Uit het „hooge" rijk van onzen fotograaf. - Glaspaleizen in Binnen- en j L Buitenland. - De galante politieman. DINSDAG 11 MAART 1930 EERSTE BLAD.s PAGINA 4. Koningin Maria van Roemenië op haar reis door Egypte, met prinses Ileana en de Roemeensche minister Ph. Lahovary. „Doorloopen juffrouw" was de hardhandige boodschap van de politie aan het adres van een Neiv-Yorksche communiste. Voor de Prager Messe, die van 16 tot 23 Maart gehouden wordt, ontwierp men naar de meest moderne opvatting een glaspaleis (rechtt)i het foortt een merkwaardige overeen? komst met de bekende nieuwe Jabriek van Van Nelle (linke). President Doumergue, generaal Roques en M. Tardieu in 't door overstrooming geteisterde Fransche gebied, op de ruines van wat eens een dorp was Een eeregarde van sportbroeders, die in vol ornaat den bekenden Teddington-speler Syd Philips afwachtten na zijn huwelijk. Nog een foto van den fabrieksbrand te Wormerveer. Op den voorgrond het voorhistorisch Wormerveersche brandspuitje. Een mooie opname uit de race, die georganiseerd werd tusschen de universiteiten van Cambridge en Oxford. De A'damsche financier II. R. du Mosch tijdens 't musikaal soiree te 's-Hage bij ge legenheid van Masaryk's 80cn verjaardag. Terwijl het machtige motorschip Baloeran de Koningshaven passeerde, zat onze fotograaf in de torenhooge hefbrug en bespiedde met zijn camera de wachtende menigte voor de open brug. Prof. Dr. Paul Lazarus, die betrokken werd in het Zeileis-proces te Berlijn. De nieuwe boot „Silver Eagle", die met draagvlakken en twee vliegtuig motoren van 450 P.K. is uitgerust, icerd te Quinchy van stapel gelaten.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 4