Rouwbezoek bij wijlen Z. D. H, Mgr. Gallier - Het St. Jansgesticht geopend sISlNP*: - Een kijkje op de drukte tijdens het rouwbezoek bij den overleden bisschop, Z. D. H. Mgr. Callier, te Haarlem. Be „Eureka Film Studio" te Schiedam is aan het vervaardigen een film „Bet naar de Olympiade". Een kijkje tijdens de werkzaamheden. Te Wateringen is het nieuwe St. Jansgesticht, ten behoeve van ouden van dagen, plechtig ingewijd. Een kijkje op het gebouw. De Hoogeerwaarde Heer Mgr. H. 3. M. Taskin, Praeses van het Seminarie te Warmond, Proost van het hoogwaardig Kapittel, zal als Vicaris-capitularis het Bisdom Haarlem besturen, totdat door Z. H. den Paus een nieuwe Bisschop zal zijn benoemd. Xe Diergaarden is Zondag een schuttersfeest gehouden. We zien hier het fluitcorps in actie. Een kijkje op de veemarkt te Sittard. Paarden-vriendjes. Het nieuwe postkantoor „Zuid" op den hoek Gerard Terborgstraat-Roelof Hartpleln te Amsterdam is in gebruik genomen. Een schitterend lentebeeld, de jeugd tusschen de bloesems. De bekende molen, door Ruysdael geschilderd, staande te Wijk bü Duurstede, .verkeert in vervallen toestand. Men zal trachten den molen te herstellen. ruïne. Op de Oudezijds Achterburgwal te Amsterdam geraakte een paard te water. Be brandweer hielp den drenkeling weer op den wal. Te Waalwijk herdacht de fa. O. A. Donkers, schoenfabrikant, haar gouden jubileum. De jubileerende firma en familie. Te Waspik heeft een ernstige brand twee boerderijen in asch ge Iegd. Een kijkje op de Met karrenvrachten werden de bloemen bij de fa. Donkers gebracht.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12