Een koning voor Z.-Afrika? - Per luchtschip om de wereld Hertog Henry van Gloucester wordt ln de Zuid-Afrikaansche Boerenbladen genoemd als de aanstaande Koning van Znid-Afrika, tevens als bruidegom van II. K. Hoogheid Prinses Juliana. Bovenafgcbeelde Inwoner van een onzer dierentuinen beeft een masker bemachtigd, griste de pet van zijn oppasser weg en draait nu vol trots zijn snor op. Juist zooals zijn meester dat gewend is Een tweede Caruso? Vol verwachting ziet de muziekwereld het optreden vm sen tweeden Caruso, en wel van diens eigen zoon Enrico Caruso den van den beroemden Italiaanschen tenor tegemoet Op onze foto zien we een eigenaardig gegroeiden aardappel ln den vorm Staart de dochter van den hertog van Vork. nu vol aandacht naar dt Wanneer de wet ons belet anders te doen dan we gaarne zouden willen, /t. «an een vogel, welken een Amcrlkaansche landbouwer in Harrison opdiepte toto hierboven, of droomt ze in kinderlijke onschuld var allerlei tien zich wel genoodzaakt een huls te bouwen om een boom heen. zooat uit zijn aardappelenveld. heerlijks? We denken hel laatste onze foto, te Potsdam genomen, duidelijk illustreert Een der afgetreden Fransche ministers Mr. Cazals gekiekt na zijn onderhoud mei den Franschen premier: Mr. Polncaré. Een der afgetreden Fransche ministers; Mr. Sarraut, die door zijn eigen partijgenoot Caillaux, werd gewipt. Dezer dagen had te Londen een bierproefwedstrijd plaats, ter geitgen held van de groote Brouwers-tentoonstelling. Daar proefden 40 experts van 700 vaatjes van het fijnste Engelsche bier. Elke expert kreeg gedurende de «proef" 60 verschillende soorten bier te keuren. Hoe het mogelijk is geweest het verschil van smaak ook bij het negentigste glas nog te proeven, is ons niet erg duidelijk. Xntusschen lezer, prosit! Minister Daladier gekiekt bij net verlaten van de conferentie met minister Polncaré. De Duitsche luchtvaart-constructeur, Max Kastner, wil in September 1929 een non-stopviucht maken, om den aardbol met een luchtschip van bovenafgebeeld type, waarin 100 passagiers mee zullen vliegen, voor den civielen prijs van GOO dollar per passagier. Het luchtschip zal een snelheid hebben van 90 K.M. per uur en zal 40.000 K.M. zonder stoppen kunnen afleggen. Inzet: Max Kastner Fransche minister Maraud, na zijn ai lie den gekiekt bij het verlaten van zijn ministerie

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12