f 400-- extra premies. IN TWEE WEKEN GEEFT DE MIDZA DUS f 700.- AAN PREMIES EN 100 MIDZA-TAARTEN Zoo (leunennende Midxazaken Aan klanten. Roekelooze automobilist in arrest gesteld. ROTTERDAM. HOLLANDSCHE MIJ. VAN LANDBBOUW. EN HIER KOMT DAN DE Woensdag 24 Mei a.s. geeft de Midza de gewone f ISO.- aan premies. Zaterdag 27 Mei lOO IV11cJza-Taarten. Donderdag 1 Juni 1 ISO.» aan premies en WOENSDAG 17 MEI 1939 BOTSING TUSSCHEN TRAM EN AUTOBUS. DE RADIO-CENTRALE. DRANKWET. BURGERLIJKE STAND. NED. R. K. BOND VAN H.-, K.- EN W.-BEDIENDEN. MARTI NITR. D. M. SCHEEPVAART HET VERVOER TUSSCHEN ROTTERDAM EN SCHIEDAM. De z.g. „treindienst" van Munnik wordt overgenomen door de gemeente. GEROLD. ROTTERDAMSCHE RECHTBANK. AANVRAAG VOOR R. K. AMBACHTS SCHOOL IN ZUID. i'ininrv Inzendingen dienen te geschieden als volgt. Inzendingen voor de premie uitreiking op 24 Mei tot Maandagavond 22 Mei, 8 uur. Inzendingen ALLEEN voor MIDZA TAARTEN van Dinsdagmorgen 23 Mei tot Vrijdag avond 26 Mei, 8 uur. Inzendingen voor de premie uitreiking op Donderdag 1 Juni, van Zaterdagmorgen 27 Mei tot Dinsdagavond 30 Me», 8 uur De Midza-taarten worden geleverd door verschillende plaatselijke banketbakkers, natuurlijk middenstanders, die zullen zorgen dat U met Pinksteren smult. Guldensbonnen 50 ets. bonnen 25 ets. bonnen Tijdens de PINKSTER-RECLAME hangt bij alle Midza winkels de vlag uit Verzoeke de Mldza waardebonnen af te halen bij denbeer H.RUSELER, Oranjestr. 10-12, op Donderdag of Vrijdagmorgen, tusschen 10 en 12 u. Mr. Dr. ingenieur Van Praag gewond. Gistermiddag is op den Nieuwen Binnen weg in het Westen van R'dam een motor wagen van lijn 15, bestuurd door J. W. H. S. wonende Dokter de Visserstraat in botsing gekomen met een autobus van de firma v. d. Ende uit Schiedam, welke bus werd be stuurd door den 35-jarigen C. H. v. d. W. uit Vi aardingen. Door de vrij groote vaart waarr ede de twee voertuigen tegen elkaar opbotsten sloeg de 43-jarige inzittende van de bus de heer M. van Praag, directeur van den Gem. Woningdienst te Schiedam met zijn hoofd door de voorruit. Hij bekwam eenige snijwonden, doch na te zijn verbon den in het ziekenhuis aan den Coolsingel, kon Mr. Dr. Ir. van Praag zijn reis hij was op weg naar Brussel vervolgen. Tram en bus werden beschadigd. De bus moest door een takelwagen worden wegge sleept. Bü of krachtens wetten of verordeningen voorgeschreven en andere officiëele af- en aankondigingen van het Gemeentebestuur. Burgemeester en Wethouders van Schie dam brengen ter openbare kennis, dat bij hen is ingekomen een verzoek van W. Collé, alhier, om een verlof A voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein in de voorlocaliteit op de le verdieping van het perceel Kethelstraat 27, alhier; en herinneren, dat binnen 2 weken na deze bekendmakink tegen het verleenen van het verlof bij him College schriftelijk bezwaren kunnen worden ingebracht. SCHIEDAM, 17 Mei 1939. Programma S, Donderdag 18 Mei. Luxemburg: 8.20—11.05 Eng. concert; Brus sel (Ned.) 11.0511.20 declamatie; 11.20— 12.20 piano en viool; 12.2012.50 gram.; Brussel (Fr.) 12.50—7.20 radio-orkest; 1.30 1.50 concert; 1.502.15 gram.; 2.202.35 gram-; Luxemburg 2.35—550 gevar. progr.; Brussel (Ned.) of Div. 6.056.20 kinder uurtje; Gramofoonplatenconcert: 78 uur; Radio Paris 8—8.20 orkest; Brussel (Ned.) 8.20—8.50 symph. orkest; Brussel (Ned.) of Div.: 8.509.05 symph. orkest; 9.209.50 symph. orkest; Brussel (Ned.) 9.5010.20 symph. orkest; 10.20—10.30 nieuwsberichten N.I.R.; 10.3010.50 concert; 10 5011.10 gram.; 11.2012 uur symph. orkest. Programma 5, Vrijdag 19 Mei. Luxemburg 8.20—9.50 Eng. concert; Di versen 9.50—10.35; Luxemburg 10.35—11,05 Eng. concert; Diversen 11.0511-20; Radio- Paris 11.2012.10 gram.; Brussel (Fr.) 12.20 —12.50 gram.; 12,50—1.20 dansorkest; 1.30— 1.50 concert; 1.50—2.20 gram.; Luxemburg: 2.354.05 gevar. progr.; Luxemburg 4.05 4J5 gevar. progr.; Luxemburg 4.15—5.50 gevar. progr.; Brussel (Ned.) 5.508.20 ka merorkest; Reg. progr. 