SPORT IN ENGELAND SPORT EM SPEL DONDERDAG 7 APRIL 1932 NED. PROEFELFTAL—COVENTRY CITY. CHELSEA CONTRA ARSENAL Een slechte wedstrijd van een zwakke ploeg. Naar de Final van 23 April. DE ELFTALLEN VAN ENGELAND EN SCHOTLAND. MARKTBERICHTEN, dezer dagen zou begonnen worden NEDERLAND—BELGIE, Het Nederlandsch elftaL VOETBAL IN HET BUITENLAND. RIVIERTIJDINGEN. SCHAAKMATCH EUWE—FLOHR. Eindstand 44. DE PARIJSCHE ZESDAAGSCHE, LUCHTVAART, Zonder RECLAME ge9n omzet, geen winst; de DRUKINKT is de kracht van 't huidige zakenleven iNaa* het Engelsch van WïLLlAM garrett. terhalf Meiklejohn, en de binnenspelers McPlia.il en Stevenson. Niemand in Engeland snapt er wat van en de eenige angst is, dat die andere knapen nóg beter moeten zijn dan die drie gedoodverfde internationaals, en dan kan Engeland wel inpakken. Om 'n vent als Steven son reserve te durven maken moet je als elftal-commissie dan toch wél beschikken over super-materiaal. Dewar (niet van de whiskey, hoor, heeren!) is centervoor. Een zekere Brown centerhajf en Marshall en Napier bin- neo-voorwaartsen. In Engeland is men vol vertrouwen en Schotland voelt zich, geloof ik, niet erg veilig. Als de Schotten winnen, zijn ze bovenste bes ten en wordt hun allicht een grandiose ont vangst in Glasgow bereidals iemand zoo vriendelijk is daarvoor te dokken. Reken maar dat heel Schotland den strijd op Wembley aan dachtig zal volgen door de radio natuurlijk. Of dacht U soms heusch Maar zoover zijn ze nog niet. Er staat bij Engeland een centerhalf met Chelsea-bloed in elk adertje, zoo'n kerel uit graniet gehouwen. Ik zeg maar zoo: No doubt About O'Dowd! Dit is nu eens niet van Vondel. pikten er twee dagen daarna hun menschen uit. Na 16 minuten scoorde Lambert het eenige Arsenal-doelpunt toen Barber en Law een offside-valletje opzetten, doch net niet wijd genoeg. Lambert gleed handig tusschen deze twee snaken door en stoomde op z'n eentje in de richting Millington om den Chelsea-keeper te passeeren met een welgericht schot. Het tegenpunt voor Chelsea werd gemaakt door Gallacher, nadat Jackson een free-kick had genomen die door Hapgood onvoldoende werd weggewerkt, zoodat de bal terecht kwam voor de voeten van ons vrindje, die zonder een wqord te zeggen, zelfs niet tegen den referee, met een pang van 'n knal den stand gelijk maakte. Door dit gelijke spel is Arsenal vier punten achter op Ëverton, met een wedstrijd meer te spelen. Immers Everton had geen moeite met nummer laatst Grimsby Town en ze was te vreden met een 42 zege. Van de verdere candidaten slipte Huddefsfield in Derby, waar ze met 32 ten onder ging terwijl Sheffield Wednesday ook maar 'n enkel punt haalde tegen haar stadgenoote de United, die meer United was dan ooit. Newcastle. Zoo langzamerhand nadert de Final (23 April) en worden dus de twee Eindstrijders allicht nader onder de loupe genomen. Arsenal is door z'n kamploenschapsspurt vanzelf al aardig voor het voetlicht, maar thans gaat de massa, die een fijnen neus heeft, ook extra letten op hetgeen Newcastle presteert. De Ty- nesiders hebben geen kans meer om Everton te bedreigen, dus al hun League-matches zijn oefenwedstrijden voor Wembley, en dienen der halve als zondanig te worden beschouwd. We zullen den heeren dus niet hard vallen om hun nederlaag tegen West Bromwich, maar kunnen toch getuigen dat hun spel, dat tech nisch zeer hoog staat, in tegenstelling met het bolder-de-bolder-voetbal van menige andere vereeniglng, een goede Final wettigt De 100.000 kijkers kunnen dus jjlezier hebben van hun geld de plaatsen zijn verre van goed*- koop! en de 200.000 would-be kijkers die