•'v5' De Maria-Processie, een xlzr schoonste folkloristische (eesten in Spanje, werd dezer dagen wederom te Sevilla gehouden. Het" Moeder Gods-beelc De automobilisten moeten, sinds de wederinstelling van den Romeinschen Staat, wordt op twee ossen door de straten der stad gedragen, vergezeld van een eere escorte te paart aan de Martha-poort hun paspoorten laten zien, alvorens In den Pauselyken Staat te worden toegelaten Een personenauto, waarin de Belgische familie de Pril gezeten was is Zondagmiddag nabij Rilland Bath op den onbewaakten overweg der lijn Bergen op Zoom-Vllssingen door den trein gegrepen. Vader, moeder, dochtertje en zoontje werden gedood. Een foto van den geheel vernielden auto Binnen eenigen tijd zal te Roermond op het Munsterplein een standbeeld worden opgericht ter eere van den grooten bouw meester Dr. Cuypers. Zooals men weten tal werd de Munsterkerk te Roermond schitterend door hem gerestaureerd Een baby die tegen hoogvliegen kan is wel de kleine, anderhalf jarige Dotty Deckard, die den 2en Mei heen en weer vloog van Albany naar New-York, en ongeveer dertig uren in de vliegmachine doorbracht. Aspirant wereld-vliegkampioene? Deze in Arabierencostuum gestoken oude heer ls professor Fuetterer. president van het Amerikaansche Bijbel-instituut te Jerusalem, die. op den berg Nebo in Palestina op zoek zal gaan naar de ark van Noë, welke volgens hem op dien berg ergens moet zijn aangeland! De eerste foto's van de noodlanding, welke het Duitsche luchtschip Graf Zeppelin in Frankrijk gedwongen was te maken, ten gevolge van averij. Dr. Eckener leest het eerste telegram uit Duitschland ontvangen, terwijl hi) de vliegloods verlaat

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12