Het nieuwe Vaandel van het Regiment Wielrijders - Poppen tentoonstelling w' 11® WmÊÊmÊÊmÊÊM - Het schutterscorps van Spaubeek, hetwelk dit jaar kampioen van Limburg werd. Ter gelegenheid van het 400-jarig jubileum der stad Zondag 10 Juni werd in de Stadsschool aan de Oude Markt te Sittard een poppententoon- Bronswijk, werd de St. Andreaskerk stelling geopend, welke zich in een groote belangstelling mocht verheugen. feestelijk belicht. Foppen aan het strand. ..i u: Links boven De schutterij van Valkenburg hield een wedstrijd om het koningschap vogelschieten. De vogel in volle glorie aan den paal. Hechts boven: Aardige foto van de beroemde Don kozakken, welke op Woudenstcin te Botterdam eenige proefjes van hun rijkunst ten beste geven. De kleine pyramids I Di Botterdamsche zeilvereeniging hield Zondag wedstrijden op de Kralingsche plassen. In de regenboogklasse zien we „de Jan" van H. Veldhuizen in actie. Door de parochianen zijn ter gelegenheid van het SO-jarig bestaan van de O. L. Vr. Kerk aan de ^Iandstraat te Den Haag, nieuwe klokken ten geschenke aangeboden. Het ophtjschen van een der klokken. Tijdens het wegdragen van de Phosgeen gas slacht offers te Hamburg, werd door de redders gebruik gemaakt van gasmakkers. Ook de persfotografen hadden zich van een dergelijk masker voorzien. De B.-K. kerk in de Elandstraat te Den Haag bestond dezer dagen 50 jaar. Een interieur van de feestelijk versierde kerk. Een kijkje tijdens de Bossche processie te Boxtel. Een groote menigte Brabantsche pelgrims rondom het rustaltaar Aan het Begiment Wielrijders te 's-Hcrtogenboseh, is Vrijdag door Generaal Muller Mas-.;, een vaandel aangeboden. De wielrijders met hun nieuwe vaandel tijdens het défilé. Op Zaterdag 9 Juni werd door het gemeentebestuur van Breda de nieuwe brug aan de Haagpoort officieel in gebruik genomen. Het doorknippen van het lint door den Burgemeester. Bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan der B.-K. Werk- liedcnvereeniging te Dongen was een schitterende optocht georganiseerd. Praalwagen der transportarbeiders.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12