KUNSTVEILING uoed Nieuws Douwetgberts Tiir 1 KAMPIOENEN J over KAMPIOENEN Een 99goeie morgen begint al met Gillette Adverteert in dit blad -WOENSDAG 18 SEPTEMBER 1946 PAGINA 8 Woningen in alle provincies •OOOOOOG ooooooooooo ooooooooooooooooo© VAN MARLE BIGNELL Oude- en Moderne Schilderijen, Antieke- en Moderne Meubelen, PLAATS EEN KAMPIOEN I JOMGE MAMMEM EM VROUWEN Het nationale belang vraagt f ook UW werkkracht! POSTCHEQUE- en GIRODIENST Voor het eerst sinds de bevrijding zijn er weer edele thee- soorten geveild, afkomstig uit Britsch-Indië. De keuze tn D.E.-thee is nu ruimer, de kwaliteit nog beter. Ook voor de koffie is er goed nieuws. Door de ruimere aan voer kan een dubbel rantsoen worden verstrekt. Uw bon geeft per 4 October recht op 200 gram pittige D.E. -koffie, in verschillende fijne melanges, een en al geur en smaak! Opgericht 1753 Personeel gevraagd In ruil aangeboden Dienstaanbiedingen Huizen en Kamers Goederen gevraagd Verloren Goederen aangeboden Handel en Bedrijf Diversen Als u goed geschoren bent Is het een pleger om naar kantoor te gaan. Vooral als het scheren vlug en goed ging. met een mesje waarop u altijd kun« vertrouwen met Gillette 1 Per mesje Ondaaks beperkte import heeft ow winkelier ze «neestal lo voorraad. O in ruil voor Rotterdam, Den Haag, Dordrecht, Gouda en omliggende plaatsen. Inl. N. V. Hui. zenadm. Bank, Frederiks- plein 47-49, Amsterdam-C. Telefoon 32415—34418. Lange Voorhout 58 - Tel. 114324 - 's-Gravenhage ten overstaan van Deurwaarder M. RIS, op Dinsdag 8 October 1946 en volgende dagen, omvattende de verzameling van den Welede*geb. Heer G. VAN HELLENBERG HUBAR en andere particuliere collecties. W.o. zeer fraai Gothisch Eetkamer-ameuble ment, Heerenkamer, fraaie Kasten en Vitrines, Bureaux, Fauteuils, Tafels, Stoelen, Klokken enz. Blauw en gekleurd Chineesch en Japansch Porselein; Delftsch Aardewerk; Europeesch Porselein en Aardewerk; Japan- sche-, Chineesche- en andere Oostersche Kunst; Koper- en Tinwerken, Juweelen, Goud- en Zilverwerken; Boeken, Pren ten, Etsen en Gravuren; zeer fraaie Deventer- en Perzische Tapijten, enz., enz. KIJKDAGEN: VRIJDAG 4, ZATERDAG 5 en ZONDAG 6 OCTOBER a.s. van 10 tot 4 uur. De geïllustreerde catalogus wordt aan onze abonné's verzonden en is verder op aanvraag tegen betaling van 1.50 verkrijgbaar bij de Directie. zijn de favorieten der kleine advertenties. Zij verschijnen vóorlooplg 2 X per week in Uw courant op Woensdag en Op 'Zaterdag. Gaat het om een betrekking, zoekt U iets, of hebt U wat aan te bieden, enz., raadpleeg dezer rubriek of Dé prijs bedraagt by vooruitbetaling tot 20 woorden of afkortingen van woorden 1.Ieder woord meer 5 ets. Maximum 50 woorden. KAMPIOENEN kunnen worden opgegeven aan onze Kan- t »ren en Agenten. Dè Postcheque- en Girodienst kan door personeelsgebrek nog niet zoo vlot werken, als juist nü vodr den opbouw noodzakelijk is. TenzijU komt meehelpen! Een ver betering van de reeds aantrekkelijke dienstvoorwaarden is in voorbereiding. Opleidingbij voorkeur diploma Mulo of daarmede gelijk te stellen ontwikkeling. Wendt U schriftelijk of mondeling tot het Bestuur v. d. Spaarneplein 2, 's-Gravenhage. (Het bureau is dagelijks geopend, behalve des Zaterdags) koffie m 400 x uw adres op gegomde strookjes in 8 boekjes van 50 voor slechts 2.