Voetbalwedstrijd België-Holland - Fred. Roeske gehuldigd Het Hollandscbe elftal dat Zondagmiddag te Antwerpen den kamp aanbond tegen het Belgische nationale elftal, doch er niet In slaagde de Zuidelijke sportbroeders de nederlaag toe te brengen. Zij verloren integendeel met 3—1 snellere Belgische ploeg. Rechts: Het Belgische voetbalteam, dat onze Oranjemannen met een 31 nederlaag weer naar Holland terugstuurde van Hel Amsterdarasch Concertgebouw-orkest, dat een schitterend geslaagde tournée door Duitschland maakte, kwam Zondagavond in Amsterdam terug. De gevierde dirigent Willem Mengelberg (x) met zijn musici op het Centraal Station te Amsterdam gekiekt Wat men al niet verzint op reclame-gebied! Op een der hoogste wo'ken- krabbers van Detroit heeft een automobiel-firma groote schijnwerpers laten aanbrengen waarmee des avonds in allerlei kleuren breede stralen he| luchtruim in worden geworpen, welke een fantastisch effect opleveren In Parijs fa het volop voorjaar, zooals de foto hierboven Iaat zien. Daar bloeien de kaatanjeboomen en kan men zonder bevreesd te zijn voor een verregend Zondagsch pakje caan wandelen in de parken Een geweldige brand verwoestte vorige week de Sobranje, het Parlementa- gebouw te Sofia (Bulgarije). Een foto genomen gedurende den brand, welke door kortsluiting ontstond In het paviljoen Vondelpark werd Zaterdag de in heel Nederland bekende componist en koordirigent Fred. Roeske, ter gelegenheid van «Un 60sten verjaardag gehuldigd. De heer Roeske te midden van zijn familie en het hnldigingscomité Onze foto toont de brandkast in het Radium-hospitaal van Londen, waarin een hoeveelheid Radium wordt bewaard, welke een waarde bcetr van 73.000 gulden

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4