Buitengewoon lage aanbiedingen. m J.van Katwijk J. A.M.Meijer. J. H. Evers J.J. Gabel Sr. P. J. van der Sman, „Prosit" Limonade Siroop P. I. van der Sman, SPAARBANK TE SCHIEDAM. Ernstige waarschuwing voor Wielrijders. Magazijnen „DE STER" BELANGRIJK BERICHTI per fleseh 50 en 70 ct. VISSER Co., Lange Haven 42. Kipstraat 42, Rotterdam. Hulpkantoor in de Alida-Bewaarschool (Leliestraat). Zoo U van do richting KOEMARKT van de hoopjes wilt gaan profiteeren in de bij gelegenheid van den Grooten Uitverkoop. f 'c v, 1 1 KIEZERS! stemt Vrijdag 18 Juli a.s. In District II (Doele en Broersveld) alleen op de Heeren en In District III (Gymnastieklokaal en Dwarsstraat) alleen op de Heeren en Denkt er aan, dat wanneer ge slechts een van onze candidaten met nog een andere stemtde kan sen van onze mannen verzwakt. Het Bestuur der R. K Kiesvereeniging „RECHT, PLICHT en ORDE". hebben VEKMEULEN's NAAIMACHINEN be haald op de tentoonstelling. Prijscourant op aanvrage gratis. Citroen, Frambozen, Ananas, Grenadine, Sinaasappel. Benoodigdheden met gebruiksaanwijzing, riet jes gratis bij Hoogstraat 115 1 deel Siroop deelen water Citroen, Frambozen, Sinaasappel, Ananas, Grenadine '/i flesch 50 ct., V, flesch 30 ct., flesch terug 5 ct. Rietjes gratis. Hoogstraat 115- BESERVE-KAPITAAL op 31 December 1812 f206.76017. Geeft 3 's jaaus, reata. op refttó. Sedert 1 Jan. 1910 wordt de rente in plaats per mwnd per halve maand berekend. Minste inlage 25 cents. Inbrengen en terng ontvangen van gelden en bijschrijven van renteop alle werk- v,m. v. 9—i.2yi uur, en 's Vrijdags- en Zaterdagsavond v. 7Vt—8V» uur geopend eiken Maandagavond van 7l/r—81/» uur. en kantore van ae Spaarbank en in de Alida-Bewaarschool zjjn verkrijgbaar SPAAR/EGELS s li 2 ea 5 cents en SPAAKBCSJfiS, Knip deze advertentie uit en bewaar ze zorgvuldigzij heeft groote waarde. Wij adver- teeren slechts éénmaal. Evenals vorige jaren hebben wij het genoegen, U hierbij onze nieuwe prijslijst voor 1913 te doen toekomen. Wij leveren ieder particulier tegen fabrieks- en handelaarsprijs zoodat door ons aan arm en rijk, aan alle standen der maatschappij tegen uiterst lagen doch strikt contanten prijs gele verd wordt. Alle mogelijke onderdeden van onverschillig welk merk ook, zijn aan onze fabriek tegen grossiersprijs verkrijgbaar. Garantie wordt op de prompste wijze en met de meeste zorg spoedig ten uitvoer gebracht, garantiedeelen moeten echter franco aan ons hoofdkantoor te Arnhem worden toe gezonden. Omdat met prijscouranten altijd veel geld verloren gaat, hebben wij het niet noodig geacht, deze uit te geven, en leveren wij onze afnemers zoo goedkoop, dat de kosten der prijscouranten niet door ons gedragen kan worden, want dit zou de prijzen doen verhoogen. Neem eens een proef met onze prachtige en sterke machinesnabestellingen van kennissen, vrienden en familieleden kunnen niet uitblijven. Bij bestelling van 6 stuks tegelijk worden reiskosten naar Arnhem vergoed. Bij het koopen aan onze algemeen bekende rijwielfabriek bespaart men veel geld. Men koopt uit de eerste hand nieuw fabrikaat. Alle goederen, welke uit onze fabriek worden afgeleverd, staan onder de sterkste controle, en worden tweemaal gecontroleerd voor de verzending. Prijslijst voor 1913 als onderstaand. Wij verzenden uit onze fabriek, uitsluitend onder rembours, vrij zicht. Een prachtig, nieuw Heerenrijwiel, geheel compleet voor den spotprijs van f26. Een Engelsch rij wiel met 2 remmen, kogel vrij wiel, nikkelen velgen, eerste klas binnen- en buitenbanden, met 2 jaar garantie op het rij wiel en 1 jaar op de banden, kortom een prachtvolle luxe-machine, voor den spotprijs van f36.Thans noteeren wij voor een slagers- of boodschappenrijwiel, geheel van stalen buizen gebouwd, gegaran deerd voor een gewicht van 300 K.G., met gepatenteerd klokkenlagernaven, gegarandeerd voor 6 maanden oliehoudend roestvrije spaken op het rijwiel, by dagelijksch gebruik, 5 jaar garantie, op de banden 13 maanden garantie. Dit rijwiel is bij duizenden slagers, postboden en rijkspolitie in gebruik en kost slechts f49. Damesrijwielen f5.hooger. De echte Belgische race-machines waarmede duizenden prijzen zijn behaald en onmisbaar op de renbaan, kosten f44.per stuk, een uitzonderingsprijs. Verder noteeren wij voor onderstaande onderdeelen beneden fabrieksprijsBuiten banden in alle maten: fl.50 per stuk. Binnenbanden, zeer goede kwaliteit fl.35 per stuk. Buiten band met 1 jaar