8.206.35 piano voordracht; Brussel (Fr.) 6.35—6.50 gram.; 6.507 uur zang en viool voordracht; Gra- mofoonplatenconcert 78 uur; Reg. progr, of Div. 88.20 strijkorkest; Brussel (Ned.) of Div. 8.209.05 omroeporkest; 9.05—9.20 voordracht; 9.20—10.05 concert; Brussel (Ned.) 10.0510.20 concert; 10.3011,20 gram.; Diversen 11,20—12 uur. Voor de programma's 14 verwijzen wi naar onze rubriek „Uit den aether". Aangifte van 1316 Mei. GEBOREN- Johannes W., zn. van H. den Uijl en C. W. van der Burg, Rembrandt- laan 55 Reinierus Th. M., z. van R. J. P- van der Helm en A. H. J. Kerklaan, van Musschenbroekstraat 19 Hendrika G. M., d. van F. Sterenberg en G. M. den Hartog Rotterdamschedijk 220. GEHUWD: P. M. A. Nolet 24 j. en A. C. Teschmacher 22 j. OVERLEDEN: J. A. M. Haak 33 j. echtg. van A. Klein, Nassaulaan 75 T. Wals 33 j. echtg. van J. Keijzer, Ruijsdaellaan 4 M. W. P. van Vliet 18 j. Dr. Noletstraat 1. H. Groen 84 j. Nieuwe Haven 153. De afdeeling Schiedam van dezen Bond hield haar jaarvergadering. Na goedkeuring der notulen behandeling van eenige inge komen stukken, werden de jaarverslagen ven secretaris en penningmeester voorgele zen, terwijl tevens verslag der kascontrole- commissie werd uitgebracht. De drie aftre dende bestuursleden werden bij ontbreken van tegencandidaten herkozen. Hierna volgde een uitvoerige bespreking van den beschrijvingsbrief der a.s. Bonds vergadering te Amsterdam, waarvoor een af gevaardigde en plaatsvervangend afgevaar digde door de vergadering werden aange- wezen In den loop der vergadering had de Eerw. Adviseur gelegenheid een kort, doch krach tig propaganda-speechje te houden, waarbij hij vooral een beorep deed op de jongeren om zich meer dan tot nu toe naar de or ganisatie te interesseeren. Na de rondvraag werd de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze gesloten. Morgen, Hemelvaartsdag, speelt de Schie- damsche kampioen van de 3e klasse E van de K. N. V. B. voor de promotie- en de gradatiecompetitie tegen het Rotterdamsdie R. D. M. De wedstrijd vindt plaats op het S. V. V.-terrein aan den Havendijk. Zondag 1.1. speelde Martinit tegen D. C. L. op Charlois met 1—1 gelijk. Een klein overwicht van onze stadgenooten ligt daar om nu wel in de lijn der verwachting. Wij hopen, dat Martinit haar vele aan hangers niet te leur zal stellen en met een overwinning voor den dag zal komen. De wedstrijd wordt voorafgegaan door een wedstrijd tusschen Martinit en S. V. V.- junioren. Wegens poging tot doodslag op een agent van politie. In den afgeloopen nacht zagen twee agen ten van politie op den Goudscheweg een personen-auto naderen, welke reed in de richting van den Góudschesingel. De auto mobilist wilde op den Góudschesingel rechtsaf gaan in de richting van het Hof plein. Hij reed daarbij met de voorwielen over een vluchtheuvel en reed een daar staande verkeerszuil in puin. De agenten, die dit zagen, wilden den woesteling aanhouden en gelastten hem zijn auto aan den kant te zetten. De automobi list gaf evenwel vol gas en een der agenten, die voor de auto stónd