ai B DAGBLAD VOOR SCHIEDAM EN OMSTREKEN, I 0P i« Tafel 50ste Jaargang Woensdag 25 Januari 1928 No 15075 Dit nummer bestaat uit drie Waden STADSNIEUWS Bureau: KOEMARKT 4, SCHIEDAM. Telefoon Intercommunaal no. 68085 ABONNEMENTEN: per 8 maanden ƒ326 per maand ƒ1.10, per weet 26 cent Franco per post 3.76 per kwart. Afzonderlijke nummers 6 ci Poslchêque en Girodienst 81440. ADYERTENTI6N 16 regels 1.65. Elke regel meer 80 ct. Reclames tusschen den tekst 60 c(< per regel. Kleine advertenties: 80 woorden 25 ct. elk woord meer 5 ck tot een maximum van 50 woorden. Kabouleradvert. 6 reg. 0.50, 10 reg. 0.76,16 reg. 1., Incassokosten worden berekend Gratis OnrrpvalIcnverzekerinK ƒ500 bij overlijden door een ongeval; ƒ500 bij verlies van beide banden, voeten of oogen; /_250 bij verlies van één band, één voet of één oog; ƒ150 bij verlies van een duim; 75 bij van Z ti;.v!n»,r- ƒ50 twee voorste ledematen alle vingers van een hand; 25 bij verlies van eiken andere? vinger. De Verzekering loopt op de voorwaarden als eenmaal per maand in dit blad worden afg J De uitkeeringen ingevolge deze verzekering zijn herverzekerd bij de Nieuwe HA VB ank, Lange Haven 103, Schiedam verlies afgedrukt. Bij of krachtens wetten of vorordeningen voorgeschreven en andere, offieiëele af- en aankondigingen van het Gemeentebestuur HINDERWET iiïnderwet EXAMEN KOMMIES DER. DIRECTE BELASTINGEN DE HEER SLAVENBURG WETHOUDER VAN FlNANOIëN W ELB A Dl G HEI DS POSTZEGELS jaarvergadering R. K. KIESVEREENIGING DOCTORAAL EXAMEN WIS- EN NATUURKUNDE NAAMLOOZE VENNOOTSCHAPPEN R. K- S. V. EXCELSIOR VOLKSBADHUIS CONGREGATIE H, FAMILIE FR A NKELAND R. K. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK DISTRICTSARBEIDSBEURS WINKELDIEVEN AANRIJDING :b HOOG WATER SCHEEPVAART BURGERLIJKE stand UIT ROTTERDAM UITVAART PATER P. VOETS C.&s.R. UIT PASTOOR RAKEN'S TUD S.S. VQLENDAM DE INBRAAK BIJ SEEBEL 1500 GULDEN UITGELOOFD. ROEH in alle poe zaken verkriini). AGENDA. Itedcu Dingdag 31 Januari Vrijdag 3 Februari KUNST-AGENDA. TE ROTTERDAM BEURS VAN SCHIEDAM Moutwijn - - -** j 5. >s\ COURANT KENNISGEVING Oflteigeningsplan Oud-Mathenessc Be Burgemeester van Schiedam maakt, ter voldoening aan art. 80 der Onteigeningswet, bekend: dat, ingqvolge bovengenoemd wets artikel, Burgemeester en Wethouder, dier ge meente een uitgewerkt, hij besluit van den Ge meenteraad van 19 Januari 192S voorloopig. goedgekeurd, plan tot onteigening in het be lang der Volkshuisvesting ten name van de Gemeente Schiedam, ter verkrijging van de beschikking over gebouwde en ongebouwde eigendommen, geregen in Oud-Mathenesse, in de kadastrale Sectie I dier Gemeente, tusschen de Mid'dclwetceing en de gronden der gemeente ten Zuid-Westen van het station, alsmede tus schen de KameiMngh Onnesla na Villastraat (doorbraken); zulks krachtens artikel 77, le lid, sub 4 der Onteigeningswet, teneinde uit voering te kunnen geven aan het plan van uitbreiding voor Oud-Mathenesse, vastgesteld in verhand met par. 6 dei' Woningwet, met de bij dat plan behoorende uitvoerige kaarten en graadteekeuingen c-n verdere bescheiden, in art. 80, tc lid van bqvenaaugehaalde Wet bedoeld, h-Eiècn ter secretarie dier gemeente (afdeling Algemeens Zaken Stadhuis) hebben doen nedevleggen - om aldaar tot en met den 24en Februari 1928 voor een ieder ter inzage te liggen en dat volgens, art. SI van bovengenoemde Wet «le belanghebbenden uiterlijk veertien dagen na, iocp van den, termijn van