geen ticket konden krijgen omdat ze niet aan gesloten waren bij een club tout comme chez vous zullen allicht iets zeer moois mis sen. Tenzij Newcastle, juist als twee weken terug tegen Arsenal voor de League, van tac tiek veranderen gaat en Dempsey-allures aan gaat nemen: Het is niet te hopen. EngelandSchotland. Zaterdag a.s. gaat ongetwijfeld de groote interesse uit naar het treffen tusschen Enge land en Schotland op Wembley. U weet dat deze twee landen plus Ierland en Wales jaar lijks een halve competitie spelen om de supre matie van het Vereenigd Koninkrijk en dat Engeland daar sinds jaren niet in het front kwam, enkele excepties daargelaten. De elf talkeuze voor deze matches is echter een eve nement en reikhalzond zag het publiek uit naar de namen der manschappen die hun land gingen vertegenwoordigen. In hetzelfde hotel te Londen hebben zoowel Schotland als Engeland hun ploeg samenge steld. De Engelschen Kozen als goalkeeper Pearson van West Bromwich, daar Hibbs (Birmingham) sinds zijn lichte hersenschud ding nog niet volkomen fit is.'Het oude back- partners htip GoodaU-Blenkinshop heeft afge daan en naast Blenkinshop staat thans Shaw van West Bromwich. Met blijdschap geef ik kennis van de keuze van O'Dowd (Chelsea) als centerhalf, al spijt het me voor Roberts (Arsenal), maar je kunt nu eenmaal geen twee spillen in één elftal hebben en dan kruipt het bloed waar het niet gaan kan. Dat Strange (Wednesday) rechtshalf werd, is niet „stran ge", terwijl Weaver (Newcastle) zichzelf tegen West Bromwich als internationaal heeft op geworpen en als zoodanig gekozen is, al was het alleen maar om het ingooien. Weaver gooit namelijk in vanaf de zijlijn tot op de penalty stip en Weaver's ingooien zijn gevaarlijker dan corners. In den aanval is de Dean-Warlng-oentervoor- puzzle opgelost ten gunste van Waring. Dat gaat zoo om en om. Net tegen den tijd van 'n „international" is de centervoor van de vorige „international" op z'n retour en dus wisselen ze steeds zoo'n beetje stuivertje. De linker vleugel bestaat uit Johnson (Everton) en Houghton (Villa) en links fungeeren Barclay (Sheffield More or Lees United) en Crooks (Derby). Hoe zoo'n elftal met „crooks" kan voldoen weet ik niet, maar nog erger is dat 'n Stoker (Birmingham) reserve is. Schotland bracht alle Schotten aan 1 schrik ken doordat ze drie permanente steunpilaren uit het elftal hebben gezet, te weten den cen- Alec James heeft 'n knie-tje, dat weet u. Dat is voor hém niet zoo erg. Dat is zelfs niet zoo bar verschrikkelijk voor Arsenal, als hij tenminste tegen den tijd van de Cup-Final maar weer volkomen fit is. Weliswaar is James zoo'n beetje de Joffre-Foch-Hindenburg van de Arsenal-aanvalsdivisie zoodat ze hem in de komende League-matches noode zulleD missén, doch de historie leert dat de „doublé" (Cup én League) een onbereikbaar Ideaal is, Zoodat het er waarschijnlijk weinig toe doet of Arsenal die wedstrijden door de absentie van den Grooten Gochemen Goochelaar al of niet wint. De dorst Is naar den Beker Doch er is wat anders. Lang voor het James- defect stond er op het programma een Chelsea Arsenal ontmoeting. Nu is het de goede gewoonte in Brittanje dat jong en oud bij zoo'n evenement een gok waagt, anders gaat het niet door. Er zijn dus weken geleden reeds weddenschappen afgesloten op dit Londensch duel en ik neem het de massa niet kwalijk dat ze haar duiten op Arsenal zette met alie respect voor ChelseaToen kraakte James ineens ineen. Daar gingen de aspiraties naar fortuinen Het was het „feit van den dag" juist twee weken terug en het veranderde het aspect danig. Toen