moest opzij springen om niet te worden overreden. De andere agent zag echter kans om op de treeplank te springen en klampte zich aan de auto vast. De agent sommeerde den automobilist te stoppen, doch deze voldeed hieraan echter niet en reed met groote vaart door, terwijl de agent nog steeds op de treeplank stond. De automoblist begon zelfs zigzag te rijden met het doel om den agent van de auto af te laten vallen. Op zijn weg in de richting van het Hof plein beschadigde de automoblist met zijn auto over een lengte van circa 300 meter de op de verhoogde voetstraat van den Góudschesingel staande boomen. Hierna reed de woesteling tegen een lichtmast op van de openbare verlichting kennelijk met de bedoeling den agent van politie klem te zetten tusschen auto en mast. De agent ech ter, dit gevaar ziende, sprong terstond van de auto, en werd daarbij door de vaart over een afstand van 20 meter meegesleurd, doch bekwam geen letsel. De automobilist reed door en boste met zijn auto tegen een accu mulatorenhuisje, dat eveneens werd bescha digd. De auto sloeg daarop 180 graden om en kwam tot stilstand tegen den vorengenoem den lichtmast. De woesteling, die later bleek te zijn de 49-jarige J. T. S. een koopman uit Over- schie, werd toen overmand en overgebracht naar het hoofdbureau van politie, waar hij is ingesloten als verdacht van pogmg tot doodslag. De roekelooze autobestuurder zal voor den Officier van Justitie worden ge leid. Hij is inmiddels in het Huis van Be waring ingesloten. SCHIEDAM, 16 Mei. Aangekomen: s.s. Stella Polaris, ledig van Harwich; s.s. Var daas, ledig van Hamburg; m.b. Marin, ledig van Falmouth, alle om te dokken in de Wil- tonhaven. SCHIEDAM, 16 Mei. Vertrokken: s.s Dinara, ledig naar Rotterdam; Ned. s.s. Bur- gerdijk, ledig naar Rotterdam; s.s. Numidia, ledig naar Rotterdam. Het vraagstuk der veevoedering van twee zijden bezien. Op een vergadering, uitgeschreven door de afdeeling Rotterdam, Schiedam en Omstre ken van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw zijn gisteravond in de bovenzaal van „Suisse" aan het Beursplein een twee tal inleidingen gehouden. Actueel vooral was die van den heer W. de Kroes te Overschie over Ondermelk alt veevoeder" In den loop der laatste jaren aldus ving de heer de Kroes zijn uiteenzetting aan is de prijs van ondermelkpoeder tot op een" zoodanig laag peil gedaald, dat de kosten van vervoer en bereiding nauwelijks wor den goedgemaakt Vergeleken met de prijzen van het goed koopste gelijkwaardige krachtvoedermeng- sel is de voederwaarde van ondermelk de laatste tijd ongeveer 1.10 per 100 liter, het geen overeenkomt met een prijs van magere melkpoeder van: 12 per 100 kilogram. Dat wil zeggen, dat het de veehouder voordeeliger uitkomt om ondermelkpoeder te voeren zoolang de prijs hiervan beneden ƒ12 per 100 kilogram ligt. Bovendien zou een grooter verbruik van ondermelkpoeder een gun3tigen invloed hebben op den melk prijs; want is de prijs van magere melkpoe der gestegen van het huidige niveau van 8 tot 12, dan wil dit zeggen, dat de zui- velwaarde van de melk met ongeveer 0.35 per 100 liter geklommen is, zonder dat dit de veehouders iets gekost heeft. Pas zoodra de prijs van magere melkpoe der boven de 12 komt te liggen, komt het gebruik daarvan iets duurder uit dan het gebruik van goedkoopere krachtvoeder- mengsels- De veehouders staan hun ondermelk voor weinig of niets af, terwijl deze een innerlijke waarde heeft, die veel hooger is dan het geen de veehouders in de praktijk er voor ontvangen. Het beste zou zijn, het ondermelkpoeder in afgepaste hoeveelheden In voedermengsels onder te brengen. Ondermelkpoeder is bij zonder licht verteerbaar en een volkomen natuurlijk voedsel, dat zeer gemakkelijk door de koeien wordt opgenomen. Het kan als een volledige voederbron worden beschouwd. Magere melkpoeder bevat n-1. 