H1 m Pagina 1 Maandag 30 Januari 1928 v.o.c. Cl Tweede Blad FEIJENOORD ZEGEVIERT OVER BLAUW-WIT Door dit resultaat staat Feijenoord er weer schitterend voor. Ze bezit momen teel 28 punten, terwijl Blauw Wit en Sparta, indien ze al hun resteerende wedstrijden winnen, het ten hoogste tot 25 punten kunnen brengen. EN HET DEGRADATIESPOOK HET DRINGEN IN DE TWEEDE KLASSE A NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. AFDEELING 1. ïo DE WEDSTRIJDEN. EXCELSIOR—EDO 6—2 H. B. S.—D. F. C. 2—3. V. u. G.—B- c. H. 6—1. - AFDEELING II a DE UITSLAGEN. TWEEDE KLASSE 'A TWEEDE KLASSE A. b.m.t. li s.v.w. c.v.v. Nederlagen der Haarlemsche clubs. .VAX EN D F- C. WINNEN De verhouding tusschen Ajax en DF.C. heeft Bisteren geen verandering ondergaan. Beide clubs wonnen haar wedstrijd, zoodat de voor sprong der Amsterdammers 4 punten .blijft, Ajax behaalde in 't Gooi met 2O de meerderheid op Hilversum, terwijl D.F.C, op Houtrust met 3—2 de baas werd over H.B.S. Deze Hagenaars verloren hiermee hun tienden wedstrijd en zijn thans tot de voorlaatste plaats afgezakt. De ont moeting tusschen V.O.C. en U.V.V. ging niet door. Doordat V.U.C. met 61 een mooie zege op R.C.H. behaalde, bedraagt de achterstand van V.O.C. op de rest minstens 6 punten, welke ze in de nog' resteerende (i wedstrijden zou moeten inhalen om kans te hebben aan de degradatie wedstrijden te ontkomen. Daar de Rotterdam mers in 12 ontmoetingen slechts 3 punten kon den veroveren, lijkt liet óns niet waarschijnlijk dat ze het harde lot zullen ontkomen. Excelsior won in Rotterdam met 62 van Edo. Hot was voor de Haarlemsche clubs in deze afdeeling dus een slechte dag. De stand is nu: EERSTE KLASSE Aiü. t. doelp. gesp. gew. gel. verl. pnt. voor teg .gem Ajax 14 12 1 I 25 38—11 1.78 D. F. C. 15 10 3 O 23 53-27 1.53 E. D. O. 13 0 3 4 15 32-25 1.15 R.C.H. 15 7 3 5 17 39—37 1.13 Excelsior 12 6 1 5 13 31—20 1.08 Hilversum 13 5 1 7 11 30—29 0.84 U. V. V. 14 4 2 8 10 25-52 0.71 V.U.C. 13 4 1 8 35 45 0.69 11 1!, S. 15 5 10 5219 0.66 V.O.C 12 1 l 10 3 18—52 0.25 DE UITSLAGEN. Eerste klasse. Rotterdam: ExcelsiorE.D.O. li2 Dén Haag: H.B.S.—D.F.C. 2—3 Hilversum: HilversumAjax O2 Den Haag: V.U.C,R.C.H, 61 Tweede klasse. Alkmaar: Alcm. Victr.Hollandia 6—2; Am sterdam: D.E.C.K.F.C. 54; Wonnerveèr: W'.F.C.ZV.V. 11; Enkhuizen: West Frisia v.s.v. 0—0; Helder: H.R.C.—Helder 4—1; Am sterdam: V.V.A.—Zandvoort 7—1, Zeeburgla— B.F.C 2—1; Haarlem: Haai'lem—Bloemendaal 4—2; Amersfoort: H.V.C.—Donar 1—0; Utrecht: .Velox—A.F.C. 4—1. Derde klasse. Amsterdam: S.D.W.Assendelft 53, O.D.E. —Kinhelm 3—4, D.S.V.—Hortus 4—3: Haarlem: De Kennemers 11; Bussum: A.W. D.W.V. 53: Baarn: BaarnQuick 82; Cu- lemborg: VriendenschaarKampong 70; Utrecht: UtrechtCulemborg 25; Zeist: Zeist Z.N.C. 6—1. Vierde klasse. Amsterdam: De Volewyckers—S.L.T.O. 2—2, Uitgeest: UitgeestK.V.V. 04; Amsterdam: AhrendsZilvermeeuwen 11, O.V.V.O. Swift 7—1; Haarlem: E.H.S.—Aurora 3—4; Hilver sum: Victoria—A.P.V.C. 4—1; Amsterdam: S.C.A.