werd er door sommigen een combina- tie-swlepsteek van gemaakt en er was iemand die 400 tegen 4 durfde zetten dat James niet tegen Chelsea zou uitkomen. Maar nade- maal de groote dag naderde, bleek alras dat er geen sprake van kon wezen dat de zig-zag- voorwaarts ten tooneele zou komen. De meneer van de 4 dacht toen pienter te wezen en hij belde James op en beloofde 'm 50 als hij tegen Chelsea zou spelen. Later op denzelf- den dag werd door een ander zelfs 100 ge boden als hij op Stamford Bridge zou verschij nen, doch James moest tot zijn spijt berichten dat hij in bed lag en niet kon komen. En zoo schiedde dan ook dat Arsenal niet won en dat legio menschen werden gedupeerd door 'n kapot spiertje. Maar wat 'n toestanden anders daar in Engeland Dat had zelfs Sjeekspier niet gedacht toen hij z'n brochure schreef: „De sport moet sport blijven!" Om bij James te blijven: de Arsenal zat met 'n puzzle wat d'r teamformatie betreft. Want alle historische lessen ten spijt: die kerels zijn tóch op weg naar den double. Zij moesten dus van Chelsea winnen, want hun eenige kans op een League-supromatie hangt af van het slippen van Everton, gegeven dan nog dat ze zelf geen enkel punt verspelen. Om nu hun slftalevenwicht zoo min mogelijk te verstoren, zetten ze hun half-back John linksbinnen, ter wijl Lambert die weer gansch zijn ouden vorm te pakken heeft, als centervoor fungeerde, welke taak hij ongetwijfeld bij den Cup Final eveneens op zich zal hebben le nemen. De rest bleef dus intact. Enfin, Arsenal won niet. Dat was maar goed ook. Zestig duizend toeschouwers hadden hunne Viftihwen en verloofdes uit wandelen gestuurd om zelf te gaan genieten van een feilen, falren kamp, waarbij Chelsea het genoegen smaakte gelijk te spelen, hetgeen toch immer als een eer moet worden aangemerkt, gezien het feit dat Chelsea in deze competitie eigenlijk niets meer te verliezen, en nog veel minder te win nen heeft. Zelfs de volledige Bngelsche elftal commissie was aanwezig om lichtpunten te ontdekken voor het team, hetwelk twee dagen later te Londen zou worden gekozen tegen Schotland, waarover straks. De sterren fonkelden. Ze verblindden zelfs elkaar. Daar streed een Flying Winger Hulme. een vent die met goed fatsoen mee kon doen in den Schneider Cup, tegen dien rooien Schot Law, beroemd goal-scorer. Law kon wat snel heid betreft, niet tippen aan Hulme, maar hij stelde zich steeds zoo goed op dat Arsenal's vliegensvlugge vleugelvoorwaarts in het heele stuk niet voorkwam. Verder stond Gallacher, welke nog steeds geen spraakles noodig heeft, doch wiens capaciteiten als kwikdruppel niets te wenschen overlaten, tegen Roberts, den Arsenal-centerhalf en een der candidaten voor Engeland, terwijl Lambert werd gesteld voor de taak om O'Dowd te ontglippen, O'Dowd, die ook al op de nominatie stond om interna tionaal te worden. Het was dus van te voren te verwachten dat er goede sport te genieten viel en de elftalcommissie kwam dan ook niet voor niets gewapend met vergrootglazen. Ze miet het bergen van Piooards stra/tosfeergondel, die nog altijd op den gletAdier bij Gurgl achterbleef. Het Nederlandsch elftal, dat Zondag 17 dezer te Amsterdam tegen het Belgische elftal zal uit komen, zal hetzelfde z(jn als. dat te Antwerpen zulk een mooi succes heeft geboekt. We laten het hieronder volgen: Van Male (Feyenoord) Weber van Run (A.D.O.) (P.S.V.) Paauwe Anderiesen van Heel (Fejjenoord) (Ajax) (Feyenoord) Wals Adam Lagendaal Mol v. Nellen (Unit.) (H.V.V.) (Xerxes) (K.F.C.) (D.H.C.) Reserves z(jn: Veenendaal (Naaldwijk), Lelie veld (V.U.G.), Paauwe Jr. (Fejjenoord), v. d. Wildt (V.U.C.), Bonsema (Velocitas, Groningen) v. d. Broek (P.S.V.) Van der Meulen heeft ver zocht buiten beoordeeling te bljjven, daar z(jn kniewonde nog niet geheel ls genezen. HANSWEERT, 6 April. Gepasseerd vóór 4 uur en bestemd voor: ROTTERDAMst. Telegraaf 4Trio, Hoog lander; Oso 6, Verleun; Geziena, Hamstra; Spes Salutis, Visser. AMSTERDAM: st. Amstel 4; Energie, Baars; BREDAPieternella, de HaasChristina, Leu- nisDEN OEVERAtlantic, WirgesOUDE TONGE: De tjjd zal 't leeren, v. d. Vliet; ST. MAARTENSDIJK: Op Hoop. Verburg: VEGHEL: Vios, Taling; DORDRECHT: Cornelia, v. d. Jagt: MAASBRACHT: Synthese, Jongen; HANSWEERT: Succes. Koster; GOUDSWAARD": Jannetje Adriana, v. d. Vliet; TILBURG; Broe dertrouw 10. de JonghTHOLENNieuwe Zorg, Boov; BREDA: Jannetje, Balnikker; DRACH TEN: Morgenster, Brink; SNEEK: Silo, Smede- man. DENEMARKEN: Heimkehr, Stick. DUITSCHLAND: Willibrordus, Kleipas; Capri- corne, de Jong; Marie Jeanne. IJzerman; R(jn en Binnenvaart 20, v. Bogaart; Lahn, Verduin; Mannheim 233, Nalbach; Les Ardennes, Verwijs; Ameland, de Jonge; Mannheim 169, Sinsig; Ba den 13, Kraft; Pharailda, de Meyer; Felicie„ Heyntjens. BELGIë: st. Telegraaf 3 en 6; Resoluto 2, Rekkers; Leo, v. d. Laan; Actueel, Wyma; Ahead, van Oost; Edelweiss 10, Bauwens; Wil- helmina, Akkermans; Johanna Adriana, Schot; Wilhelmina Maria, Koopmans; Vertrouwen, Cas- persArina, CaspersCormoran, GerthSpes Major, Lauret; R. S. G. 8, Frank; Zuid-Holland, VeldhuizenTerneuzen 27, BondewelScaldis, v. Eygen; Trio, Muller; Neeltje, v. d. Klooster; Schelde, Borger; Mannheim 188, Gilles; Wyma, HuysmanB; Elisabeth, van Ee; Risico, van Den« deren; Schelde, Koopmans; Vigila, Vissers; Mannheim 230, Leyendecker; Buiten Verwach ting, de KortePétronella, JolieRoziena Pie ternella, den Breejen; Frama, van Dongen; Schelde 1, Broekaart; Elisabeth, v. Druenen; Houtvaart 2, Zaal; Verandering, Heysman; Wil helmina, Koopmans; Rosalie, Steenhoven. De achtste en laatste part ij van de serie schaakwedstrijden tusschen dr. Euwe en Fiohr werd na een zeer. fraaien aanval na -27 zetten gewonnen door dr. Euwe. De eindstand luidt dus 44. LUCHTVERBINblNG OP ZEELAND. Behoudens goedkeuring van den Minister van Waterstaat, is het thans zeker, dat de K. L. M. gedurende de maanden Mei, Juni, Juli, Augustus en wellicht ook September, de luchtlijn Rotter dam—SchouwenDuivelandWalcheren in ex ploitatie zal nemen. Op heden (Donderdag) is door de K. L. M. te Middelburg een vergadering belegd met autori teiten, gemeentebesturen, kamers van koophan del, handelsverenigingen, middenstandsvereent- gingen, yeilings-vereenigingen, vereenigingen tot bevordering van het vreemdelingenverkeer en andere belanghebbenden en belangstellenden om de definitieve voorbereidingen te treffen. beschouwen als Lord Arnington, totdat het tegendeel zou zijn bewezen. Indien ik aan hem ging denken als Alfred Curtiss, zou dit er slechts toe bijdTagen de verwarring in mijn hoofd te vermeerderen en het was absoluut noodzakelijk dat ik mijn gedachten helder uit eikaar hield. Je bent vanavond erg stil, Dick, merkte Joan op, die naast mij zat. Toch waar? zeide ik. een beetje opschrik kend. Nadenken is in gezelschap altijd verbo den. En "horos gevaarlijk, voegde Mr. Vernon err aan toe. Ik denk, dat U heel wat to overden ken zult hebben, Sir Richard. Iemand wordt nu eenmaal nieit lederen dag aangevallen en be roofd. Beroofd? Er ls toch niemand beroofd? riep Mrs. Ponsonby uit, die de laatste woorden had opgevangen. Zoodoende kwam de conversatie geheel op het avontuur dat Miss Vernon en ik dien mid dag beleefd hadden en ik werd genoodzaakt