us.sn Wat een fotograaf overkomen kan. Reclame voor Rusland. Een wolf op school. WOENSDAG 5 FEBRUARI 1930 PAGINA 4 De fotograaf trok er op uit om te fotografeeren. Hij ging naar huis om zijn buit te ontwikkelen en zagden vriendelijken breeden lach van Doumergue, den Franschen president. ongewoon portret van' koning Albert van België, waarin het martiale van deze figuur duidelijk te herkennen valt. een lang gezicht van an der Velde, den leider Terwijl het vroeger buitengeivoon lastig was Rusland binnen te komen, maakt de Sovjetrege der Belgische socialisten-T - - thans door middel van stempels op brieven reclame om reizigers te lokken. enng hen Duitsch politiebeambte had jaren geleden een pasgeboren wolf in de bosschen bij Serajewo gevonden. Als dresseur van professie hij richtte politiehonden af viel het hem niet moei lijk dit dier geheel tam te maken. Poldi, zoo heet de wolf, volgt zijn meester als een hond en heeft laatst zelfs met hem een bezoek gebracht aan een school, tot groot vermaak van de jeugd. De Rev. George Woodley een missionaris uit Alaska leert vliegen om zijn pa rochianen te bezoeken. Ter eere van den keizer van Annam heeft de heer Serre (links) op zijn bezittingen te Savigny sur Orge een jacht georganiseerd. Rechts prins Vink-Cahn, daarachter de keizer. Da oude vestingwerken rondom Mainzdie tijdens de bezetting den Franschen dienden als munitiedepót, worden afgebroken. Lmdhagen, burgemeester van Stockholm, wordt genoemd als candidaat voor den Nobelprijs. Te Rottweil in Baden heeft dezer dagen een groot narrenfeest plaats gevonden. De historische narrengilden uit Baden en omgeving waren present, in totaal ruim twintig. Onderdeel van het feest vormde een groote optocht, waarin verschillende historische groepen meetrokken. Dat ook het komische niet vergeten was zien we wel uit deze foto, T/PQV' - Oberstdorf, het plaatsje, waar de Koningin en de Prinses eenigen tijd zullen verblijven, A l J ij X Het dorp ligt in de Beiersche Alpen en wordt door, sportliefhebbers druk bezocht. Het tunnelgedeelte van de spoorlijn NuthStaatsmijn Mauritsdat loopt onder, den rijksstraatweg» is thans gereed gekomen. Een kijkje op het werk bij Beek,

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 4