De groote Veetentoonstelling - Lady Heath bij de K. L, M. - ?-mï& j Donderdag heeft de opening van den Biesbosehpolder door Minister Kan officieel plaats gehad. Kijkje tijdens de opening van de nieuwe polderwegen. De Dultsche vliegdienst heeft een monster-vliegtuig laten bouwen. Wij den hier den romp van het enorme gevaarte de fabriek verlaten. Te Leiden had de eerste steenlegging plaats voor de kll- De Amerikaansehe vloot heeft groote manoeuvres gehouden m den Grooten Oceaan. Wü den hierboven een niek der vereeniging voor misvormden. De eerste steen gedeelte der vloot in actie. legging werd verricht door mej. A. E. Groll, secretaresse der vereeniging. Doe men tegenwoordig bruggen bouwt daarvan geeft deze foto n frappant voorbeeld. Zij toont een drijvende brug. welke over de Elbe geslagen wordt van Hamburg naar Ilarburg, Het blijft echter geen drijvende brug: de bogen rusten slechts op schuiten, zootang de peilers der a.s. vaste brug nog niet gereed zyn. Eerste steenlegging in de kapel van het in aanbouw zijnde Maria-Gesticht tc Noordwijkerhout, bestemd voor ongeveer 800 vrouwelijke krankzinnigen. De plechtig heid werd verricht door Mgr. van Reckem, Bisschop van Gent, Generaal-Overste van de Zusters van Liefde. De groote veetentoonstelling te Den Haag werd Donderdag bezocht door H. M. de Koningin-Moeder en Z. K. H. Prins Hen drik. Met belangstelling volgde H. M. de verrichtingen der deelnemers. Lady Heath, bekend door haar vlucht Kaapstad-Londen en terug, zal een tijd als tweede bestuurster bij de K. L. M. dienst doen. Zij maakte reeds een reis naar Parijs en terug. De mooie oude toren te Ransdorp, welke in vervallen toestand verkeert, zal worden gerestaureerd. Een kijkje op den mooien toren. Jonkvrouwe J. van Vredenburgh reikt aan den eigenaar van het kam pioenspaard Castor, den heer J. Q. C. Lenshoek te Kloetinge, den kampioensbeker uit. Donderdag werd de nieuwe burgemeester van Egmond-Binnen plechtig geïnstalleerd. De ruiterstoet, welke het rijtuig voorafging. Het bestuur van de V.V.V. te Bergen heeft met andere vereenigingen voor het seizoen verschillende feestelijkheden georgani seerd. Woensdag was er een illuminatie avond waarvoor ongeveer 10.000 lampions werden opgehangen.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12