Jongste Bediende, Te RINGEN Wltart loten in liaro brand on inbraakvrije Safe-inrichting. Schiedamsch-Biosooop. Samuel Pickwick Vn V. BRÜN0TT, Geweldige Keuze, Billijke Prijzen, Gemakkelijkste Conditiën, Oppert 63, Rotterdam. B VEEN's CEBEBOS TAFELZOUT Wielrijders Kiest Eén prijs, één kwaliteit Kleine Aflyerlentiën. NATRON Abonnementen Nieuwe Schiedamsche Courant, Gratis Ongevallenverzekering worden dagelijks aangenomen. Fm "l S g^XTajXO Gratis „Geïllustreerd Zondagsblad". a j i: Poetsextract "ij O A O A C I f8. I 1. MICHÏLIN5.50 Advertentièn. ttanengd Kieuwa. de inventaris van twee branderijen, Geen Gouden Bijkantoor Lange Nieuwstraat no. 49, Ruimte beschikbaar voor het bewaren van koffers, zilver etc., voor korten of langen duur. Tarieven en reglement op aanvrage verkrijgbaar. van CHARLES DICKENS. Confectie voor Heeren, Dames en Kinderen. Manufacturen - Bedden. Schoenen. Meubelen Karpetten Vloerzeil. Kinderwagens. Huishoudelijke Artikelen. Twee of drie busjes zijn voldoende voor het gebruik van een huishouden gedurende een jaar. Bureau: Boterstraat 50, S. V. V. I. Excelcior I (2—1). Zondag j.l. speelde S V. V. op het Heuvelveld tegen Excelsior I. in de wedstrijden om den R- F. C. Beker. S. V. V. heeft een nieuwe opstelling, waaron der 2 invallen voor Benningshof en Bakkes. Doordat de middènlinie van S. V. V. voor de rust niet op dreef was, moesten Noordegraaf en Leli- veld en op t laatste moment Slootweg meermalen handelend optreden, wat hun wel was toever trouwd. Tot scoren komt het echter niet en met 00 komt de rust. Na de rust speelt S. V. V. stukken beter. Toch doelpunt Excelsior 't eerst uit een corner. Hierna neemt S V. V, het spel in handen spoedig scoort Koneman met een keurig ver schot en 5 min voor tijd doelpunt Six no. 2, zoodat het einde komt met een 2—1 overwinning onzer stadgenooten. Gevraagd een voor lichte kantoorwerkzaamheden. Te bevragen aan het bureau van dit Blad. Met de noorderzon vertrokken. Naar wij vernemen, heeft de officier van justitie té Aimelo opsporing en aanhouding verzocht van den voortvluchtige mr. P. S. G, ambtenaar van het O. M. bij het kantongerecht aldaar, secretaris- (penningmeester1 der Twentsche Kanaal Maatschap- pa; en cenige andere vereenigingen. Hij wordt verdacht van verduistering van f2000. 1 (N. R. Cf.) Plagerg? Naar wij vernemen, heeft de heer G. te Arnhem aan H. M. de Koninginvernie tiging verzocht van de verordening, welke on langs door den Arnhemschen gemeenteraad is vastgesteld, om te verhinderen, dat bijeenkom sten van openbare colleges gehinderd wonden aoar muziekuitvoeringen e. d. De heer G. moti veert zijn verzoek door er op te wijzen, dat deze verordening alleen tegen hem gericht is. (Amh. Cmt.). Een dreigbriefschrijver aange houden. Eenige dagen geleden is door den burgemeester van Amsterdam, prot mr. J. A. van Hamel en den hoofdcommissaris te Amsterdam een dreigbrief ontvangen van iemand, die 1150 eischte, te deponeeren op een aangegeven plaats; wanneer niet aan dien eisch werd voldaan, zou hij met vuurwapenen optreden. De geadresseerden hebben dat eerste geschrijf onopgemerkt laten voorbijgaan tot de dreigbrief- sctiijver andermaal genoemde personen lastig viel. Gisteren is hij gearresteerd. Het is zekere "Hen drik Duderstadt, een oude bekende der justie, die ook eenige jaren te Veenhuizen doorbracht en door prof. mr. J. A. van Hamel aan een betrek king geholpen was. Eenige dagen geleden heeft hij ook in Den Haag geopereed. Hij schreef een driegbrief aan den Minister van Justitie, werd door de Haagsche politie aange houden en weer op vrije voeten gesteld. Hij is thans