Demonstratie van de Compagnie Wielrijders - Staking aan de Hoogovens •- •••.-. V i' >- -:K"' ft- Te Rotterdam is Maandag de eerste bloemenveiling gehouden in het veilingsgebouw der Coöp. Tuinbouwveiling „De Zuid-Hoilandsche Eilanden" aan den Persoonsdam Een kykje tijdens de opening. De mooie oude toren te Ebt zal gron- Te Den Haag heeft Dinsdag een zware brand gewoed in de drogisterij „Het Roode dig worden gerestaureerd. Hondje", hoek Buyschdaebtraat, van der Veldestraat. De brandweer in actie. Te 's-Hertogenboscb is ter gelegenheid van het bezoek van Generaal-Majoor A. van Mens, door de compagnie wielrijders een demonstratie gehouden. Hierboven het corps op de fiets Wat er van de rietopslagpiaats aan de Brielschclaan te Rotterdam na den feilen brand overbleef. Tijdens de staking bij ac Hoogovens tc IJmuiden is de haven gehcei bezet geraakt. Een kijkje op 1e haven. Ter geiegenneid vao nel Zu-jarig bestaan van de marktkoop- liedenvereeniging „Aller Belang" te Den Haag, is aldaar een reclame-marktdag gehouden. In den Haag is een gedeelte van het park „Zorgvliet" bij den Verlengden Tolweg voor het publiek opengesteld. Om te beletten, dat het bosch wordt betreden, worden kostbare hekken aangebracht. Een minder zware afrastering schijnt de Hagenaars niet te kunnen tegenhouden. Het overzetten door middel van iuchtdrjjfdnkken tijdens de demonstratie te 's-Hertogcnbosch. Zijne Exceil. Minister Kan bracht Maandag een bezoek aan Lisse. Wij kiekten Zijne Excel! tusschcn de Darwintulpen. Een onzer grootste Holland-Indië-vaarders, de Jan Pieterszoon Coen, vertrok dezer dagen weer naar Indië. Het afscheid te IJmuiden. Te Amsterdam heeft Maandag een zware brand de zakken-hersteiinrichting van Gebr. Swaan, aan den Omval, geheel in asch gelegd. Het bezoeken van de Bloembollenveldcn wordt te Amsterdam wei gemakkelijk gemaakt. In den tuin van het Rijksmuseum zijn 30.000 tulpen uitgepiant, weike nu een schitterenden aanblik opleveren. Z. K. H. Prins Hendrik heeft een bezoek gebracht aan de gemeente Neede cn omgeving, om de herstellingen van de cycloon-schade in oogenschouw te nemen. De geheel vernieuwde fabriek van Terweene Zonen.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12