Luchthelden - Boomplantingsdag te 's-Bosch De storm 1 I ten wolkenkrabber-landschap niet geweldige contrasten levert wel de hierboven geplaat ste foto op, waarop het gebouw der New-Yorksehe levensverzekeringsmaatschappij. Het huis van tien verdiepingen ernaast lijkt er een poppenhuisje bij. Het groote gebouw heeft 34 verdiepingen Hiernaast: De leiders der Byrd-expeditie naar den Zuidpool voor nun vertrek gekiekt. Derde van rechts, staande, commandant Byrd. (Hier boven) De cenlge vrouw welke met haar jongen mee naar den Zuid pool trekt: de kapiteinsvrouw van den pooivaarder Larsen BU gelegenheid van den jongsten Boomplantdag te 's-Hertogenbosch gehouden, kiekte onze fotograaf ook den bekenden Bosschen Burger vader. burgemeester van Lanschot, ln volle aetle tijdens het zingen van het Boomplantlied. Als zij in Afrika zijn kost het den fotografen vaak zeer veel moeite goede foto's te maken, omdat de wilden vreezen, dat er kwade geesten in hun kastje zitten. Gelukt het hun echter, dan krijgen we typen zooals d»zen waterdrager Bij hun behouden terugkeer van de moeilijke reis naar vliegtuig H. N. A. E. N. gehuldigd op het vliegterrein bestuurder, en Veenendaal, mechanicien. hebben thans ook on lndië been en terug, werd dc bemanning van het post- Schiphol. VJ.n.r.: Smirnoff, 1ste bestuurder, Aicra, 2e Holland telde zijn helden ter zee, maar wc :e Incbtkelden De jongste Novemberstorm heeft alom in den lande groote schade aangericht, lal van schepen tierden dooi deu woedenden orkaan op het strand geworpen. We kiekten op tweehonderd meter van de Noordpiet te IJmuide.. Je gestrande Nederlandsche Trawler, IJmulden 48, genaamd „Cesina', welker bemanning echter kon worden gered Tc Nieuwenkagen (L.) werd Donderdag der vorige week de nieuwe burgemeester met groote plechtigheid geïnstalleerd. De heer Mr. J. E. L. M. H. Geradts werd aan de grens zijner gemeente met bloemen verwelkomd i.en Uerlijnsehe ingenieur dr. J. Zaoher, heeft een uitvinding gedaan ■M> therapeutisch gebied, waardoor uit een verbinding tusschen een -icrtrode uit zink en een uit kooper geneeskrachtige werking wordt te voorschijn geroepen. De uitvinder met zijn toestel

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12