32 V3 eiwit en 84 zetmeelwaarde, tegenover lijnkoek bijv slechts 25% eiwit en 73 zetmeelwaarde. De Landbouworganisaties zullen zich er voor moeten spannen het melkpoeder des zomers uit de markt te nemen tegen een prijs van bijv. 16 per 100 Kg. De veehouders moeten zich daarentegen verplichten, dit poeder in het winterseizoen van de Land bouworganisaties af te nemen en wel tot een totale hoeveelheid van 20.000.000 Kg. Op een totaal van ca. 2.000-000 koeien beteekent dit een hoeveelheid van 10 Kg. ondermelk poeder per koe per seizoen. Door een prijsstijging van magere poeder zal vooral de productie van kaas terugloo- pen. In veel mindere mate zal dit het geval zijn met condens. Als gevolg hiervan zullen vooral de prijzen van kaas stijgen, tot zij in evenwicht zijn met den verhoogden prijs van mager poeder. Zouden de veehouders in Nederland met hun ca. twee millioen koeien dit poeder als veevoeder afnemen, dan wordt een offer gebracht van ƒ0,40. Hier tegenover staat echter een hoogere melkprijs van waar schijnlijk 70 cent per 100 liter of ongeveer 25 per koe gerekend tegen 3500 3600 liter. Het netto voordeel voor den veehouder is dus ca. 24.00 per koe of bijna 60 cent per 100 liter melk. Schatten wij de totale melkproductie in Nederland op ca- 5 milliard liter melk, dan zou dit ln totaal uitmaken een hoogere melk- opbrengst van ca. 30 millioen. Om dit te bereiken moeten de leidende Landbouworganisaties bereid gevonden wor den om 200 millioen liter ondermelk uit de markt te nemen. De Landbouworganisaties betalen dus ƒ3.200.000 voor 20.000.000 Kg. ondermelk poeder, welke aan de veehouders tegen een gereduceerden prijs van ƒ8 per 100 Kg. zou moeten worden beschikbaar gesteld.. Het nadeelig verschil van ƒ1.600.000 moet dus op de een of andere wijze aan de Landbouw organisaties worden terug betaald, in den vorm van een heffing pp boter of iets der gelijks. Er wordt dan een hoogere melkopbrengst bereikt van ca- ƒ30.000.000 verminderd met het nadeelig verschil van 1.600.000 dus netto ca. 28.000.000. Ten einde tot een meer economische ver zorging van het personenvervoer tusschen onze gemeente en Schiedam te geraken, al dus B. en W. aan den raad, zijn met een twee tal ondernemingen onderhandelingen gevoerd omtrent overneming van hare concessies, met het resultaat, dat de heer A. Munnik, exploi tant van den z.g. „Treindienst", rijdende tuS- schen de Diergaardelaan en het station der Nederlandsche Spoorwegen te Schiedam, be reid is de te zijnen name staande vergunning aan de gemeente Rotterdam over te dragen voor een som van 65.000. Voorts bedingt de heer Munnik, dat zijn personeel, bestaan de uit 18 personen, bij gebleken bekwaam heid en geschiktheid in dienst van de R.E.T. zal overgaan; materieel zal niet door de ge meente worden overgenomen. Daar 't vervoer van den „Treindienst door de lijnen, der R.E.T. zal kunnen worden ver werkt zonder dat maatregelen tot bijzondere verhooging van de vervoersfrequentie op de tramlijnen behoeven te worden getroffen, zullen aan de overneming van deze particu liere buslijnen practisch geen hoogere ex ploitatiekosten voor het trambedrijf verbon- de.Aangezien deze gelegenheid tot bevordering