Marathonloop te Amsterdam Vliegtuig in zee gedaald Zaterdagmiddag is te Amsterdam het tuinencomplex „Ons Buiten" aan het Eenige Somali-negcrs uit Oost-Afrika, pen maar vriendelijk Circus Strassburger te Amsterdam. De jumbo's treden nu op als trekdieren. Jaagpad officieel geopend door den wethouder Dr. C. J. Abrahams. Een kijkje volk, zijn in den Beriyiischen Dierentuin en e en aar voor het om strakjes netjes opgetuigd in de arena te verschijnen. tijdens de opening. publiek hun zeden en georumen. Zondag is te Amsterdam onder zeer groote belangstelling de Marathonloop gehouden. Wij geven hierbij een kijkje De gemeenteraad van Laren heeft besloten de oude boerderij op den hoek van den Hilversumschen weg ter wille tijdens den start der deelnemers uit het Olympisch Stadion. van het dorpsschoon aan te koopen voor 14.000. Japansehe militaire luchtscheepvaart. Foto van een Japansch militair vliegveld, waarop de soldaten bezig z^n met het in orde brengen van een luchtschip vóór de opstijging. De groote klok van het Post-Departe- Te Roosendaal zijn Zondag athletiekwedstrijden gehouden. Wij geven hierbij een foto van de ment in Washington krijgt een deelnemers aan den 5 K.M. wedloop door Rooscndral. De heer Verpalen uit Nispen kwam als no. 1 sehoonmaak-beurt. door de finish. Zaterdag werd te Veere door de visschersvloot een zeilwedstrijd gehouden. Deze voor Veere zoo belangrijke gebeurtenis werd met groote belangstelling gevolgd. Een foto van de haven van Veere met de terugkeerende visschersvloot Groote automobiel-rennen in San Sebastiaan. In een zeer woest gebergte bij San Sebas- tiaan werd de groote wedstrijd van Spanje voor automobielen gehouden. Ons beeld toont 'n wagen die in een bocht uit de baan geslingerd en zwaar beschadigd is. De bestuurder werd gelukkigerwijze niet zwaar gewond. Zaterdag moest een toestel van de Deutsche Luft Hansa, d? Fokker 3, een noodlanding maken aan de Valkeveensche kust. De romp van het vliegtuig bleef boven water, zoodat de piloot Riltschan boven het toestel kon klimmen en ongedeerd bleef. Ter gelegenheid van een bezoek van de Haarlemsche Zangvereeniging „Zang en Vriend schap" aan de „Maastrichter Staar" te Maastricht op Zaterdag 4 Augustus, werden de gasten in optocht naar het clubgebouw van laatstgenoemde vereeniging gebracht. Foto van den stoet Marathonloop. El Ouafi (Frankrijk) die de Marathonrace won.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12