Juliana te Oberstdorf, Willem II kampioen van het Zuiden. Een nieuwe Fransche kruiser te water gelaten. Slf DINSDAG IS FEBRUARI 1030 KFHVTtf RI Al) PAGINA 4 Zaterdag hctd in Pulchri Studio te Den Haag de offi cieele opening plaats van de eeretentoonstelling van den schilder W. S. 1 holen, bij gelegenheid van diens zeven' tigsten verjaardag. De jubilaris kreeg op dien dag het ridderkruis in de orde van den Nederlandschen LeeuW- Willy Sluiter overhandigt het eerteeken. Winterfeest te Los Angeles. De koningin rijdt op een rendier naar haar troon, waar duizenden haar eer kwamen bewijzen. dag meer overheerscht door de wolkenkrabbers, die steeds groeien, in aantal zien we hoe de stad zich voordoet van New Yersey uit. De St. Aloysiuscongregatie te Helmond kreeg bij haar twaalf en half jarig bestaan een nieuw vaandel van den hoogeerwaarden deken Rath. Te Saint Nazaire is een nieuwe Fransche kruiser van stapel geloopen, de „Jeanne cTArc", *1'! Dit schip, dat 170 meter lang is, wordt als opleidingsschip in dienst genomen. De bekende goochelaar Don Bosco (J. Bork) die, zooals we Zaterdag meld den, zijn vijftigjarig jubi leum als zoodanig vierde. Het aspect van New-York wordt met den en in hoogte. Hier In de haven van Fenlo is op het oogenblik een groote zandzuiger bezig de plaats, ivaar de schepen aan den nieuwen steiger zullen meren, op het juiste peil te brengen Een masker van de tentoonstelling van Japansche kunst, die juist te Bclijn geopend is. Zondag wist IF illem II door de overwinning op N.A.C. den kampioenstitel van het Zuiden te behalen. Een moment uit den strijd: voor het doel van Willem II. Zooals men weet vertoeft prinses Juliana nog steeds te Oberstdorf, waar zij de wintersport beoefend. Op deze speciale foto voor de Maasbode zien we de prinses bij het ski-loopen. Op de populaire tribune tijdens den wedstrijd Willem IIN.A.C., die te Tilburg gespeeld werd. Enthousiaste supporters: Willem II MOET winnen

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 4