voor den officier van justitie te Amsterdam geleid. (Fel.) Een kamp van H. B. Scholieren. Uit Goorssel verneemt de »Zutph. Cl.", dat er bij hoogere burgerscholieren in Den Haag plannen bestaan om dezen zomer van 1 tot 15 Augustus aldaar te kampeeren op een weide achter het gemeentehuis. Aan het Ministerie van Oorlog is medewerking gevraagd. Er worden een 3lK)-tal jongens verwacht. staande aan de Nieuwe Haven no. 73 en Wil- lemskade no. 13. Bestaande uit distilleer- en ruw- ketels, koelkuipen en slangen, helmen, koperen en houten pompen, stoom machine en stoompompen, ijzeren binten, reservoirs, beslagbakken enz. enz. Dagehjks te bezichtigen in bovengenoemde branderijen. Inlichtingen te bekomen bij de lirma MEIJER EN STEGMANN, Westmolcnstraat no. 33, Telefoon 166. van minderwaardig gehalte, doch uitsluitend 14 Karaat Goud. 14 K. gouden Zegelringen met zwar ten steen, 1.25, 2 00, 2.50. 3.00 enz. De zware massieve Zegelringen ook evenredig zeer goedkoop. 14 K. gouden Damesringen vanaf f0.85 met granaat, similie of andere steenen 1.50, 1.70, 2.50, enz. Ook de fijnste modellen tegen lage prijzen steeds voorradig. 14 K. gouden Heerenringen met prachtige steenen 2.75, 3.50, 4.50 enz. Alle mijne gladde ringen zijn gegarandeerd massief. Van 8 t/m. U Mei 1914 Binnenweg 37, Rotterdam. .Let op den naam. Telef. 6657. (30) De wichelroede. Men schrijft uit Barne- veld Deze week zijn in de nabijheid van Garderen, waar het wegens de bodem hoogte zoo moeilijk s om water te verkrijgen, proeven genomen met de wichelroede. Op verscheidene plaatsen werden door de dame, die hier als deskundige optrad aderen met grooten waterrijkdom gevonden. Het onderzoek werd bijgewoond door het be stuur der Ned. Heide-maatschappij, de ambtenaren van het Staatsbosch beheer en een aantal andere belangstellenden. Binnenkort zullen deze proeven worden her haald. V x ouwelijke sjpion. De Hamburgschc- po litic- iüTesteeCde eergiistétr één, kaartoorjuftrouw, die op een werf te, Hamburg, zich stukken over het bouwplan van 'n oorlogsschip verschafce en die aan een Franseh spionnagebmeau verkocht had. Zij beproefde een andere vrouw over te halen, om haar nog meer materiaal van dien aard te ver-schaffen. tg1) Üisig00.GrandPi5 fife Schutej® uitsluitend bij Betalingen vanaf 50 ets. per week of f2.— per maand. Zonder vooruitbetaling Me tea 1 - Poets m iddélR HOFLEVERANCIERS. de meest délicieuse drank. FABRIEK TE SNEEK. Internationale dieven. Twee Belgen en een Nederlander werden door de politie te Long wij gearresteerd, toen zij- gestolen revolvers wilden veikoopen. Een huiszoeking,die in nun woning plaats had, leidde tot de ontdekking van een groot aantal wapenen, een aanzienlijke hoeveel heid munitie, valsche sleutels en dievenlantaarns. De wapenen droegen het merk van een fabriek te Luik. De arrestanten werden te Briey in ver zekerde bewaring gebracht. Mén vermoedt, dat zij deel uitmaken van een internationale dieven bende. Een der beide Belgen werd reeds vroeger uit Frankrijk gezet. Michelin is het goedkoopste en toch het beste. Overal verkrijgbaar. Een nette Dienstbode gevraagd. Adres St. Liduina- straat no. 3 beneden. Een net R. K. Meisje, leeftijd 18jaar, zoekt een dito Vriendin, geen dienstbode. Brieven, franco, on der letter V, aan het bureau van dit blad. Steekt van awen Winkelier ZÜIVEKE SODA ia 14 Kilo pakje. Hei beste en voordeeligste Waschmiddel voor ALLE huishoudelijk gebruik. DE HAARLEMSCHE SODAFABRIEK. op de Dagblad voor Schiedam en omstreken met: zoowel in als buiten beroep CARL LOSE Cl

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1914 | | pagina 4