Kameeltochtjes in Artis De Bremen vliegers naar ons land 11111*1 Wmm .v. 1» xwïw*'?'. tv; VOORHEEN: Een overtuigend bewijs voor de "verdringing van het paard De derde arm voor de Uaagsche Passage. Het voormalige café Bordelaise In THANS: Het moderne parkeerterrein voor de auto's, die de paarden *89 ondanks de geste van ijzeren Gustaaf geeft deze foto van de Passage is reeds geheei verdwenen. Het punt waar de overtuigend hebben geslagen. 2 armzalige snordersrijtuigen. derde arm zal worden aangezet. Ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan van „Flora" werd op 3 Juli in het Kurhaus te Zandvoort een bloemententoonstelling geopend. Openbare Lagere School voor jongens en meisjes vervaardigd van bloemen door leerlingen van de 6e klas. 300 jaar rekcnplichtigheid. 3 Juli was het 500 jaar geleden, dat de Rekenkamer werd ingesteld. Het gebouw van de Alg. Rekenkamer te Den Haag. Dick, bijgenaamd „glimlachende Daan" een Lyonees, thans wonende in Long Beach in Californië is een der meest bekende kampioenen van motorwedstrijden. Een foto van den kampioen met de verschillende prijzen welke hij dezen zomer heeft -gewonnen. Nieuw leven in den Haagschen Dierentuin. De berenkuil. Het groote waterbassin in net midden van de kuil vormt voor de dieren een groote attractie, waarin zU graag ploeteren. In Artis te Amsterdam hebben de kameelen officieel als schepen der woestijn hun tochten door den voortuin aangevangen. Op de sierlijk opgetuigde dieren kunnen de kinderen en ook de ouderen genieten van den wiegelenden woestijngang. De opvoering van het Openluchtspel D. 16 M. M. te Delft door het Delftsche Studentencorps, waarvan op 2 Juli de Ue «tremen"-vliegers, Baron von Huenefeld. Kapt. Kochl en Majoor Fitzmaurice, die Vrijdag een bezoek aan den eerste opvoering ging. Een kijkje op het spel tijdens de demonstratie door de machinemenschen. Duitschen Keizer te Doorn zullen brengen en waarschijnlijk te Schiphol zullen landen.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12