— bij voor uitbetaling. Verzending döor het heele land. F. Hendriks Sr. Voorburgstr. 86b, Noord., molenstraat 13, R'dam-N, Handtoekening_ datumstem- pels, naamplaten Heren! Heeft U een coüpon stof? Binnen 2 a 4 w. maken wij een mod. cost. Maas, Lis- straat 21a, R'dam, tel. 49861. Te koop aangeboden voor oorlogse kinderwagen. A. Si mons, Mijnsheerenlaan 111c. R'dam-Zuid. Electr. gehoor.app. te koop aangeboden G. Koelewijn, Korte Bajonetstraat 22a, R'd. Te koop nieuw hoogfrequent bestralingsapparaat merk „Atlas", met 22 hulpstukken. Br. onder no. H 624 bur. bi. Te koop een rijwiel zonder 'banden, 30.Liefst tussen 6-8 uur. W. v.d. Made, Be verstraat 55a, R'dam.Z. Gevraagd flinke werkster v. 3 dagen per week of flink zelf standig dagmeisje. Platen- burg, Beijerlandschelaan 178. Gevraagd een of twee flinke boerenzoons of knechts, ge vorderde leeftijd geen bezw. Prima behandeling, hoog loon. Br. onder no. T 6193 bur. blad. Te koop haardkachel, rood bruin. Koffer (grote maat), kinderbox met kleed. Adres H. Leerentveid, Noordvest 9b, Schiedam. Ruilen: stevige werkschoenen maat 44 voor goede kinder, schoentjes maat 28. Festen, Pr Hendrikkade 112, R'dam. Ruilen: prima divanbank voor vitrage of cocosloper. Rotter- damscheweg 402, Delft. Etalage en reclamebedrijf J. Groeneweg, vraagt voor direct een vertegenwoordiger. Aanm. Gaffelstr. 6, Rotterdam, tus sen 9-5 uur. Te koop vooroorlogsche kin derwagen. Nieuwstraat -5b, Schiedam. Ruilen: z.g.a.n donkerbruine wintermantel m. 40 voor don kerblauwe of zwarte winter mantel m. 42. Hof v. Delft laan 108, Delft. Te koop aangeboden een wieg, van buiten en binnen bekleed. Br. onder no. S 2221 bur. blad. Gevraagd R.K. boerenarbeL der of knecht, omg. Delft. Prima behandeling, hoog loon. Brieven onder no. T 6192 bur. blad. Te koop aangeb. een baby weegschaal, in prima staat. Brieven onder no. T 6191 bur. blad. Een nieuwe Belgische kinder wagen, veel chroom, ruilen voor een goed spelende merk- radio. Verhoef, Amelandsche- plein 18, R'dam-Zuid. Bekwame meubelmakers en leerjongen gevraagd Fa. F. v. d. Bogaerdt Zonen, v. Speykstraat 20, R'dam. Een in goede staat zijnde in validewagen te koop. Koe koekplein 13, boven, Gouda. Ruilen: ruime le etage R'dam West, 3 kamers, keuken, wa rande, zolder met kamer, 5.50 p. w. voor ruim benedenhuis. Br. onder no. H 623 bur. blad. Aangeboden een compleet drumstel (swingstjjl) en een accordeon, 5 rijen, 120 b&ssen 4 koren, Italiaansch merk. Brieven onder no. Z 4123 bur. blad. B.z.a. net meisje voor het schoonhouden van kantoor of iets dergelijks, liefst in de vroege morgenuren. Br. o. no S 2215 bur. blad. Wie ruilt twee paar hooge schoentjes m. 24 en 28 voor 1 paar jongensschoenen m. 34 J. Etman, Oostsingel 34, Schiedam. Te koop transportfiets met goede banden, m. 28 x 1.75. Phoenixstr. 