Brand te Vlaardingen. - De ontvoering van Koetcpof gereconstrueerd. Huiszoeking bij de Duitsche Communisten. DONDERDAG 20 F^RPTTAPT 1920 p.Fwc-rp ri 4f) PAGINA i T* ';y JTijdens een wedstrijd, die onlangs in de nabijheid van Londen werd gehouden, was het enthousiasme onder de Het gebouw van de „Rote Fahne", het voornaamste communistische blad van Berlijn, is Dinsdagmorgen onverwacht door politie supporters zoo groot, dat ze meerenden, dames incluis, am hun favorieten aan te vuren, gezet om er een huiszoeking in te houden. De bedoeling was er bewijzen voor opruiing te vinden. Gisterenochtend is een felle brand ontstaan in de olie goed fabriek van de firma Toor te VlaarIn de school voor trambestuurders te BerlijnOp een doek aan den wand leeren de toe- dingen, Een kijkje op de ruïne, die het vernielend element maakte. komstige bestuurders de verkeersteekens en signalen onderscheiden. Een herinnering uit de dagen, tvaarin de staat België ontstond. Een bombarde, die dienst deed bij het beleg van den citadel van Antwerpen in 1830. Het luchtschip „Los Angeleskeert terug van zijn tocht, waarop het er in slaagde een glijvliegtuig te lanceer en. Delate, de rechter van instructie, die de verdwijning van generaal Koetepof behandelt, heeft dezer dagen de ontvoering gereconstrueerd volgens de aanwijzingen, die een ziekenverpleger in een tegenover het huis van den generaal gelegen kliniek had gegeven. Een kijkje op de reconstructie uit het venster van de kliniek- Lord Beaverbroolc, de En- gelsche krantenmagnaat, wil door tariefmuren de werkloosheid bestrijden. Nikola Krilenko, de leider van de terreur in Rusland. Krilenko is de man, die op het eind van den oorlog het Russische leger deed ineenstor ten en is sindsdien een der leidende figuren geweest. Hij is van plan ieder verzet tegen de plannen van de regeering te onderdrukken- Een auto met aanhangwagen, die dienst doet als hotel-omnibus in Havanna op Cuba. De ivagen kan vijftien personen bevatten. De Spaansche gezant te Parijs, met Primo op de wandeling, pro beert den voormaligen dictator te beschermen tegen een onbe scheiden fotograaf. Roemeensche soldaten, op wacht voor een fabriek, ivaar een staking was uit gebroken, sluiten een wapenstilstand met de stakers en dansen lustig.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 4