—T.C.A. 10—0. Res eerste klasse. Haarlem: R.C.H.' II—H.F.C. II 3—3; Amster dam: Ajax II—D.E.C. II 6—1; Haarlem: E.D.O. II—Z.F.C II 3—6; Amsterdam: A.F.C. II— Blauw Wit II 0—4. Res. tweede klasse. Amsterdam: A.F.C. IIIStormvogels II 16; Hoorn: Hollandia II—Alcm. Victr. II 2—3; Am sterdam: Watergraafsmeer IIV.V.A, II 39; Weesp: Rapiditas IIH.V.C. II 4—1; Hilver sum: 'tGooi IIVriendensch. II 12; Utrecht: U.V.V. m—Velox II 3—1. Res. derde klasse. Zaandam: Z.V.V. III—Wilh. Vooruit II 2—3; Koog a/d. Zaan: K.F.C. IIZeeburgiu II 5-2; Zaandam: Z.F.C. III—West Frisia II 9—1; Am sterdam: Blauw Wit IVSpartaan III 5—0, Ajax IV—Z.R.C. II 7—1, D.W.S. II—S.D.W. II 13—0; UtrechtHercules III—'t Gooi III 2—0, Kampong II—D.O.S. II 0—2; Hilversum: Hilversum III— Baarn II 30. Het is den Rotterdammers gelukt, en nog wel met sprekende cijfers, de overwinning in de Maasstad te houden, al zag het er bij het begin niet naar uit. De Haarlemmers lieten vanaf den aftrap een uitstekend sluitend spel zien, waarbij vooral Perucal Jr. in de voor hoede de gevaarlijke man bleek. Deze glipte voortdurend door de kalflinie en legde ook me nigmaal de verdedigers in de luren, maar hij hield het spel te kort om succes te hebben, al kwam dan ook het eerste doelpunt van zijn voet. Had men meer: open spel geleverd en niet voortdurend getracht ails het ware den bal in bet net te loopen, de uitslag zou lieel anders geweest zijn. Steunend op den voorsprong, welke de Rot terdammers voor ritst hadden weten te bereiken (3—-2)..-werd de tweede helft met goeden moed aangevangen. .Toen-bleek het Excelsior bockstel er ook veel beter in te zijn dan voorde rust en vooral Rijssel onderschepte menigen gevaar lijken aanvai der Haarlemmers. Bij de thuis club vlotte nu het samenspel in de voorhoede uitstekend en zoo werd het een aangename wedstrijd., die gedeeltelijk up een waterballet geleek. Maar enfin, dat gaf aan het publiek tenminste een vroolijko afwisseling. Excelsior wist na de pauze nog driemaal het net te vin den, waar Bak voor een groot gedeelte zorg voor droeg. Deze speler levert, hoewel niet erg berWegingsvliig meer, nog altijd tactisch en weldoordacht voetbal en beschikt daarbij over een scherp en goed afgewerkt schot. De in valler voor Vink, die reeds in het eerste kwar tier het veld verliet, bleek een mislukking al kon hij dan ook een doelpunt op zijn naam plaatsen. Het verblijf op het veld, dat nog altijd zonder overdekte is, was verder wegens het gure weer niet bepaald een pretje en bet was ook heel begrijpelijk, dat veel publiek reeds lang voor het einde het veld verliet. De opstelling der beide elftallen was als volgt: Excelsior: v. d. Berge (doel); v. Rijssel en Bimmel (a.)Stolk, Grobbe, Mout (m.) Ernst, Vink, Bak v. Ommeren, Huisman (v.). E.D.O.: Steenhorst (doel); v. d. Kuil en Boeree (a.)Perucal Sr.. Dunkla. v. d. Laan (mi.) Dond. Tamis, Steffens, Perucal Jr., Hurk (voor.) Over het verloop van den strijd het volgende: Op een uiterst modderig terrein, vol water plassen en eigenlijk niet bespeelbaar, binden de ploegen den strijd aan. De thuisclub mist we derom Mansen waarvoor Ernst invalt terwijl Edo compleet is. Van het begin af zijn de bezoe kers liet meest in den aanval, vooral de linker vleugel brengt dikwijls de Rotterdamsche ver dediging in gevaar. Spoedig moet Vink uitval len; Jansen komt zijn plaats innemen. Na 20 minuten brengt Dona vlug op en schiet keihard op doel, v.. d. Berge stompt het schot vallende terug maar Perucal vangt het leer op en geeft nu geen kans (01). De Rotterdammers pak ken nu steviger aan en als drie minuten latei- van Ommeren keurig aan Huisman doorgeeft, zorgt deZe voor den gelijkmaker (11). Do ploe gen wegen nu tegen elkaar op. Wanneer Ernst het leder te pakken krijgt, brengt hij op en schiet.' Stcenhorst staat vóór in plaats van