Pacelli Kardinaal - Demonstraties te Wiener-Neustadt De groote dag der demonstraties in Wiener-Neustadt is zonder eenig incident verloopen. De regeeringsgezinden en de socialisten werden van elkander op een afstand gehouden door een haag van prikkeldraad, geluk onze foto laat zien. Curiositeiten uit het Dierenrijk. Dat de natuur wel eens grillig kan zjjn, en het eene schepsel met een te weinig, het andere met een te veel begiftigt, bewijst wel deze foto van een haan ir.et drie pooten. Een der mooist versierde wagens van het auto- en motor-herfst- concours, dat door de Doitsche automobielclub in het stadion te Berlijn werd gehouden. Nog een kijkje van de Burgerwacht-demonstraties in Wiener-Neustadt. Kijkje op den intocht der Burgerwacht in de versierde stad. Op den voorgrond een afdeeling met de krjjgsvlag. President Doumergue bracht dezer dagen een bezoek aan Parijs, waar hij zijn belangstelling voor de groote auto-show toonde. Ieder model werd door hem bezichtigd. De President bij het verlaten der Tentoonstelling. De Chileensche cadetten brengen een bezoek aan België. De bemanning van het Chileensche opleidingsschip Voor eenige „Generaal Baquenodo" bracht dezer dagen een bezoek aan Brussel. Bet bezoek bij het graf van den Onbekenden Soldaat. .V.A. -v .„.verongelukte het vliegtuig van den beroemden Zwitserschen aviateur Mittelholzer. De machh ileef voor algehecle vernieling bewaard. Slechts drie van de zes passagiers werden licht verwond. De Nuntius van Berlijn wordt Kardinaal. Foto van Mgr. Pacelli, die een concordaat met de Pruisische regeering tot stand tracht te brengen. Naar verluidt zal deze met het purper worden bekleed. h 1 Men moet zich weten te behelpen! Een veulen, dat wegen, overlijden der moeder met de flesch wordt groot gebracht. De honing-oogst wordt binnengehaald. Het nijvere bijenvolk heeft zijn werk gedaan en de mensch plukt daarvan de vruchten. Met een speciaal mes worden de raten ontzegeld.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12