Feesten te Antwerpen - Nieuwe R.-K. H. B. S. te Bergen op Zoom Brand Links: 22 Mei is de nieuwe kerk te Koningsbosch bij Eclit door Z. D. H. Mgr. Schrijnen plechtig ingewijd. Een foto van het mooie gebouw. door de verschillende straten gewandeld, waar H. K. H. overal uitbundig werden toegejuicht. (Rechts:) Op de Meir trok vooral deze schitterende zeeboot de aandacht van het talrijke publiek. De Kon. School K. X. en A. (Kunst, Techniek en Ambacht) te 's-Bosch werd op 22 Mei 1828 het praedicaat Koninklijke verleend, zoo dat dit nu 100 jaar was geleden. Foto van het tegenwoordige gebouw. Burgemeester Middelhof van Hoogkarspel is voor 14 dagen te Maastricht gehuwd. Bij zijn aankomst in zijn gemeente werden hij en zijn vrouw door de burgerij allerhartelijkst ingehaald. De Burgemeester en zijn vrouw voorafgegaan door een bloemenstrooistertjc op weg naar het Raadhuis. Rechts: Het St. Odafeest te St. Oedenrode werd grooten- deels verstoord door den regen en ging maar gedeeltelijk door. Zaterdag en Zondag 19 en 20 Mei hadden te Antwerpen, ter gelegenheid van de Blijde intrede van den Hertog en de Hertogin van Brabant, Prins Leopold van België en Prinses Astrid van Zweden, vaderiandsche feesten plaats. (Links:) Xe voet werd Maandagmorgen is in het Koloniaal Instituut te Amsterdam een permanente West-Indische Ten toonstelling geopend door Jhr. Mr. Dr. A. Roëll. Een kijkje in de afdeeling Volkenkunde. Dansfeest in een Boschnegerhut 100 jaar geleden. Te Bergen op Zoom werd 21 Mei door 'J- Mgr. Hopmans ingezegend de R.-K. noögere Burgerschool en Hoógefè Handelsschool aan den Oostcr Boulevard. Het nieuwe Gebouw. Dinsdag 22 Mei was het 50 jaar geleden, dat de Eerw. Zusters van het St. Elizabeth gasthuis te Arnhem haar zegenrijken arbeid zijn begonnen. Een kijkje op het Gebouw Te Den Burg op Texel is Maandag 21 Mei de groote jaariijksche lammeren- markt gehouden. De verkochte beestjes worden gemerkt. Te Vaals hadden Zondag groote gymnastiekfeesten plaats. Het trommel en pijperscorps uit Vaals in actie. Zaterdagmorgen brak brand uit In Hotel „Berg cn Dal" te Geulem. Foto genomen vanaf den Berg op het uitgebrande bovenstuk van het hotel. Een kalme Piccadilly-Zondag verstoord. De foto toont, hoe een paar film operateurs op een stellage hoog boven de stad een scene opnemen, waarin de held de heldin redt vanuit een venster.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12