Roeiwedstrijden te Amsterdam St. Jansprocessie te Laren - Int. motorrennen EMM De jaarlijksche St Jans-Processie te Laren heeft onder groote belangstelling en begnnstigd door fraai weer plaats gehad. De aankomst van het Allerheiligste op het St. Janskerkhof. De roeiwedstrijden van de Koninklijke Nederlandsche Zeil- en Roeivereeniging op den Amstel te Amsterdam. Oude acht. Spannende race gewonnen door Laga. Zondag had te Boxtel een groot congres plaats van de leden van de H. Familie. Naar schatting werd er aan deelgenomen door 1600 mannen. Een kijkje op de processie, die 's middags werd gehouden. Concours d'Elegancen, behendigheidswedstrijden voor automobielen op het gemeente-sportterrein te 's-Hertogenbosch. Een aardige groep op het concours d'elegance. Zaterdag 23 Juni j.L had de officieele opening plaats van de nieuwe Zwem inrichting aan de Twee Molentjeskade te Delft. Een foto van het fraaie bassU 23 Juni is met goed gevolg het stalen motorschip „Finnanger" van de werf Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij te Amsterdam te water gelaten. Te Kerkrade zün Int. Athietiekwcdstrtyden gehouden op het K. V. O.-terreln. Start 60 M. nieuwelingen benedei de 16 jaar. De roeiwedstrijden op den Amstel te Amsterdam werden bijgewoond door (1) Minister Lambooy, (2) Burgemeester de Vlugt. Het grootste dok ter wereld maakt een reis van 8600 Mijlen naar Singapore. Onze foto toont het eerste stuk van het enorme dok, dat 50.000 ton meet, gebouwd voor de Britsch Admiralty, en dezer dagen in de Tyne vanaf de Wallsend Scheepswerf te water werd gelaten. Int. Motorrennen op 23 Juni op het bekende circuit van Drenthe. De drie winnei van de le etappe gelauwerd v.l.nj. L. C. Crabtee Warrington (Engeland), S. Wood Birmingham, (Engeland) en S. A. Crabtee, Warrington, (Engeland).

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12