neerlegging hun bezwaren schriftelijk aan het Gemeente bestuur van Schiedam kunnen opgeven. En zal deze kennisgeving worden geplaatst 1 in de Sckiedamsohe Courant en de Nieuwe Scai.edamselie- Couf.ant c-n verder door aan- plakisipg op de- gebruikelijke plaatsen worden afgekondigd. Schiedam, 24 Januari 1928 De Burgemeester van Schiedam, A. GIJSEN. B. en W. van Schiedam brengen ter open bare kennis dat zij bij hun beschikking van 23 Januari 192S aan R. van der Werff ontslag hebben verleend van de voorwaarde, verhon den onder le b. aan de hem d.d. 29 Juli 1927 Verleende vergunning tot oprichting van een inrichting voor den ombouw van Fordauto's in liet pand Hoofdstraat 42, kadaster Sectie L. no. 2636, luidende: „b. Vanaf 's avonds 8 uur tot 's morgens 6 uur mogen geen machi nale werkzaamheden plaats hebben", zulks met bc-paling, dat vanaf 's avonds 10 uur tot 's morgens 6 uur in het gebouw geen geraas makende werkzaamheden mogen plaats heb ben met name is bet klinken of banieren van motalen platen e.d. verboden. Schiedam, 25 Januari 1928. Ingekomen is een verzoek van de N.V. De Nieuwe Isoleer Maatschappij „De Nim" o-m Vergunning tot uitbreiding van do fabriek van isolatiematerialen in 'het pand St. Anna Zus terstraat 2226, kadaster Sectie A. no. 1661, met 10 ejecti-omotoren van totaal 98 P.K.,' drij vende diverse, pompen, voerwerken, zaag-, «lijp- en boormachines, kurk- en mengmolens, bveekmachines, ziftmachines, persen, venti latoren, een stofzuiginriehting en een ver plaatsbare lier en met een stoomketel van 24 viesk. M, verwarmingsoppervlak voor ver wal ming van kookpotten en een droogkamer, zulks met verwijdering van 7 èlectromotoren van totaal 56 P.K., drijvende diverse toestel len. Dit verzoek is met de bijlagen op de Secre tarie der gemeente ter visie gelegd. Op Woensdag, den 8 Februari, dés voormid- dags ten 11 ure, zal ten Raadliuize gelegen heid wprden gegeven om bezwaren tegen het 'Weetaan van dit verzóek in te brengen en die mondeling of schriftelijk toe te lichten. Gedurende drie dagen vóór het tijdstip hier boven genoemd, kan op de secretarie der ge meente, van de schrifturen die ter zake moch- v .n'l'"T T0,"' kennis word«» genomen. Volgens de bestaande jurisprudentie zijn niet tot beroep op eene beslissing ingevolge «ie Hinderwet-gerechtigd zij, die niet overeen komstig art. 7 dier Wet voor het Gemeente bestuur of een of meer zijner leden zijn ver schenen, teneinde hun bezwaren mondeling boe te lichten. Schiedam 25 Januari 1928. KENNISGEVING Met College van B. en W. B. en W. van Schiedam brengen ter kennis van de ingezetenen: dat door hun Collége de heer T. Slavenburg is aangewezen tot voorzitter van: a. de Financieeie Commissie; b. de Commissie voor de Gemeente-Reini ging c. de Commissie voor de Algemeene Per soneelsaangelegenheden. d. de Commissie voor den Havendienst. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 25si.en Januari 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. GIJSEN. De Secretaris. V. SICKENGA. 