Spoorweg-ongeluk in BeierenGroote brand te Gerle - #»iBi Te Volendam werd een handelstentoon stelling gehouden in het Patronaats gebouw. Op het Oud-Hollandsche Marktplein. Een der geveltjes met drie aardige verkoopstertjes. Weer een spoorwegongeluk in Beieren. Bij het plaatsje Dinkelscherben op de lijn Ulm—Augsburg heeft zich weer een ernstig ongeluk voorgedaan. 1en gevolge van een verkeerden wisselstand liep een personentrein op een in het station staanden goederentrein, met het gevolg, dat 5 personenwagens geheel vernield werden. Dit ongeluk kostte wederom 16 menschenlevens, terwijl er verscheidene passagiers gewond werden. Rechts: Te Oerle is een groote boer derij van J. C. Olieslager tijdens een hevig onweder door den bliksem ge troffen. De boerderij stond onmiddellijk in lichte laaie. De inboedel en hooi- voorraad werden een prooi der vlam men alsmede 11 varkens en 1 schaap. De dochter van een ijverigen golfspeler. Miss Doris M. Marsden, trad onlangs In het huwetuk met kapitein A. B. Hassall, en de sportvrienden vormden voor de kerk een eereboog met hun golfsticks. De nieuwste liefhebberij voor de jeugd is het verzamelen van handteekeningen van de Olympische spelers. Bij het station te Amsterdam klampen ze alle buitenlanders aan, en deze moeten of ze willen of niet hun handteekening plaatsen. In het begin zijn ze alicmaal maar wat trotsch op zoo'n populariteit, maar wanneer ze te veel lastig gevallen worden, gaat de aardigheid er gauw af. Ter gelegenheid var den IQsten verjaardag van H. M. de Koningin-Moeder was Baarn feestelijk versierd. De Brinkstraat met eerepoort. Woensdag is een arman-verkeersvliegtuig, komende van Parijs, neergestreken op het opgespoten land bij de Nieuwe Meer te Amsterdam. De piloot kon zich door hevigen regen niet voldoende oriënteeren en zag het licht van den Marathon-toren voor de lichtbaak van Schiphol aan. Het vliegtuig dook met zijn neus in de modder. Ongelukken kwamen niet voor Een moment uit het Openluchtspel „St. Bernardus", opgevoerd in het Open luchttheater te Valkenburg. Donderdagmiddag had de feestelijke ontvangst plaat* van den *M"!3chti>ar°n Heer Th W E. G Janssens. burgemeester van Oirschot, met zijn gezin. De burgemeester en lamilie te midden der bru.djes voor z-jn woning,

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12