H. Vader woont een concert bij. - Uit Sovjet-Rusland. zuster van Paus Pius X zwaar ziek. - - lil 111? DINSDAG APRIL 1S33 Een fotodie Sir Hubert Wilkins, de poolvorscher, bij zijn laatste expeditie nam. In een dergelijke omgeving deed hij groeven, om te zien of het mogetijk zou zijn, de Zuid-pool met een duikboot te naderen. Naar aanleiding van het bericht, dat Amerika invoerrechten gaat heffen van kant, demonstreerde men te Calais voor den Kamer van Koophandel. Een historische boom in Californië. Een dadelpalm, die in 1769 door den stichter van de Californische missie geplant werd, geniet bijzondere bescherming. Verschillende Engelsche onderwijsinstellingen hebben Zaterdag onderlinge wedstrijden gehouden. Een moment uit een der kampen: wedloopen met hindernissen te Cheltenham Het moderne Rusland schijnt toch ook al geen heilstaat te sijnt dorstige ft i arbeiders moeten in het schaftuur zich laven aan een gieter. De groote receptie v. d. koning van Engeland heeft bij de jeugdige Britten de liefde voor uniformen weer wakker geschud. „Op weg naar de receptie" Cosgrave, de lersche pre sident, die afgetreden is, De Paus, doch veel kans maakt weer herkozen te worden In heel Rusland wordt Lenin vereerd als de man, die het nieuwe bracht. Overal zijn monumenten voor hem opgericht. In Sebastopol is dat een groote tribune, symbool van den volksredenaar. Nu de lente begonnen is, schijnt heel Engeland op de roeisport aange- Maria Sarto, de laatste zuster -V-lrr' vallen te zijn. Een wedstrijd op de Theems. van Paus Pius X, is zwaar ziek Donderdag heeft de H. Vader een concert bijgewoond, dat door zangkoor en orkest van het Romeinsch Augusteum gegeven werd, vergezeld van kleinen hofstoet, in de zaal, waar een tweeduizend personen de uitvoering bijwoonden. ■/-: 'i'-Y'. 'A'.".-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 8