4 De Minister van Financien heeft bepaald dat mei ingang van 1 Januari 1928 de leef tijdgrens, geldende voor de tooelating tot het vergelijkend examen voorkommies der direc te belastingen, invoerrechten en accijnzen, van 22 jaren is gebracht op 21 jaren. In ver band daarmede kunnen zij, die bij den aan vang van het jaar 192821 jaren oud waren en overigens aan de gestelde vereischten vol doen alsnog vóór 6 Februari 1928 een verzoek schrift om toelating tot genoemd in 1920 te houden examen bij het departement van finan ciën inzenden onder overlegging van de ver- eischte stukken. In het College van B. en W. is besloten, dat de beer Slavenburg de functies zal overnemen van den heer Boddeiis, Hij zal dus optreden als wethouder van financiën, en als voorzitter van de commisie van financiën dié voor den havendienst,' den reinigingsdienst, personeels aangelegenheden, toezicht op de arbeidsbeurs en het georganiseerd overleg. Aan kinderpostzegels zijn ditmaal verkocht: 6475'zegels van 4 cent (v.j. 7670). 3023 zegels van 8 cent (v.j. 4841). 5641 zegels van 11 cent (v.j.*9699). 2051 zegels van 18 cent (v.j. 2268) Bovendien werden 204 (v.j. 175) series kin- deirbriefkaarten verkocht. De Commissie brengt aan allen en vooral aan de heeren winkeliers die zich voor den verkoop der zegels en briefkaarten beschik, baar stelden, hartelijk dank voor hun mede werking. Ze kan intusschen niet verhelen dat de verkoop, die in vergelijking met het vo rige jaar een achteruitgang beteekent over de geheele linie, een groote teleurstelling is. De R.K, Kieevereeniging „Recht, Plicht en Orde houdt op Dinsdag 31 dezer om half ne gen in het gebouw van den R. K. Volksbond haar jaarvergadering. Op «le agenda komen om. voor: Jaaaveasla- gen van secretaris en penningmeester, bestuurs verkiezing wegens periodieke aftreding van de heeren J. van Dorp, C. A. M. Jansen, J. Nijssen en H. J. Steens, verkiezing van afgevaardigden voor de kringvergadering en mededeelingen omtrent het dn. Schaepmanfonds. Voor liet doctoraal examen wis- en natuur kunde met hoofdvak piharnmcie is te Leiden geslaagd de heer F. M. H Everg, alhier. Met No. 16 van de Stert. zijn verzouden af drukken van de akten betreffende No. 199 N.V. Handel en Ijzerwaren, voorheen firma van Milaan, alhier. Donderdagavond vindt m «ïen R. K. Volks bond, Lange Haven, zooals reeds aange kondigd, de juniorouderavond plaats. Opgemerkt zij nog even, dat de donateurs met een introducé toegang hebben. Voor niet-juniovleden zijn introducties beschik baar gesteld. De eerw. kapelaan L. Beune zal een ope ningswoord uitspreken, terwijl voor de pauze de adsplrantenafdeelingen met gymnastiek, nummers op de planken zullen komen. Na de pauze zal een drie-actertje, getiteld: „Eindelijk gevonden" worden opgevoerd. Op 20 en 21 Jan. werden genomen 551 ba den en wel in de le klasse: 35 kuipbaden, 76 regenbaden en 1 kinderbad; en in de 2e klas se: 46 kuipbaden, 378 regenbaden en 15 kin derbaden. Morgen Donderdagavond om 8 uur begint in de kerk van O. L. Vrouw Visitatie Fran- keland), het Triduum voor de leden van de Congregatie van de H. Familie. De oefeningen, welke worden geleid door een eerw. paterRedemptorist, worden even eens gehouden op Vrijdagavond, terwijl Zon dagmorgen een algemeene H. Communie plaats vindt, en Zondagavond om halfzeven plechtige opdracht. Twintig nieuwe leden zullen hun opdracht doen. Behalve de jubilaris, die zijn 6ö-jarig lid maatschap van de Congregatie viert, zijn er nog drie die hun 58.jarig en verschillenden die hun 25-jarig lidmaatschap herdenken. De R. K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek houdt op 2 Februari a.s. haar jaarvergadering in haar gebouw aan de Lange Haven. Aan- van half 9- Aangeboden arbeidskrachtenAanhouders aut.lasscher's, bankwerkers, betonwerkers, boekbinders, boekhouders, bi.andersknechts; broodbakkers, chauffeurs, distillatèurskneehts, glasblazers, grondwerkers,- kistenmakers, klin