De H. Vader in de Vaticaansche bibliotheek. - Een gevaarlooze tank. Pa achter den kinderwagen. - Universitaire melkmeisjes. ïzWmm DINSDAG 25 FEBRUARI 1930 PAGINA 4 Miguel Candela, een bekendviolist van 14 jaar, geeft een liefDe eerewacht van admiraal Horthy, wiens tienjarig regent- dadigheidsconcert ten voordeele van de bestrijding van den kanker. schap in Maart door de Hongaren gevierd zal worden. Hoe de JMiinchen" van de Noordduitsche Lloyd er uit zag na den brand, die het schip in de haven van New-York vernielde, 1 Reading University heeft een eigen afdeeling, waar het boerenbedrijf in theone en praktyk geleerd worden kan. Een paar universitair ontwikkelde melkmeisjes aan het werk, Op het oogenblïk wordt de Sainte Chapelle, een de' mooie punten van Parijs bij het Paleis van Justitie, aan een grondige restauratie onderworpen, Voetbal op de motorfiets tusschen Hanworth en Weybridge in Middlesex. Voor het doel van Hanworth, waarvan de keeper den bal moest laten passeeren In Hyde Park kon men laatst Lord Gorrel, een bekende Londensche persoonlijkheid, achter den kinderwagen zien Dat sou bij ons geen lord zich kunnen veroorloven Te Winchmore Hill (Middlesex) vond Zaterdag een wedstrijd plaats tusschen een fietsclub en een jagersvereeniging. De eerste hindernis ivordt genomen. Bij de oefeningen van het regiment wielrijders uit Den Bosch werd gebruik gemaakt van een imitatie-tank, die op een fiets gemonteerd was. De imitatie-wagen, die heel wat handiger in het gebruik is dan zijn echten broeder, met den uitvinder, kapt. Geus.. -- De H. Vader temidden van het personeel van de Vaticaansche bibliotheek. Rechts van Z. Heiligheid kardinaal Francesco Ehrle, het hoofd van de bibliotheek. Bronislawa Polankowa, die te Zakopane (Polen) den titel van Europeesch ski-kampioene behaalde. Teagle, leider v. d. Stand. OU, wil in vereeniging m.d. Koninkl. 'n Duitsch monopolie verwerven. Een gasontploffing verwoestte te Brussel een magazijn in een der volkswijken, waarbij twee personen gewond werden. ïffigm

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 4