onder do lat en ziet den bal over- zijn handen in het net verdwijnen (21). Van den aftrap neemt van Ommeren het leder mee, geeft door aan Bak welke met een geweldig schot juist in den bovenhoek Steenhorst voor den derde maal pas seert (3—1). Even Voor rust zet Tanis goed voor en Perucal schiet ver buiten bereik van v. d. Berge in (3—2). Met de bezoekers in den aanval komt rust. In de tweede helft is Edo het eerst aan het woorcl doch de Kralingers nemen den aanval spoedig over en reeds na drie minuten heeft Ernst succes als hij ander maal op zijn eentjeop'Steenhorst afstevent en den bal onder zijn handen door in de touwen jaagt (4—2). Edo weet een. tijd het spel te be- heerschen, forceert enkele hoekschoppen welke alle resultaatloos blijven terwijl. do Excelsier- verdediging er nu beter in is dan voor rust en den bezoekers niet veel kans geeft. Bak en van Ommeren lossen menig goed schot en vooral een van den eerste, dat de deklat beukt, dient vermelding. Tien minuten voor bet einde brengt Huisman snel op en plaatst naar doel waar Jansen, die overigens een teleurstelling was, de kans ziet via een Edo-been bet leder voorbij Steenhorst te werken (5—2). Vijf minuten voor bet einde brengt Grobbe keurig het leder naar voren en geeft door aan Bak die op zijn beurt van Ommeren de kans geeft welke met een goed schot voor het half dozijn zorgt (62). Met de thuisclub in den aanval komt het einde. Bij H. B. S. ontbreken van Linge en Lasli, die vervangen zijn door Romondt en v. Geuns. D. F. C. is compleet. Het begin is vrij sensatio neel, want binnen de minuut heeft H. B. S. de leiding als Born een schuiver van Romondt wel stopt, doch het leder laat glippen. De bal rolt over de lengte van de doellijn om precies in den anderen hoek te verdwijnen (10). Steeds zijn de Hagenaars in den aanval. Enkele hoekschop pen vallen hun ten deel doch practiseli resultaat laat op zich wachten. D. F. C. pakt dan iets steviger aan; verband in de voorhoede is echter niet te bekennen terwijl het schieten zeer onvol doende is. Als echter Denis cis. er even uit zijn en het leder niet weggewerkt kunnen krijgen, is het Ruysch, die van vrij grooten afstand een hard schot geeft, dat Rainbonnet verrast (1—1). Dan beleeft het D, F. C.-doel een gevaar-lijk „ogenblik als Born bij een krachtigen aanval het leder achter werkt; J. de Vries trapt bi) de hoekschop juist naast. Aan de andere zijde pro beert Versluis het met een vliegend schot van de zijlijn af, doch hi) vindt Rambonnet op z'n plaats. Vlak voor rust denken we PI. B. S. de leiding te zullen zien nemen als de Vries een voorzet geeft, welke Smeets opvangt; diens schot gaat via het hoofd van Küchlin net om den buitenkant van den paal. In de eerste helft was H. B. S. constant sterker, doch ze Vindt na de rust een geheel ahdet-o plpeg tegenover zich en nu is het D. F. C dat de lakens uitdeelt Slecht schieten en talmen voor doel doen succes aan vankelijk uitblijven. Bij een snellen aanval van H. B. S. komt de rechtsachter van D. F. C. te vallen en raakt het leder met de hand; den toegekenden strafschop zet Vermetten in een doelpunt om (2—1). Het spel is vaak op het kantje van ruw af en een serie vrije trappen is hiervan het gevolg; tevens krijgen eenige spelers een waarschuwing. Als Denis bij een Dordtschen aanval het leder achter werkt wordt deze hoekschop H. B. S. noodlottig want Versluis plaatst den bal