kers, kantoorbedienden, kuipers, letterzetters, losse-werUiiedeh, mandenmakers,- flessehenbe- teeners, machinisten, magazijnbedienden, me. taalboorders, metaalschavers, metselaars, mo lenaars, mouters, opperlieden; plaatwerkers, ponsers, schilders, sigarenmakers, scheepsko- kers; scheepstimmerlieden, smeden, stellers, stokers, stukadoors, timmerlieden, transport arbeiders, varensgezellen, voerlieden, voor- slaanders, vuurwerkei's, winkelbedienden en zakkendragers. Gevraagde arbeidskrachten: te Schiedam: confectie-maaisters; jongens en meisjes van 14 15 jaai: voor fabriekswerk; zand- en lèëm- vermee en een halfwa; stukadoor. Voor nadere in-liektmgiui wende men zich tot de Gemeentelijke Arbeidsbeurs, Broers- veld 142. Gisteravond om 8 uur betrapte de winke lier L. M. wonende Edisoapleln, twee jongens ei op, dat zij een paar worsten en een ont bijtkoek onder hun jas verborgen. Hij sloot den ivinkel en waarschuwde de politie, die de beide knapen, den 17-jarigen J. D. en den 16-jarigen L. G„ - beiden wonend alhier, aan hield. Ze bekenden de worsten en de koek te hebben gestolen, Proces-verbaal is legen hen opgemaakt. Hedenmorgen te omstreeks 10 uur zijn op den hoek van de Broersvest en de Qverscliie. schestraat een vrachtauto van de Vereenigde Blikfabrieken uit Rotterdam en een luxe-auto van de garage Peereboom tegen elkaar op gei eden. Van den luxe-auto werden de motor kap, een lantaarn en een spatbord vernield, terwijl het voorgedeelte van den vrachtauto geheel werd verbrijzeld. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats. Hedenmorgen te 5.15 uur v.m. was het water in de Voorhaven 2 meter 10 AP., het kwam in de Hoofdstraat tot aan de huizen. Tè Schiedam, 24 Januari aangekomen: Grieksch s.s. Akrapolis, ledig van Rotterdam om Kier te dokken in de Wiltoiihavem Te Schiedam, 25 Januari, aangekomen:" s.s. Sliedreebt, van Lewerick, om hier te dokken in de WiHielminahaven, GEBOREN 23 Januari: Theodorus Johannes Jacobus, zoon van P. T. van Kastoren en J. W. M. Willeman, Hoflaanstraat. Kar! Os car, z, van Ernst Max Schölzel en C, F. van 't Hart, Nassaulaan. Barendina Gerarda Maria, d. van J. J. Mulder en J. p, M. Geul, Prins Frederik Hendrikstraat. Johanna, d. van G. Slagmolen en G. F. van Eh, IJssel- mondestraat. Adriaans Hubertus, z. van A. «Ie Raaij en H. C. Bakker, van Smalevelt- straat. Willem Mijn der t ,z, Van D. van Loopik en W. van Iperen, Villastraat. Arend, z. van J. Zag wijn en C. Bogaart, Hoog, straat. 22 Jan. Fenna, d. van M. D. Moes en S. P. Risseeuw, van Beverenstraat. Bas- tiaan, z. van P. de Jager en P. c. Krabben dam, Thomas a Kempisstraat. 24 Jan. Saartje Cornelia d. van H. Bleecke en E. A. van der Pol. Eeudracvhtstraat. Aart, z. van J. van Diest en J. M. Bras, Zuidlandsebestr. OVERLEDEN 23 Jan. P. N. Doppegietor 51 j. ecliitgenoote van P. J. Dommissie, Ha ven dijk. Gisterenavond zijn in allen eenvoud in de kerk van den Allerheiligsten Verlosser aan den Goudsche Rijweg de zielenvespers gehou den voor wijlen den Weleerw. pater P, Voots C.ss.R. Agens was de rector van het kloos ter, de Zeereerw. pater C. J. Lubbe C.ss.R., die geassisteerd werd door den Weleerw. pa ter J, Klessens C.ss.R. als sub-diaken. Als cantores fungeerden dé Weleerw. heer A. J. Bèkekfrimg, kapelaan der St. Barbara-par o- rockte en de Weleerw. heer J. A. J. v. Rooy, kapelaan aan de parochie van de H. Familie. Hedenmorgen