Z.K.H. Prins Hendrik op de Eugenia - Engeland herademt i MftojoetOT De kleine Uc koningin en prinses Mary tan Engeland, de laatste in ver- ideegsterscostuum, wier voortdu rende zorgen en teedere hulp 'ijdens de ziekte van haar echt genoot en vader er ongetwijfeld veel toe hebben bijgedragen, dat de Engelsche onderdanen waar schijnlijk straks bun koning weer, als op de toto hiernaast, de hand kunnen drukken om hem geluk te wenschen met zijn herstel Z. K. H. Prins Hendrik bracht in den loop dezer week een bezoek aan de Eugenia, de ge strande Grleksche boot, welke nog hoog te Den Helder tegen den wal zit. We zien hem hier de scheepstrap opkomen, even voor he betreden van hel schip, dat maar niet vrij gemaakt kan worden Een klokkenspel geheel van porceiein, werd ter gelegenheid van het duizendjarig bestaan der beroemde porceieinstad Meissen, dat in Juni 1929 zal gevierd worden, vervaardigd door prof. Panl Bomer. Het bestaat uit 72 'eine en groote klokken Woensdag vierde de Zeerecrw. heer C. J. Zweijsen, rector van de Psychl atrische inrichting Coudewater te Rosmalen bij den Bosch zijn ÏOsten verjaardag. Op onze groep v.I.n.r.: T. M. Kortenhorst, Rector C. J. Zweijsen, Jhr. v. d. Does de Willebois, oud-burgemeester van den Bosch en Fr. v. Meerwijk, wethouder van den Bosch mobilist op ons plaatje heeft zijn tweemotorigen auto 200 goed in z'n macht, dat hen zelfs met derde versnelling rijdend onmiddellijk kan stoppen wanneer de verkeersagent daartoe het signaal geef! Rechts: In het dwangbuis der gevangenen? Neen le zer, het zijn een tweetal astbmalijders, die met Al- lcrgolixmaskers zijn toe gerust, weike hun in staat stellen, kiemvrije lucht in te ademen, daar men ont dekt heeft, dat de ziekte door het inademen van slechte lucht ontstaat Zooals men hem zelden ziet, te midden van zijn familie, ziet men op onze foto den dictator van Italic, signor Mussolini. Van l.n.r Mussolini's echtgcnoote Rachele met haar jongsten zoon Romano, zijn beide zonen Bruno en Vittorio en geheel rechts zijn dochter Eddn Voor het naderend Kerstfeest, dat door verschillende schepen op zee zal moeten worden gevierd worden reeds de noodige dennenboomen en hulst aan boord gebracht, opdat passagiers en matrozen zich straks op dou grooien pias kunnen wanen als in bun eigen huiselijke omgevin™

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 12