Processie naar den Briel - Boogschuttersfeesten Roosendaal Te Anna Paulowna is men bezig met de werkzaamheden aan den nieuwen duiker. We geven hier een foto van den betonnen vloer, welke reeds klaar is. De tweejarige Paul Cleary, die, terwijl hij nog met de flesch gevoed wordt, lustig in het water spartelt. Op Donderdag j.L werd te Zeist in Hotel „Figir een tuinbouwtentoon stelling gehouden. Een mooie vaas dahlia's. Inzending van den heer Nieuwenberg, te Zeist. De sloot langs de Oosterbegraafplaats aan den Middenweg te Amsterdam wordt ten behoeve van het verkeer gedempt. Er komt een wandel- en fietspad van 6 M. Tweelingen van 89 jaar. Mrs. Frances Peterson (links) en Mrs. Mary Halbert be reikten den hoogen ouderdom van 89 jaar, en wonen in het plaatsje Whitehall. De beide oudjes genieten nog een goede gezondheid. Te Sittard werd Woensdag de Studentenbondsdag van den Eimburg- schen Bond van Kath. Studentenclubs „Sanctus Alphonsus" gehouden. De opgestelde vaandels bij het stadhuis. Donderdag is de Haarlemsche bedevaart naar Brielle gehouden. I.tnks een foto tijdens de processie op het martelveld. Hierboven een kijkje bij deij put op het martelveld. Unksi In Fort Pierce In Florida werd door een orkaan een kerk Ingedrukt. Onze foto toont de ruïne. Er werd In die streek voor millioenen guldens schade aangericht. Met de slooping van Uilenburg te Amsterdam is thans een begin gemaakt. Hiermede gaat wederom een stuk karakteristiek oud-Amsterdam verdwijnen. Foto van een perceel dat reeds flink is toegetakeld. Zondag had te Roosendaal de jaarljjksche ontmoeting plaats tusschen Hollandsche en Belgische handboogschutters. De Nederlandsche kampioen 1828, de heer J. Notenboom, In actie.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12