aan de gasten een nieuw verslag van het ge val te geven. Maar, maar, mompelde de rector. Iets dergelijks is in deze buurt nog nooit voorge vallen, tenminste niet in mijn tijd. Mr. Ponsonby raakte heelemaal in vuur. Hij was er niet van af te brengen dat dit bet werk was van Sinn Feiners en bij vergat zijn aan geleerde manieren zoozeer, dat hij met zijn vork als een zwaard zat te zwaaien en te ste ken. De politie is natuurlijk gewaarschuwd? vroeg Mrs. Ponsonby. Feitelijk heb ik nog niets aangegeven, zeide ik. Ik was van plan naar Chipping Eden te wandelen, maar ik weet niet of ik het zal doen. Sir Richard heeft een schitterende theorie over het misdrijf, waarvan hij ons echter niets wil vertellen, verklaarde Pauline Vernon. Wij laten de zaak daarom in zijn handen. Ik hoop maar, dat ik mijn arme broche terug zal zien. Maar U bent toch niet van plan stil te blijven zitten en niets te doen, protesteerde Mr. Ponsonby. Integendeel, ik zal op den juisten tijd mijn gezichtspunt aan de daarvoor aangewe zen autoriteiten uiteenzetten, antwoordde ik. U moet weten, dat ik tot de conclusie ben ge komen, dat dit beter een zaak voor Scotland Yard kan zijn. Terwijl ik sprak hield ik Arnington nauw keurig in het oog en ik meende op te merken, dat hij een weinig opschrok. Ik kon er op zweren, dat zijn gelaat even verbleekte. Hoe dit ook zij, hij herstelde zich terstond en zeide ©enigszins gejaagd: Je moet doen zooals Je denkt dat het beste is, Dick. Ik kan niet inzien, waarom een eenvoudige landelijke berooving speciaal voor Scotland Yard gereserveerd moet blijven, maar indien ik je op de een of andere manier kan helpen, weet Je dat lk daartoe bereid ben. In zekeren zin, voegde hij er bij zich tot Mr. Ponsonby wendend, voel ik mij verantwoor delijk, want ik inviteerde sir Richard hier en de aanslag geschiedde, om zoo te zeggen, on der mijn jurisdictie. Ik ben er zeker van, dat hij slechts mij verantwoordelijk stelt, zeide Pauline, terwijl zij mij een van haar lokkende glimlachjes toe wierp. Het was mijn fout hem in de gevaarlijke zone te voeren. Ik lachte, weinig op mijn gemak. Hadden dl3ze, oogenschijnlijk onschuldige opmerkin gen, een diepere bedoeling? Was het een uitda ging om- mij uit te lokken te laten zien wat ik wist? Ik voelde dat zij mij allen aanzagen. Welk een dwaas was ik geweest om van Scotland Yard te spreken. Er is natuurlijk geen enkel mysterie, be halve dan de identiteit van den man die ons aanviel, zeide ik een beetje benepen. Maar U kunt moeilijk ontkennen, dat gemaskerde en klaarblijkelijk gewapende mannen niet bepaald een specialiteit van dit land zijn. Ik denk dat het nutteloos ls naar den politie-agent van Chipping Eden te gaan. Hij zal waarschijnlijk zijn hoofd eens schudden, op zijn potlood bij ten en verder niets doen. Maar, Indien U dit wenscht, miss Vernon, zal lk hem vanavond nog over het geval gaan spreken. Tenslotte benf U er een waardevolle broche door kwijt geraakt. Ja, zij was Inderdaad waardevol, zeide Pauline, niet zoozeer om de steenen als wèl om het feit dat het een copie was van eén antiek sieraad. Mijn dochter roemt de broche terecht, zeide Vernon. Zij maakte zelf de teekenang. Deze mededeeling verraste mij ten zeerste. Waarom had het meisje dit niet eerder ver teld. Deze mededeeling was oorzaak, dat de conversatie zich verder bewoog om het on derwerp juweelen, hun waarde in verband met bet kloven, zetten en schikken. Vernon had daarbij de leiding, waar bij een buiten gewone kennis van dit soort zaken ten toon spreidde. Hij sprak gemakkelijk en zonder de minste aanstellerigheid of betweterij over de