Kardinaal Gasquetf - Een heel dorp in asch geleed v, IIonga»»«che herders uit Hortabagy, in hun schilderachtige wijde man tels, brengen hun stier naar de groote Veetentoonstelling, welke te Budapest werd gehouden. Dit fraaie beest werd met den eersten prijs bekroond LinksIn Berlin werd dezer dagen een kookwedstrjjd georganiseerd. Frau Elise Geissler trad zegevierend uit den strjjd te voorschijn en wordt door Frau Oberbürgermeister Dr. Böss gelukgewenscht Rechts: De uitvin der van den auto mobiel en van den ontploffingsmotor Dr. Earl Benz, Is in den ouderdom van 85 jaar in Laden- dorf overleden Een aardig lentehoedje in bruin vilt, gegarneerd met satijnlint in den toon van het geheel. De modellen zijn, zooals men ziet, nog niet veel grooter dan vorig jaar Het dorp Pfeffershofen in Beieren werd door een zeer snel om zich heen grijpenden brand dezer dagen bijna geheel in asch gelegd. Slechts enkele woningen bleven door het vuur gespaard Het stoffelijk overschot van den Amerikaanschen Ambassadeur Myron Herriek wordt door de kanonneerboot „Dolmen" aan boord gebracht van den kruiser „Tourville", welke het naar Amerika zal overbrengen. Een laatste groet van Frankrijk aan den grooten gezant Kardinaal Gasquet, de eenige Engelsche Kardinaal van het Heilig College is Vrijdag 5 April te Rome plotseling aan vliegende tering overleden. In den ouderdom van 83 j. De in Tegel (D.) bekende arts, Dr. August Kleinerdamm, heeft, op 75-jarigen leeftijd, zijn dokterspraktijk vaarwel gezegd en is thans priester gewijd. Eigenaardig Is, dat zijn beide zonen ook priester zijn. De grijze neomist kreeg een plaats als zielzorger in de grootstad Dresden Een foto van een der vele door de Mexicaansclie opstandelingen vernielde spoorweg bruggen. Er naast zijn arbeiders der federale troepen bezig een nieuwe lijn aan te leggen I

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12