De „Italia" met zijn bemanning - Het Concours-Hippique te Waalwijk J.L Het volk der Pharao's. Prachtige hulzen aan den voet van de pyraraiden geven ons een beeld, dat ook de Egyptenaren den modernen bouwtrant toepassen. Maar de oer-oude gewoonten van het eenvoudige volk zijn tot heden nog onveranderd gebleven. Ie Waalwijk Is Donderdag door de concours-hippïque-vereeniging „Waalwijk" een groot concours-hippiqne gehouden. Wij geven hierbij een mooien sprong van den Luit. der Art. M. Stenger op Foïiia. Links: In Anderten bij Hannover opende RjjlispresidentHindenburg met plechtige feestelijkïieden het grootste sluis werk van Europa. De hooi met den Rijkspresident bij het doorvaren van de r'uizen. Hierboven een afbeelding van het luchtschip „Italia" met zijn wakkere bemanning, op wier redding de geheele wereld met groote spanning wacht. 1. Umberto Nobile, 2. Atilio Caratti, 3. Filippo Zappl, 4. Ettore Arduino, 5. Adalberto Mariano, 6. Alfredo Viglieri, I. Filippo Froiani, 8. Calisto Ciocca, 9. Giuseppe Biagi, 10. Natale Cecioni, 1L Ugo Lago, 12. Aldo Pontremoli, 13. Prof. Behounck, 14. Finn Malmgreen, 15. Rem to Alessandrini, 16. Vincenzo Pomclla. De aanslag op den maarschalk van Noord-China. De eerste foto van den aanslag, welke op a Juni j.I. op den Noord-Chineeschen Maarschalk Tsjang tso Lin geploegd werd. De maarschalk was met een extra-trein op weg naar Mukden, toen door een geweldige explosie een over een afgrond loopende brug vernield werd. De stukken van de brug stortten juist op den wagen van Tsjang tso Lin, met het gevolg dat vele der inzittenden werden gewond. Volgens de laatste berichten is Tsjang tso Lin inmiddels overleden. De Burgemeester van Nieuwcrkerk a. d. IJssel legt den eersten steen voor het Raad.iui - vond de feestelijke opening plaats van het nieuwe groenteveilingsgebouw Dc nieuwe kloosterkerk te Euhlingerheide (L.) werd 21 Juni i.L te Kwintsheul (Westland) Het exterieur van het gebonw. Ingezegend door den abt van het klooster. Te Amstelveen is een onbewaakte overweg, welke gepasseerd moet worden om het 21 Juni feestpark te bezoeken. Het publiek wordt door een wacht met vlag voor het gevaar gewaarschuwd

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12