diverse soorten waardevolle steenen en de geheimen der Juwelierskunst. Zijn magnetische persoonlijkheid scheen de geheel© zaal te door dringen. Het was voor mij aan geen twijfel onderhevig, dat hij met dit gesprek een spe ciaal doed beoogde. Toch lag er niets opdrin gerigs in de rustige, beschaafde stem en de kalme gebaren van dezen beschaafden Ame- rikaanschen heer. Hij sprak vlot en gemakke lijk met den gebruikelijken blik vol humor in zijn "donkere oogen. U badt juwelier moeten worden, mr. Ver non. merkte mrs. Ponsonby op, toen de dames opstonden. Ik vrees düt ik geen succes geworden zou zijn, mevrouw, antwoordde hij. Het zou mij niet mogelijk zijn iets te ver- koopen, waarvan ik was gaau houden. Men zegt dat oude-boekverkoopérs om die reden difiwijis mislukken en lk kan mij hun moei lijkheid best indenken. Het vertrek van de dames gaf den rector eon goede gelegenheid zijn vliuderverzameling ter sprake te brengen en de waardig© man slaagde er in ons gedurende eenigen tijd te vervélen met een beschrijving van de ver schillende schatten zijner collectie. Het was merkwaardig de dorheid van zijn discours te vergelijken met het brlllante betoog van Ver- non bet was inderdaad een kwestie van per soonlijkheid, maar ik was toch blij met zijn aanwezigheid, want lk vreesde in deze om standigheden voor een persoonlijk gesprek met Arnington. Ik schoof mijn stoel naast dien van Mayhew en slaagde er in onder dek king van het verhaal van den reetor, hém me de te deelen, dat ik iets zeer belangrijks te vertéllen bad. Hij knikte met een verschrikte uitdrukking op zijn gelaat Arme oude Brian! Ik wist dat zijn geest slechts langzaam Iets kon verwerken en dat het moeilijk zou zijn hem ineens van het belang van hetgeen ik hem te vertellen had, té overtuigen, maar ik dankte toch mijn goed gesternte voor het feit dat il£ tenminste iemand had dien ik onvoorwaarde lijk kon vertrouwen. Uit de manier waarop Radcliffe in zijn stoel zat te draaien en zijn enthousiasme toen Ar nington voorstelde ons bij de dame3 te voegen maakte ik op, dat Pauline Vernon ongewoon vriendelijk voor hem geweest was. Indien ik kijk had op dergelijke zaken moest da jongeman wel hopeloos verliefd op haar zijn. Zulks speet mij voor hem. Na haar mede deeling, dat zij van plan was lady Arnington te worden, moesten zijn kansen toch zeer ge ring geacht worden. Aan den anderen kant, meende ik, dat haaT kans om lady Arning ton te worden niet zoo groot was als het mij toegeschenen had, tenzij Mijn overdenkingen werden ruw gestoord dour iets dat gebeurde op het oogenblik, dat wij de zitkamer binnentraden, waar de dames op ons wachtten. Eerst nadat het geheele voor val reeds lang voorbij was, drong de heele beteekenis tot mij door en dit was voldoende om alle sluimerende verdenkingen in mij te wekken. Oh, papa, U moet dit eens zien, riep Pau line Vernon terwijl zij van haar stoel over eind sprog en op ons toesnelde. Mrs Ponsonby heeft mij alles van haar sieraden verteld en zij had gaarne dat U eens naar haar paarlen keek. Zij beschouwt U als een heele expert, Mr. Vernon, verklaarde mrs. Ponsonby. Ik heb nooit geweten dat het juweliersbedrijf zoo romantisch was, voor dat ik U er over hoorde spreken. Ik zou graag Uw opinie over dat paarlensnoer vernemen. En ik hoop dat het een goede opinie zal zijn, sir, viel mr. Ponsonby haar in de rede. Toen lk ze kocht vertelde men mij, dat de steenen van extra kwaliteit waTen. Ik mag zeggen dat ze mij eh wel, niet minder dan twee duizend pond gekost hebben. (Wordt vervolgd)

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1932 | | pagina 7