vlak voor doel waar van Twist hem ineens inzendt (3 2), Lebret brengt dan na mooi samenspel met Ruysch en v. Dam den stand op 23. Dezelfde speler heeft even hierna nogmaals een kans als Denis mist doch hij schiet naast. Vlak voor het einde lost Küchlin een gevaarlijken schuiver, welken Born vallende stopt, hij rolt met het leder op de doellijn; heftige appèls zijn het gevolg, dooh de scheidsrechter laat doorspelen. Zonder verdere gebeurtenissen komt het einde. Dc Haarlemmers zijn compleet, terwijl de thuisclub een tweetal invallers telt. Van den aanvang af heeft V. U, c. het initiatief en binnen enkele minuten nebbende gasthecren door v. Gelder zicb reeds van de leiding ver zekerd en voor er vijf minuten gespeeld is, ligt het leder te tweeden male In de touwen, nu door do "VVildt (20). R. C. H- hoeft niet veel fortuin want op meer dan wonderbaarlijke wijze ontkomt het V. U. C.-doel kort hierna aan doorboring. R. C. H. krijgt dan een strafschop te nemen, doch weet ook deze kans niet te benutten, want Nieuwenhuizen schiet stukken naast. Als Brug man echter het leder voor de voeten krijgt, maakt hij een zeer fraai doelpunt (2l). De R. C. H.- doelman laat den bal bi) een schot van Lelyveld uit de handen vallen en de toeschietende van Gelder passeert hem (3 I). R. C. H. doet de laatste minuten van de eerste helft verschillende pogingen om den achterstand te verkleinen; zo slaagt hierin echter niet- Na de rust. heeft V. U. C. het beste deel van het spel en als^ van Gelder een keurigen voorzet geeft, is het Klein, die dezen benut (41)- Niet lang hierna slaagt de zelfde speler er in na mooi samenspel met Dill do leiding te vergrooten. Een kwartier voor het einde krijgt de thuisclub een strafschop te nemen, v. d. Wildt schiet het leder zacht in de banden van den" doelritan. ivort voor het einde maakt Dill het halve dozijn vol. Hilversum—Ajax 0—2. Ajax wint den opgooi en kiest wind mee eri zon tegen. De eerste oogcnblikken zijn voor de thuisclub, maar spoedig nemen de Amsterdam mers het initiatief. Ajax spoelt een mooi open spel, waar tegenover de groenwitten een on samenhangend geheel plaatsen. Reeds na vijf minuten weet dan ook v. d. Meer, na goed voor zetten van Twelker, v°or Ajax te doelpunten (0—1) Hilversum moet_ zich nu uitsluitend op verdedigen toeleggen. Wanneer Meinders uit ziin doel gelokt wordt, schiet Twelker naast. Bij een der uitvallen der Hilversummers neemt Helder man den bal mee en geeft daarna goed door naar Bitter, die inschiet, wélk schot echter door De Boer in het Amsterdamsche doel tot hoekschop wordt verwerkt. Dan is het weer de Amsterdam sche voorhoede, die, goed gesteund door haar middenlinie, ten aanval trekt en door middel van v. d. Meer de score tot 02 opvoert. Hierna is het rusten. Bi1 het hervatten golft liet spel op en neer, maar daarna neemt Ajax het spel geheel in handen; over alle liniën is zij sterker. Goed open spel, afgewisseld door short-passing maken het Amsterdamsche spel zeer aantrekke lijk. Evenwel wordt door het taaie verdedigen der Hilversummers de score niet verhoogd. Einde komt met onveranderden stand, HEN AARDIG SPELMOMENT uit den voetbalwedstrijd Excelsior—Edo, welke te Rotterdam werd gespeeld en door eerstgenoemde met 5—2 werd gewonnen. -w 3?» ter GELEGENHEID TAN HET EERSTE LUSTRUM van den DeSlftsehen Athletiek kring ■werden eenige nationale wegwedstrijden georganiseerd, waaraan