van de algemeen als noodzakelijk erkende vervoers-coördinatie gebruikt moet worden, vragen B.. en W. machtiging voor deze over neming. Tennadeele van C. V. wonende in de Van der Takstraat is op de weekmarkt aan den j Góudschesingel een portemonnaie gerold in houdende 5 gulden. Wat is er met gras te doen Dit was het onderwerp van de lezing, welke ir. H. de Groot vervolgens hield. Men moet zorgen, meende spr. dat grasland vol doende productief blijft. Spr. behandelde de twee uitersten van het weiden, n.l- het stel- selmatig omweiden en het laten loopen der koeien op hetzelfde perceel. Het eerstge noemde systeem is moderner en meer aan te bevelen, hoewel het systeem aan het be drijf moet aangepast worden. De grootste voedingswaarde bezit het jonge, malsche gras. Daarom is het aante bevelen een perceel niet te laten afweiden, doch dit t<\ laten maaien en de dieren er later mee op stal te voederen. De groei van het gras is regelmatig te regelen met stikstofbemesting. Spr. behandelde verschillende technische bijzonderheden, ook ten aanzien van het be waren van gras voor den winter. De oude methode van hooien wordt in dezen tijd te vaak onderschat. Inkuilen van gras ver- eischt veel ervaring, maar verliezen in voe dingswaarde zijn niet te ontgaan. De Finsche methode van koud inkuilen achtte spr. wel de beste, mits met alle zorg geschied. Een gelakte silo is daarbij niet te ontberen. In- plaats van het Finsche zuur kan ook suiker of rietsuiker-melasse worden gebruikt, doch zonder kleine bezwaren, waar men overheen moet stappen, gaat het niet- Inkuilen met wei of karnemelk moet worden afgeraden. Een andere methode, n.l. het drogen van gras, is een probleem op zichzelf. De kosten van deze methode is echter buitenmate hoog en spr. achtte ze daarom momenteel slechts toekomstmuziek. Zitting van 15 Mei. De vereeniging R. K. Ambachtsschool „St. Joseph" zond den raad een adres, houden de verzoek de stichting van een R. K. Am bachtsschool in Rotterdam-Zuid noodig te verklaren. Te stellen in handen van B. en W. om praeadvies. Verduistering in dienstbetrekking De rechtbank heeft voortgezet de behan deling van de zaak tegen den 52-jarigen expediteur A. v. d. N„ die zich aan ver duistering ln dienstbetrekking zou hebben schuldig gemaakt. Hem was ten laste gelegd dat hij een bedrag van ruim 300, dat hij als vrachtprijs voor het vervoer van hout van Rotterdam naar Landsmeer had ontvan gen en dat hij verplicht was om, verminderd met zijn provisie van 5 pet. af te dragen aan de Schippersvereeniging Beurtvaart, voor welke verdachte als agent was opgetre den, had verduisterd. In het vooronderzoek n bij de eerste be' handeling had verdachte de feiten volkomen toegegeven, doch thans kwam hij daarop terug en stelde de zaak aldus voor, dat hij het vervoer van het hóut als expediteur had aangenomen en niet als agent van de schip persvereeniging, zoodat de laatste slechts een civiele vordering op verdachte behield, zonder dat er sprake van zou zijn, dat hij de gelden verduisterd had. Er werden twee getuigen gehoord, die aangezien de zaak reeds bijna twee jaar ge leden heeft plaats gehad, zich den loop van de onderhandelingen niet precies meer her innerden. Het O. M„ waargenomen door mr. J. C. V. Meischke, heeft er aan herinnerd, dat hij bij de eerste behandeling tegen verdachte 4 maanden gevangenisstraf heeft geëischt. Ondanks de houding, die verdachte thans aanneemt, meent het O. M. dat de ten laste gelegde verduistering bewezen is. Het over verdachte uitgebrachte reclasseeringsrapport is niet ongunstig en er zou alle aanleiding geweest zijn, om verdachte buiten de gevan genis te houden, wanneer hij nu niet zoo'n zonderlinge houding aannam. Twee jaren I lang heeft het O. M. nu al met dezen man gedokterd, die zich steeds als de berouw- i volle zondaar heeft voorgedaan, terwijl hij zich nu door spitsvondigheden tracht te lc prijs ƒ85.