H.M. de Koningin in Amsterdam Brand te Sittard m0êë «s MÉlllt'f llHW Door dc „Kalscr- Wilhelm-Gedachtnis" gemeente In Duitschland is voor haar in den oorlog gesneuvelde leden een monument onthuld. Het Ziekenhuis te Sneek bestond dezer dagen 25 jaar. Op plechtige wijze werd dit feit herdacht. 'n Foto van het mooie gebouw. Groote Ponnie-show in Engeland. Een interessante foto van de groote ponnie-show, welke te Moor Gate in Dartmoor, waar men veel doet aan de paardenfokkerij, gehouden werd. Zoek daar Je eigen beestje maar eens uit J Nog een kijkje van het auto-toumooi in Grünewald. Een moment uit den wedstrijd in het ballon-steken, wat juist bi) dezen draai niet tot de gemakkelijkste toeren behoort. Een Chileensch opleidingsschip in de haven van Kiel. De „Generaal Baquedano" liep dezer dagen de Klelerhaven binnen om daar enkele dagen te vertoeven. Foto van het schip met zijn 347 man sterke bemanning. dagen bracht H. M. de Koningin een bezoek aan het complex volkstuinen „Ons Lustoord", aan den Zuidelijken wandelweg. Onze foto toont het moment, waarop bloemen, in die tuinen gekweekt, aan H. M. worden aangeboden. Sarwat Pascha overleden. De voormalige Egyptische Minister-president, Sarwat Pascha is Zaterdagmiddag in zijn residentie Cairo overleden. De overledene was in Egypte een politieke figuur van groote beteekenis. Foto van een apparaat, dat het mogelijk maakt in ver trekken door te dringen, die met gas gevuld zijn. Generaal Gouraud reikt de invalieden-decoratie uit aan Mme. Margaret Morawetz, Amerikaansche verpleegster. Brand te Sittard. Dezer dagen brandde te Sittard de danszaal van den heer Mols geheel uit. Onze foto Iaat zien wat er van de mooie zaal door het vuur werd overgelaten. Kijkje op het auto-tournooi, dat in het Grünewald-StadioQ plaats vond. Ook werd bij die gelegenheid een bloemencorso gebonden. Ono foto laat een prachtig versierde an to zien.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12