Holland-Denemarken 2-0 - Bloemententoonstelling te Gent Te Jourc heeft een zware brand twee fabrieken, die n.l. Tan de Fa. de Boer en van de N.V. Zijlstra. en een boerderij in asch gelegd. Be kynologcnctub „de Baronie" te Breda, beeft Zondag een jubileum-tentoonstelling gehouden. Hierboven de Iersche Setter Gunter of Granis-Cengh, die meermalen een eerste en verschillende kampioensPr,izen behaalde. De voetbalwedstrijd Holland-Denemarken is geëindigd in een Hollandschc overwinning, 2-0. Boven: een mornet uit deze ontmoeting; onder: de Nederlandsche spelers worden ontvangen met het Wilhelmus, Tijdens het eeuwfeest van Van Houten is o.a. een Pushball-wedstrijd gespeeld. De afduw werd verricht door den heer Van Houten Sr. (links) en den Burgemeester van Wecsp (rechts). Een tweetal plaatjes van de groote internationale bloemententoonstelling te Gent, waar o.a. een uitgebreide Nederlandsche afdeeling aanwezig was. Boven: een schitterende orchidee; onder: een overzicht van de tentoon- Lstelling. Zaterdagmiddag is, onder enorme belangstelling, Dorus Kijkers te Huisduinen ter aarde besteld. Hierboven het oogenblik, waarop namens het Departement van Marine een krans aan de lijkkoets wordt gehecht. Tengevolge van de mjjnverzakklng moet dc toren van het kasteel te Amstenrade belangrijke herstellingen ondergaan. lïc Koninklijke Familie bezocht Vrijdag de groote Bloementen toonstelling te Aalsmeer. H. M. de Koningin bij het verlaten der tentoonstelling.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12