heeft de plechtige H. Mis van Requiem plaats gehad. De kerk was geheel met geloovigen gevuld. Op het priesterkoor hadden paters en broeders aan het convent, alsmede vele eerwaarde geestelijken uit de stad plaats genomen. De H. Mis van Requiem werd aan het in rouw gehulde hoofdaltaar opgedragen door den Zeereerw. pater C. J. Lubke C.ss.R. met assistentie van «le Weleerw. paters A. H. Beu sen C.ss.R. en J Klessens C.ss.R. Het koor zong een Gregoriaansche Re quiemmls. In de afgeloopen weken hebben wij in eenige historische schetsen de geschiedenis van het 300-jarig bestaan der Steigersche Statie be handeld. Voor hem, die dit niet uit familie overlevering mochten weten,, is daaruit duide lijk geworden, welke" rol de beroemde pastoor Raken van het Steiger voor de katholieke wees- en armenzorg in onze stad heeft gespeeld. Hij wist het legaat van Vader Block, dat familie leden van dezen weldoener «lei' weezen en armen ln bezit trachtten te krijgen, voor de liefdadigheid te bewaren. Pater Raken was ook degene, die met verzienden blik de stichting van één R. K, Wees- en Armhuis voor heel Rot terdam heeft doorgezet. Interessant is het in dit verband te vernemen, dat op het oogenblik nog twee oud-weezen in leven zijn, die de sa menvoeging van het Steigersche en Leeuwen- 'straatsehe weeshuis 'hebben meegemaakt. Het zijn mej. van Zuilen, 81 jaar, verpleegd wor dende in het St. Antoniijfigesticht en mej. ;Christina Johanna Vosbergen-Otten, wonende Crispijnlaan. Het s.s. Volendam van de H.A.L. is vannacht van hier verti-okken met bestemming voor New York met 48 passagiers eerste klasse, 58 tweede 44 toeristen derde klasse en 79 passagiers 3e klasse. De lijst van het gesfolene. De lijst van de gestolen sieraden welke door middel van braak Zondagmiddag j.l. werden gestolen uit den goudsmidswinkel van Siebel aan den Binnenweg laten wij hier volgen: Het zijn: 35 briljanten en diamanten ringen, waarbij 4 markiesringen, de overige fantasie- ringen; 8 diamanten en briljanten colliers; 11 diamanten dasspekien, waarbij één met strik, 2 chaton, 1 halve maan, 2 schroefmodel, 3 met groote brillant; S diamanten en bril- lanten broches; 73 gouden dasspelden van ver schillend model, w.o. 2 simili, 2 hondjes, 1 crilet, 2 chaton, 4 opalen, 6 parels, C Zeeuw- sche knoopen, 2- amatist, 1 'dospesos, 2 camée. Voorts 4S gouden armbanden, w.o. 21 dunne en massieve gourmet, 5 closed for ever, 2 stuks Snéeker model, 2 slaveaibauden, 2 slangen, 1 trehbaiKl voor horloge,overige allë stijl arm- banden; 10S gouden colliers, te w,eten 54 goufmet, 3 garribakll, 1 anker, 2 met opaal; 51 stuks gouden heerenhorloges, w.o, 5 Zenith, 2Invar-savonett, Nóuvon, 2 repeteer Savo- netts, 6 anker (waarvan 3 Savonett), 2 Cabo, 1 Borrels, 3 Levrette, 10 'Lemak, 8 goud plaque, 1 International, 1 chronometer, 2 Gerol, 4 Diala, 1 Indus; 67 gouden horloge-kettingen, w.o. 22 doortrekkers (stijl) (4 gourmet), 9 stuks enkele (1 Coburg, 1 met bal, 3 gourmet), 4 dubbele kettingen, waarvan 3 gourmet, 3 Fransche gourmet, S Coburg; 37 medaillons, goud, doublé, goud op zilver, waarvan 1 met safier, 1 geheel blauw, 1 klaver-vier, i gravé poli, 1 hartvormig, 1 heeren hoekje, 1 ovaal gravé, 1 rond, 3 boekje doublé, 2 boekje goud op zilver, 1 springmedaillon, 1 dames emaille, 4 portretten, 1 glas medaillon; 5 gouden tanden stokers. Tenslotte 199 gouden trouwringen (van ver schillende maten); 10 paar gouden manchet- knoopen, w.o. 1 paar gestreept, 3 paar met zon, 1 paar streep poli, 1 paar paarlemoer, 1 paar Zeeuwsch, 1 paar poli paarlemoer, 1 paar Zon; 1500 gouden ringen van verschillend maaksel en vorm, heeren en dames zegel ringen, dairies plaatringen, simili-vïngen, opaal- ringen en 40 ft 50 gouden polshorloges van ver schillend model. De Verzekeringsmaatschappij heeft een bc- looning van 1500 uitgeloofd voör hem of haar die aanwijzingen kan doen waardoor inbrekers en gestolen goederen worden op- Gespoord. 