Feest in de Japansche hoofdstad. Plechtigheden uit het Vaticaan. Een Autokerk voor verre Missiegebieden. - -1 VRIJDAG 11 APRIL 1930 i53S«®1 Ji Mfgt- ttution van de S.S. in Den Haag heeft een nieuw systeem seinhuis §ekregen, waar de treinen onder door loopen. De techniek in dienst van tuurkerk, gemonteerd op die gebruikt wordt in de B razïliaansch en de missioneering. Een minia- een Chevrolet chassis, zooals afgelegen districten van den staat Minas Gereas. Karl Radek, die door zijn verzoening met de Stalin partij naar Moskou wordt afgevaardigd. Kardinaal van Rossum, staande aan het altaar, tijdens de bisschops wijding van Mgr. Offerdahl tot A post. Vicaris van Noorwegen. De nieuwe Duitsche kruiser Köln, die als artillerieschip aan de Rijksmarine is Kardinaal Pacelli, die kort geleden door den H. Vader tot aartspriester van St. Pieter werd be- toegevoegd, en is uitgerust met het modernste geschut. noemd, begeeft zich met zijn hofstoet op weg naar zijn nieuwe titelkerk. i e wederopbouw van Tokio, na de laatste groote aardbeving, werd korten tijd geleden met luisterrijke feesten gevierd, waar aan ook keizer Hirohito deelnam. De enorme menschenmassa op de brug Babasakimon voor het paleis. Amerika onderhoudt momenteel een expresse luchtdienst tusschen San Francisco en Los Angeles. Een machtige vier motorige Fokker, op weg naar de Pacific kust, passeert de wereldstad New York. 116 Grieksche vrijgezellen verlieten onlangs collectief Amerika, om in het land van Hellas een Uit het land van de roode terreur, het Russische eindstation Seba'topol. Rechts levensgezellin te zoeken. De stoet op weg naar de kathedraal van Athene. een officier, die in pijnlijke tegenstelling met de ellende goed gekleed gaat.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1930 | | pagina 8