door «vele loopers n ei d deelgenomen. Onze foto toont de start van de 5 K.M. H. F. C. wint van H, V. V, fö doelp. gesp. gew. gek verb pnt. voor teg. gem 15 10 3 23 44—20 1.53 14 7 3 4 17 33-23 1.21 12 5 4 3 14 32—29 1.16 13 6 3 4 15 22—21 1.15 14 7 1 6 15 40-30 1.07 15 4 5 6 13 22-27 0.86 16 5 3 8 13 34-31 0.81 15 4 4 7 12 22-33 0,80 15 4 3 8 U 26-43 0.73 15 4 3 8 11 22-40 0,73 BLAUW WIT VERLIEST VAN FEIJENOORD Het feit van den dag in deze afdeeling is wel dat Blauw Wit op eigen terrein niet tegen Feijenoord op kon, zoodat de Rotterdammers met S—1 zegevierden. Door dit resultaat staat Feijenoord er weer schitterend voor. Ze bezit momenteel 23 punten, terwijl Blauw Wit en Sparta, indien ze al hun resteerende wedstrijden winnen, het ten hoogste tot 25 punten kunnen brengen. Feijenoord zal In de resteerende 3 ont moetingen, op eigen terrein tegen A.D.O., Blauw Wit en de Spartaan, wel het noodige behalen om zich geheel buiten bereik van de rest te stellen. Sparta won gisteren in Amsterdam van de Spartaan met 42. A.D.O., die gisteren In IJmuiden met 10 eén meerderheid op de Storm vogels behaalde, heeft zich daarmee op de derde plaats gezet. De Hagenaars kunnen zelfs nog 26 punten bereiken, dooh wijl hiertoe gevorderd wordt dat ge hun 6 overige wedstrijden alle win nen, achten wo hun aanspraken op de leiding niet serieus. Z.F.C. won in Zaandam met 5—4 van 't Gooi. Van meer belang was het treffen tusschen H.F.C. en H.V.V, De Haarlemmers slaagden er in met 21 de winst naar hun kant te krijgen. Door dit succes hebben ze zicli-wan de laatste plaats vrij gemaakt, wijl ze nu 1 punt meer bezitten dan H.V.V. en de Stormvogels, die met nagenoeg gelijke cijfers als sluitpost op het rangltjstje fungeeren. Men zie den stand: EERSTE KLASSE Afd. II. Feijenoord Sparta A.D.O. Blauw Wit Z.F.C. Spartaan Gooi H.F.C. H.V.V. Stormvogels 15 Eerste klasse. IJmuiden: StormvogelsA.D.O. 01 Zaandam: Z.F.C.'tGooi 54 Haarlem: H.F.C.—H.V.V, 2—1 Amsterdam: De SpartaanSparta 1 Blaiiw WitFeijenoord 18 Hoewel god Pluvlus lang niet karig mot zijn zegeningen wa3 geweest en menig voet balterrein in een combinatie van meertjes, moerasjes en eilandjes had herschapen, is afdeeling A van de Tweede Klasse er lang niet slecht van af gekomen, want de meerde) lieid der op het programma staande ontmoe tingen kon doorgang vinden. Gezien het drin gen in de bovenste regionen is liet wel jam mer, dat nu juist het Steeds Hoogerterrein niet bespeelbaar bleek. Wel mochten aan Her mes D, V. S. de beste kansen worden gege ven, maai' verrassingen zijn nu eenmaal ook in de voetbalwereld niet van de luclit. Indien slechts de Rotterdammers een gelijk spel had den kunnen forceeren, zou dit de spanning in den wedloop om het kampioenschap hebben vergroot. Intusschen kon een andere, nog belangrijker, wedstrijd wei worden gespeeld. We bedoelen de ontmoeting D. H. C.Quick iu Delft. Bel de clubs immers waren ernstige candidaten voor de eerste plaats. Vooral de Delfteuaren hadden zich, door hun overwinning van veer tien dagen geleden op Hermes-D. V. S., ge vaarlijk dicht weten op te dringen. Voor de Hadenlnvrgers, die reeds vijf verllespuntett telden, stond eigenlijk nog meer op 't spel, want een nederlaag zou liun kampioenskansen tot een minimum beperken. Algemeen werd dan ook een pittig partijtje verwacht. Geen wonder, dat 't een dringen werd om toegangs bewijzen en er gisteren een