— L> Schoolstraat 11 2e prijs 15— G„ v. Swindcnstraat 51 3e „rijs 10.- K„ Rijnstraat 4e pr.js f H Lange Have» 102 5e prjjs f 7.50 H. H„ Warande 85 C„ Geervlietschestraat 40 f 5 K. Rotterdamschedijk 20 8e prus a. B„ Rijnstraat 17 ge prys f 3 5Q S.. Westvest 10e prljs 3.50 E„ Archimedesstraat 11 lie prijs 3.50 H" Hoofdstraat 191 f S„ Burgem. Knappertlaan 201 prijs f 2 50 P., Vlaardingerdijk 131 o 14e prys 2.50 M., Heerenpad 11 15e prijs J 2.50 B.. Broersvest 29 16c prijs 2.50 N.. Vlaardingerdijk 39 C„ Ostadelaan 67 prijs 2.5o T., Jacob Catslaan 1 prys f 2 5# V„ Vlaardingerdijk 99 z#e prijs f 250 B.. Bakkerstraat 3 2ie prijs 2.50 P., Vlaardingerdijk 19 22e prljs f 2 5f) S„ Admiraal de Ruyterwe* 33 H„ Beijerlandschestraat 7 B„ Nieuwe Haven 147 le PriJs 5' P„ Broersvest 157 2e pr«s 2"50 W„ Thomas Kempisstraat 3 3e prijs f "-50 T„ Dwarsstraat 59 4e prijs G.. Vlaardingerdijk 51 5e .prijs 2— T„ Jacob catslaan 1 6e PrÜs f 1 H„ Lange Haven 102 7e frnis 7 1 r, puttershoekschestraat 18 8e p,'U8 1,— T„ Jacob Catslaan 1 le prijs 2.50 B.. Nieuwe Haven 147 2e priJs 2-50 W., Kreupelstraat 25 3e pr«s f 2-50 W„ Thomas Kempi'9lraat 3 4e prijs 2.— N„ Vlaardingerdijk 5' 5e prijs 1. B., Albert Cuypstraa' 22 6e prijs 1.— L„ St. Liduinastraat 50 7e prijs 1.— H„ Lange Haven 102 8e prijs 1.— Wattstraat 63 9e prijs 1.— Wilheiminaplein 4 10e pr^js 1.— redden. Het O. M. persisteert bij zijn eisch. De verdediger, mr. J- Coert Jr. heeft er op gewezen, dat er wel degelijk punten zijn, die er voor pleiten, dat verdachte hier als expediteur en niet als agent is opgetreden. Pleiter concludeert dan ook tot vrijspraak. Mocht de rechtbank het daarmee niet eens zijn, dan verzocht pleiter op grond van het gunstige reclasseeringsrapport een voor waardelijke straf. Verduistering en laryllooperij. Op 5 December van het vorig Jaar wa» de 24-jarige glassnijder M. Z„ die zich voor het Spaansche regeeringsleger had laten ronselen, in Nederland teruggekomen. Hij was staatloos geworden, had geen werk en genoot geen ondersteuning. Om in zijn onderhoud te voorzien trachtte Z. iets te verdienen met het ophalen van oude kran ten langs de huizen. Hij bezigde daarbij een gehuurde carrier. De handel floreerde echter niet en om aan wat geld te komen om te eten ,had Z. het belastingmerk, dat bij de gehuurde carrier hoorde, verkocht. De car rier liet hij ergens onbeheerd staan. Den volgenden dag haalde hij hetzelfde uit en daarna stapte hij naar de politie om te ver tellet), wat hij gedaan had. Hij werd aan- Hluilll!' gehouden en naar het Huis van Bewaring overgebracht. Nu moest hij terecht staan. Hij gaf de beide feiten toe en bekende tevens, dat hij gedurende eenigen tijd zon- def middel van bestaan had rondgezworven. Het O. M. eischte wegens de verduistering 4 maanden gevangenisstraf en wegens de landlooperij 6 dagen hechtenis en opzending naar een rijkswerkinrichting voor den tijd van 1 jaar en 6 maanden. De verdediger, mr. R. J. H. M. Brouwers bracht het verzoek van verdachte over hem voor zoo lang moge'lik in Veenhuizen te plaatsen. Uitspraken 26 Mei.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1939 | | pagina 2