's Maandags repetitie Muziekgezelschap St, Ambrosius, 8 uur, R. K. Volksbond. lederen Maandagavond clubavond R. K, Damclub I. D. O-, Patronaatsgebouw Lange. Haven; aanvang 8 uur. lederen Maandag repetitie R. K. Gemengdei Zangvereeniging Lorenso Perosl. Gebouw R. K. Volksbond (groote zaal). Aanvang half negen precies. Dinsdags repetitie R. K. Mannenzangvereenl» ging St. Caecilia, half 9, R. K. Volksbond;] bestuursvergadering R, K. Metaalbewerkers. bond „St. Eloy", Gebouw R. K. Volksbond. lederen Woensdagavond van 8 uur at club avond R. K. S. V. „Excelsior". Gebouw R. K, Kring. lederen Woensdagavond van 7 uur tot hall 9 zitting bestuur Spaarfonds R. K. S. V. Excel sior; Gebouw R. K. Kring. lederen Woentdagavond, kwart over acht,- precles, cursus over Leekenapostolaat. Boven, zaal R. K. Volksbond. Eiken Woensdagavond R. K. Burgerjonge- lingenvereenlging „Kath. Streven" Gebouw] Kath. Kring. Aanvang half zeven. lederen Vrijdag vergadering Katholiek Leven. Gebouw R. K. Kring. Aanvang half 9. Elke 2en en 4en Vrijdag van de maand ver^ gadering Katholiek Leven, Gebouw Katholie ken Kring. Ledenvergadering Ned. R. K. Bond van houtbewerkers, meubelmakers en aanver wante vakken „St. Antonius". Gebouw R. K. Volksbond. Aanvang 8 uur. Aller opkomst zeer gewenscht. Donderdag 26 Januari Junioren-Ouderavond van de R. K. S. V. „Excelsior". Gebouw R. K. Volksbond. Jaarvergadering R. K. Mlddenstandsvereeni. ging „De Hanze". Gebouw. R. K. Kring. Aan vang half nege®. J i Jajairvergadering R. K. Kiessvereeniging R. P. O. Gebouw R. K. Volksbond. Aamvang half negen. Donderdag 2 Februari R. K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek;] jaarvergadering, te houden in dé R, K. Lees zaal. Aanvang half 9. Vergadering Algem. R. K. Ambtenaarsver- eeniging. afdceling Rotterdam. Voordrecht met lichtbeelden over „de verhooging en opvijze ling der Willemsbrug, door L. J. van Dunné. Gebouw ,,'t Verguld Spinnewiel", Beursplein Rotterdam. Aanvang 8 uur. 25 Jan.: Groote Schouwburg, Faust (Co-Opera tie) S uur (voor volwassenen,) 26 Jan.: Groote Schouwburg, Blackié (Schouwtooneel) 8 uur (voor volwassenen). Groote Nutszaal, piano-recital Allee Landolt, 8 uur. 28 Jan.: Groote Schouwburg, GavaHeria en Paljas (Itöl. Opera) 8 uur (voor volwassenen.) Groote BoeJezaaJ, 5e pop ui Zaterdagmid dagconcert, Rott. Phil. Orkest, 3 uur. 29 Jan.: Groote Nutszaal, piano-matinée, Paul Weingarten, half 3. D a g e 1 ij k s: Circus-Schouwburg, Jubileum revue 1928 (Ter Hall-gezelschap) 8 uur. Bioscopen: Goedgekeurde programma s tot en met Donderdag 26 dezer in: Royal. i SCHIEDAM, 12 Januari. Offaeiede notee ring van do Commissie uit de Kamer van Koophandel. j Moutwijn 46 pCt. 17.per H.L, Namens de commissie voor de notcerlng a 3. JANSEN. Spiritns SCHIEDAM, 2-5 Januari, Men noteert voor, melasse spiritus 100 pCt. 31.— per H. L. Ruwe graansplritus 60 pet, 17.Per H.Ii Spoeling Noteerlng 2,20.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 1