BoDdsgarantie, ijzersterk f2.95 per stuk; Binnenbanden met 1 jaar garantie, ijzer- sterk f2.25 per stuk. Extra zware transportbanden voor slagers- of boodschappenrijwielen f4.10 per stuk: id. Binnenbanden f2.75, onverslijtbaar. Zadels, zeer sterk, met zware veeren fl.50 per stuk; kettingen in alle gewenschte maten met 1 jaar garantie fl.20 per stuk. Bellen, zeer groot 20 cents per stuk. Lak per potje 10.12. de echte solide lantaarn, model ïSolar", f3.95 per stuk, met haak; een mooie carbid of kaarslantaarn f 1.25 per stuk. een prachtige, groote lantaarn, geheel van koper, prima vernikkeld, lichtsterkte 80 M., voor den spotprijs van f 2.95 per stuk met 2 jaar garantie. Trapassen B. S. A model in alle maten a f 0.35 per stuk. Naafassen voornaaf met conus en moeren f 0.20 achteras f 0.25, geheel van staal. Voetpomp met slang f 0.50 per stuk branders, passende op iedere lantaarn, f0.08 per stuk. Solarbranders f0.13 per stuk. Lantaarnglazen in alle maten 3 ct. per stuk. Leeren tasschen f 0.50 per stuk. Vilten zadeldekken f 0.30 per stuk, pluche in alle kleuren f0.25 per stuk. Broekveeren met slot f0.05 per paar, gewone broekveeren, staal 1 cent per paar. Hand pompen f 0.30 per stuk. 3 p. Rijwielstandaard f 0.30. Bagagedrager op 't achterwiel met riem f0.35. Kettingkasten geheel dicht f 2.-. Damesnetjes f 0.40 per stel, kurken handvatten f0.15, celluloid f 0.25 per paar. Voor- en achternaven, geheel compleet, per stel f 1.60. kamwieltjes f 0.20. Een echt kogel vrij wiel f 1.50 per stuk, pedalen f 1.— per paar, met gummie f 1.25. Remblokjes f 0.08 p. stuk, solutie f 0.08 per tube. Spatborden per compleet stel f 0.45 Van Duyl's imitatie-schroefsleutel, gega randeerd, sterk f 0.75, 2e qual. f 0.25. Voorwielen in alle maten f 2.—. Achterwielen f 2.25. Conustang, sterk, f 0.30. Verder noteer ik ter kennismaking een prachtig nieuw Engelsch Heerenrijwiel met doorloopend spatscherm, prima, prima rijwiel, het nieuwste model met 2 remmen, kogel vrijwiel, half nikkel vel lingen met bies, stalen getrokken buizen, gewaarborgd en sierljjk fabrikaat voor den vasten prijs van f46. Dit ry wiel is uitsluitend sterk gemaakt voor verre reizen, is lichtloopend en is zeer aan te be velen. Dit zelfde rijwiel als bovenstaand met patent dubbel-klokkenlager en geheel stofvrije naven, roestvrije spaken, eerne klas vernik keld, kogel vrij wiel, half nikkelen vellingen met bies en goud otaljjud, alles prima, overtreden zelfs het beste en duurste en bereemste merk, wat in de wereld be staat en, te koop is en kost bij ieder handelaar minstens f 120, en lever ik voor den specialen prijs, uitzonderingsprys van f55.50. Uit rywiel is de beste machine welke by een fabrikant ter wereld vervaardigd wordt. Elegante bouw, sierlijke lichtloopende gang. Dit rijwiel is het vertrouwen, het geluk, de toekomst; het is met banden voorzien van diagonaal kanwas, alles eerste kwaliteit. Wie bij ons de ry wielen en banden koopt, krijgt, een bijzondere korting. Daarbij leveren wij ieder parti culier, aan handelaars en fabrieksprijs, zoodat aan arm en rijk en alle standen der maatschappij tegen vasten prijs en zonder eenig uitzondering a contant doch goedkoop geleverd worden, leder rijwiel wordt geheel compleet geleverd, met bel, tasch, sleutel, pomp, enz. Dit rijwiel wordt door ons 5 jaar schriftelijk gegarandeerd. Verder behoef ik niets meer te schrijven, doch komt onze magazijnen be zoeken, en U overtuigen en U koopt in vertrouwen. Ieder rijwiel wat niet naar wensch is of niet aan de eischen voldoet, wordt voor denzelfden prijs teruggenomen. Verzendingen naar alle wereld- deelen, als Amerika, Oost- en West-Indië, Duitschland, Engeland enz. Filialen te SLTTARP. HEERLEN (Holland). Hoofdkantoor voor België: Gasthuisstraat 6, TURNHOUT, WAREMME, ACHEL en verder op alle voorname plaatsen. Men gelieve bestellingen zoo duidelijk mogelijk op te geven en te vermelden tot welk station moet geleverd worden. Verzending niet franco. Voor verpakking der rijwielen wordt f0 40 extra berekend. A. BöMERS, Eerste Zuid-Nederlandsohe Rijwielfabriek en Verzendhuis, ARNHEM. Brieven en bestellingen aan het HooftUcantoor te Arnhem. Tel. Interc. 629. Kijk deze advertentie goed inze heeft groote waarde. Wij adverteeren slechts eenmaal. Zie onze ETALAGES. SCHLATIHAI k C s Heeren-, Jongeheeren- en Kinderkleeding. TT i i i l«i r i Hoofdprijs! LIMONADE,

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1913 | | pagina 4