Olympische spelen - Mr. A. E. J. Brn. v. Voorst tot Voorst mmm Indrukwekkend moment, waarop aan het stotulijk overschot van Fmilio Caranzo een eere-saluut gebracht wordt door troepen der Vereen. Staten. Overzicht van de geweldige drukte voor het Stadion tijdens de officieele opening op Zaterdagmiddag. In een met 4 paarden bespannen calèche begaf Prins Hendrik zich naar het Stadion. Kijkje op de enorme zinkmijnen „Oklahoma", „het zonnescherm des duivels" genaamd. Te 's-Hertogepbosch is overleden Mr. A. E. J. Baron van Voorsi tot Voorst, Commfcsaris der Koningin in Noord-Brabant. De overledene werd te Eist geboren 13 Dèc. 1858 en bekleedde zijn hooge ambt sinds September 1894, algemeen geacht en gezien om zijn hoogstaand karakter. De groote Bondsdemonstratie, ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van den Bosschen Diocesanen Werkliedenbond te Den Bosch. Doctor Poels hield een rede #ver „Rerum Novarum" en de toekomst. Geheel links Z. D. H. Mgr. Diepen. Te Koog aan de Zaan zijn Zaterdag en Zondag op de Poel en de Achterzaan kano wedstrijden gehouden. De deelnemers in actie. De verlichting der hoofdstad tijdens de Olympische spelen. De Westertoren gekiekt tijdens de. verlichting. Internationale Hondententoonstelling te Den Haag van de Iersche Sctterclub, ter gelegenheid van haar 12 {A -jarig bestaan. Mevrouw P, Jansen van Kortland met haar schattige Pekingeezen, welke den eersten prijs behaalden. Zaterdag en Zondag hield de Rotterdamsche Zellverrcniglng groote internationale zeilwedstrijden. Een der deelnemers in de regenboogkiasse in actie.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 20