mi ernstig auto-ongeluk naDij Halfweg - De St. Jans-processle te laren Mei ontzettende snelheid rijdende is een Bugatti-racewagen op den Haarlemmerjveg nabij Halfweg over den kop geslagen. Een der drie inzittenden werd gedood, de andere twee werden gewond. Hierboven de versplinterde race-wagen De aardbelcnpluk komt thans in vollen gang. Vooral in Kcnnemerland is 't een drukte van belang. Veel gaat in export. Een ijverig plukker aan den arbeid Circus Hagenbeek vertoeft weer In ons land en op 't oogenbiik in Rotterdam. De leeuwentemmer in een rara zijn bravourstekjes. Hij schijnt zijn dieren wel onder bedwang te hebben Op den weg OelftRotterdam heeft dezer dagen een Chrysler-auto een ernstig ongeluk veroorzaakt. De auto reed eerst een melkkar omver. Twee personen werden ge wond. Daarna moest een Ford-auto met schilderijen het ont gelden'. De Chrysler na de botsing De plannen voor de zomervacantle worden nu vastgesteld. Zwitserland en het Alpengebied zullen weer veel toeristen herbergen en de bergsport zal menigeen aantrekken. Dat ze niet altijd zonder gevaar Is, toont bovenstaande Interessante opname Een nieuw model verkeerssein is In Berlijn in gebruik genomen. Het toestel geeft reeds op grooten afstand bij een kruispunt aan, wanneer de straatkrulsing veilig of onveilig ls. Een wijzer, die zich voortdurend over roode, gele en groene schijven beweegt, Is daarvoor ingesteld In devoot gebed. Een interessant detail uit de bekende St. Jansproeessie. welks ieder jaar op 24 Juni te Laren wordt ge houden en door dui zenden wordt bijge woond. Een inwoonster van ^ren bi gebed Ondanks het slechte weer hebben duizenden het vilegfeest op Tempelhof bij Berlijn, dat dezer dagen gehouden werd, bijgewoond. Men ziet vliegtuigen en ballons van diverse typen in de Iueht

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4