Spoorwegramp in Engeland - Mexico's Martelaren Ie Ten Esschen-Voerendaal zijn vorige week twee boerderijen door brand verwoest, respectievelijk van de landbouwers P. Jacobs en de Esch. Het grootste gedeelte van het vee kon niet meer gered worden. Een paard, twee koeien, twaalf varkens, de heele oogst ca verschillende landbouwwerktuigen werden een prooi der vlammen. Een kijkje op de aangerichte verwoesting Hechts: Bij een botsing tusschen een express- en een goederentrein In Schotland liepen de beide locomotieven boven op elkaar. Onze foto illustreert dit geval al zeer duidelijk. Zestien menschen verloren bi) deze ramp het leven Hierboven plaatsen wij twee foto's, welke ons van uit Mexico bereikten, van eenaantal Mexicanen, die hun leven moesten laten voor hun geloof. Bovende slachtoffers van de godsdienstvervolging 'enige oogenblikken vóór hun dood. Onder: de lijken der martelaren na het voltrekken van 't vonnis Oe begrafenis van de slachtoffers bij de Instorting van een huis te Vincennes had vorige week met groote plechtigheid aldaar plaats De officieele personen brengen hun laatste eerbewijzen aan de dooden, opgebaard onder één groote katafalk voor het stadhuis van Vincennes ut langste brug ter wereld wordt binnen enkele dagen in Amerika geopend. Om over de brug te komen heeft men ruim anderhalf uur noodig. De kosten van den bouw bedragen zeven millioen dollar. De lengte der brug is vijf en 'n halve Engelsche mijl Hechts: Met de werkzaamheden aan het Juliana-kanaal te Maastricht is men reeds aardig gevorderd. Men is thans bezig met de uitdieping langs de kanten van het kanaal. Op onze foto ziet men rechts een gedeelte van de Ceramiek-fabrleken ie Maastricht, waarover dezen zomer zooveel sprake is geweest, als van een noodlijdende industrie

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12