record aantal menschen aanwezig was. Zij zijn getuige ge weest van een spannenden kamp, waarin de Delftenaren het voordeel van eigen terrein wisten uit te buiten. Aangemoedigd uit dui- zend kelen zetten zij alles op alles en wisten tenslotte met een 3—1 zege de twee kostbare puntjes binnen te haten. Theoretisch heeft Quick nu nog wel kansen op de begeerde plaats, maar als men nagaat, dat zij hoogstens tot 29 punten komen kan, dan zal men moe ten toegeven, dat practisch het zaakje verke ken is. Hermes D. V. S. heeft nog vijf ont moetingen voor de boeg en D. H. C. vieT. De Schiedammers kunnen dus in totaal 33, de Delftenaars 32 punten behalen, zoodat, stel dat Quick alle nog te spelen wedstrijden wint, Hermes D, V. S. drie maal en D. H. C. twee maal zou moeten struikelen om aan de Hage naars de eer te laten. Zoover zal het dus wel niet komen. Wel is voor de Schiedamsche club nu meer dan ooit oppassen het parool, want D.H. C. zit haar gevaarlijk op de hie len. A. S. O. heeft bezoek ontvangen van B, M. T. en ofschoon de laatsten alles in het werk stelden om door een overwinning of tenmin ste gelijk spel iets meer van de laatste plaats verwijderd te geraken, is vrouwe Fortima haar niet gunstig geweest. Met een 53 ne. derlaag konden zij weer naar hun Heimat terugkeeren. Hercules heeft met Voorwaarts, dat er dit jaar al heel weinig van terecht brengt, niet veel moeite gehad en de 61 overwinning mag dan ook als vrij normaal beschouwd wor den. Door deze uitslagen is de stand nu gewor den;; gesp. gew. gel verl. P. V. t. gem, H.D.V.S. 13 11 1 1 23 48—15 1.76 D.H.C. 14 12 0 2 24 69—25 1.71 Quick 15 11 1 3 23 54—30 1.53 St. Hooger 12 6 2 4 14 26—24 1.16 Hercules 13 7 1 5 15 48—34 1.15 A.S.C. 12 3 3 6 9 21—41 0.75; V.I.O.S. 15 3 4 8 10 20 43 0.66 Fortuna 13 4 0 0 8 41—48 0.61 10 1 1 8 3 11—42 0.30 Voorwaarts 13 0 1 12 1 16—54 0.07 DE UITSLAGEN. D. H. C—Quick 3—1; A. S. C.—B. M. T, 53; HerculesVoorwaarts 61. TWEEDE KLASSE B Ook in deze afdeeling hebben de nummers twee en drie het met elkaar moeten uitvechten. Wel was het dringen naar boven hier niet zoo opmerkelijk als in A, wijl Overmaas tever ach ter stond, voor O. D. S. stond er nochtans teveel op het spel, om niet alles op een overwinning te zetten. Zoo heeft het echter niet mogen zijn, want Overmaas oordeelde het nuttig om O. D. S. een toontje lager te laten zingen. Wat dan ook gebeurd Is, want O. D. S. moest beide puntjes aan Overmaas laten. De' ont moeting S. V, W.Xerxes eindigde in een gelijk spel. Beide partijen konden twee keer het net vinden. Xerxes is nu een plaats af. gezakt en heeft die met Merwede moeten rui len, welke club op het S. V. V-terrein den Schiedammers een 24 nederlaag toebracht. C. V. V. vond het noodig om, al stond zij nummer twee van onderaf, aan L. S. V. to toonen, dat zij in de laatste plaats nog lang geen zin had. Dies maakte zij er maar 7O van. f De stand is nu: TWEEDE KLASSE B gesp. gew. gel verl. P. v. t. gem. Unitas 11 10 0 1 20 36—15 1.81 O.D.S. 14 10 1 3 21 41—25 1.50 Overmaas 7 1 3 15 35—21 1.36 Neptunus 10 6 0 4 12 23—20 1.20 S.V.V. ii 5 1 5 11 25—23 1.— 13 4 3 6 11 28—34 0.84 Merwede 13 4 «1 O 6 11 27—31 0.84 Xerxes 12 4 2 6 10 26—28 0.83 11 2 1 8 5 27—33 0.45 L.S.V. 14 2 0 12 4 19—57 0.28 DE UITSLAGEN. O. D, S.Overmaas 12; S. V. W.Xerxes 2—2; C. V. V.—L. S. V. 7—0; S. V. V'.— Merwede 24-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 5