op Woensdag en Donderdag in de week der veiling, des voorm. van 10 tot 1 uur en des nam. van 3 tot 5 uren. Toegangsbewijzen en nadere inlich tingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris aan de Boterslraat 62 en van den Make laar J. F. W. MEIJER aan de Lange Kerkstraat 36. ran II.H. LEDEN des voórmiddags ten 11 ure, in het Gebouw der Vereeniging. Namens de Directie ADRIAAN ZOETMULDER, Secretaris. het gezondste en smakelijkste voedsel is. De Notaris W. J. A. ROLDANUS te Schiedam is voornemens bij veiling op Yrydag den 30 Juni 1911, des voorm. ten elf uren en bij afslag op Zaterdag den 8 Juli 1911, des avonds ten acht uren, telkens in het gebouw „Musis Sacrum" aan de Lange Haven te Schiedam, in het openbaar te verkoopen en erve met tuin te Schiedam aan den Oost singel no. 51, groot 2 aren, 40 centiaren. In eigen gebruik. Grondbel. f 11.96. Straatbel. f4 62. II-VI. Vijf, elk afzonderlijk te veilen, en erven met open grond te Schiedam aan de Hendrinastraat, nummers 2, 4, 6, 8 en 10, strek kende tot aan de Wilhelminastraat, te zamen groot 2 aren, 61 centiaren. Verhuurd voor f8.50 per week. Grondbel. f22.20. Straatbel, f4.35. en erve te Schiedam in een gang aan de Laan no. 121, groot 18 centiaren. Verhuurd voor f 1, per week Grondbel. f2.-. Straatbel, f0.72. Aanvaarding en betaling der koop penningen van perceel I op 15 September 1911 en van de overige perceelen op 31 Juli 1911. Bezichtiging op Woensdag en Donderdag in de week der veiling, des voorm. van 10 tot 12 uren en des nam. van 2 tot 5' uren. Toegangsbewijzen en nadere inlich tingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris aan de Boterstraat 62 en van den Make laar J. F. W. MEIJER aan de Lange Kerkstraat 36. Al de perceelen zijn inmiddels uit de hand te koop. Gevraagd, tegen Augustus of eerder, een nette niet beneden 16 jaar en van goede getuigen voorzien. AdresSt. Liduinastraat SOboven. Gevraagd tegen 1 September a.s. Geboren: 24 Juni. Gerrit, z. v. L. v. Kat wijk en C. Paardenkooper, Nieuwe Maasstraat. Neeltje, d. v. D. v. d. Net en D. v. Holst, L. Singelstraat. Theodora Johanna, d. v. F. J. Duimel en H. v. Vliet, Kreupelstraat. Hendrika Johanna, d. v. J. II. K. Ritter, en G. W. van Haren, N. Haven. 25 Cornelia Gijsberta, d. v_ P. Steenis en J. Pannekoek, Klein Groenendal. Antony Johannes, z. v. S. P. de Wit en G. M. F. Kins, Breedstraat. Johannes Petrus, z. v. N. v. d. Plas en A Verhoeckx, Steenstraat. met of zonder pension. Brieven, letters O. V., advertentiebureau fa. Wed. H. H. UYTENBROEK, (II. Lebesque), Venlo. op de Eenige nette kunnen geplaatst wor den bij Mej. G. W. HICKENDORFF, Tail- leuse, Schie 4. Gevraagd tegen 10 Juli, een nette R. K. Dienstbode, van goede getuigen vo.rzien. Het adres is te be vragen in ULLERS' Boekhandel,Hoogstraat 19, Schiedam. waarvan de opening geschiedt op morgen Woensdag 28 Juili in het opnieuw gerestaureerd en door Olso-branders verlicht gebouw het „VERKOOP LOKAAL" aan de Lange Haven 118. ^Vï",°ud'l gll"stig bekerid door de levering van prima consumptie en uiterst Zllldelyke bediening beveelt hij zich weder opnieuw in UEd. gunst minzaam en beleefd aan. Achtend, UEd. dw. Dr. Bestellingen aan llllis worden zonder prijsverhooging stipt op tijd bezorgd. Per 7j kilo-Ju,* f l.OO V, kilo-bnsi - 0.55 Vio kiJo-bus - 0.35 W lAscht van uwen Winkelier ZUI V' E1I E so 1 in 1-1 tïilo pukje. Het beste en voordeeligste Waschmiddel voor AkJLK kuishotititlijk g-ebi-nik. DE HAARLEMSCHE SODA FABRIEK. 1 Ko, f 25.— in vierkante gedecoreerde Kussen van 1Ko- !/4 l/io Ko. I* 0.55 n Bestrijdt met goed gevolg Rhumatiek, Bronchitis, Keel pijn, Lendenpijn, Pijn in de zijde, Stijven nek en alle aandoeningen door koude veroorzaakt. In doozen van 75 ets en in doozen van 40 ets bij alle apothekers en drogisten. «V-M gWZUllUdlV Cll re-- D. C. KOK Jr., NATRON ELM ORANJE-CACAO M0GÊ1TE

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1911 | | pagina 4