94, Delft. Net meisje vraagt thuiswerk onverschillig wat, geen naai werk. Br. onder no. S 2216 bur. blad. Te koop mod. kinderwagen, div. tafels, dressoirs, buffet ten, bureau-stoelen, nacht kastjes, hangboekenkastjes enz. In- en verkoop. Oosteinde 122a, Delft. Vrij ongem. zolderkamertje te huur f 3.50 voor net per. soon, na 7 uur, Scholten, Ael- brechtskade 38, Rotterdam. B z.a. Aide de cuisine, flinke dosis werklust en energie. Liefst in inrichting, zieken huis, etc. Insulindestr. 224a, Rotterdam_N. American kasregister te koop. Adres: le Middeüandstraat 31 R'dam, tel. 32961. Juffrouw, b.b.h.h. zoekt te gen 1 Nov. a.s. een zonnige zit-slaapkamer met kook. en stookgelegenheid en vaste tafel. Br. onder no. H 615 bur. blad. Net meisje zoekt haakwerk, ook voor zaken. Brieven ond no? H 601 bur. blad. Te koop bruidsjapon maat 1- met sluier. Zwart zijden avondjapon en bruidsmeisjes, jurk. Adres: Rott.dijk 239, Schiedam. Jongeman, 27 jaar, zoekt werk als boerenknecht, goed kunnende melken. Liefst om trek Rotterdam. Br. onder no. H 618 bur. blad. Met spoed gevraagd door R.K. echtpaar zonder kinderen 2 kamers m. gebruik van keu ken in Gouda. Br. onder no. Z 4121 bur. blad. Te koop een i.g.st.z. vulka chel met plaat en pijpen, tevens een l.g.st.z. stofzuiger merk Vampyr. Te bevragen Lange Kerkstraat 25b, Schie dam. Bedrijfskleding. Jong verko per (gehuwd), b.z.a., liefst vertegenwoordiger of filiaal houder. Ook andere branche. Vakman. Bezit manufactu ren ljre vet, kantoorervaring en talenkennis. Br. onder no. H 622 bur. blad. Kosthuis gevraagd, liefst in Schiedam-West door gepen- sionneerd heer. Br. onder no. S 2219 bur. blad. Accordeon te koop. 80 bassen z. g. als nieuw. Bevr. L. de Mooij, Joh. Idastraat 28b, Rotterdam-N. Vrij huisje, Tuindorp R'dam. Z., 5 kamers, keuken, dou- ïhe-cel, f 5.75 p.w, voor soort gelijk huis in Schiedam of Vlaardingen of omg., event, hoogere huur. Br. onder no. B 8254 bur. blad. Te koop een electr. kachel, een potkachel en een spiegel. Alles in goede staat. Tezamen voor 100.Adres: P. Kra pels, Rosenveldstr. 18c, Rot terdam. Te koop gevraagd"* witte da meskousen en 'lange witte handschoenen. Brieven onder no. S 2217 bur. blad. Huisorgel gevr van particu lier. Br. met prijsopg. onder no. 4104 Adv. bur. Bril, Cl. de Vrieselaan 23, R'dam. Bouvier, 8% m. oud, pracht hond. Te bevragen P, Slaa. fer, Beukendaal 48, Rotter dam-Zuid. Gevonden? Wie vond een blauw jasje, van een gelegen heidspakje? Heulsche kapper, Kwintsheul. Te koop of ruilen: 6 cyl. Ci-, troën motor, in prima staat f 150.of ruilen voor 2 stel transportbanden. Brouwers, Hilledijk 285. R'dam.Zuid. Moderne Radio. Te zien Mei doornstraat 65a, R'dam N Neerlandsch Recherche en Za ken Bureau. Voor recherche, zaken naar Ungerplein 7, Rot terdam. Tel. 48812. Te koop: noodkachel. Groote, Corn. Trompstraat 39, Delft. Te koop bruine veulenjas, zw. Garibaldihoed, 15 zw. kop. roeden, Acme-wringer, kook kachel met plaat 9-delig, toi. letstel (satijnstreep). v. d. Sluijs, Gr. J. van Nassaustr. 6b, Hillegersberg. na 6 uur. Te koop Amer. stofzuiger, merk „Apex", 110 volt, zak- model, 40.Br onder no. H 609 bur. blad. Hout te koop voor het bou wen van kippenhokken. A. Kroon. Achtcrwater 11-13, Rotterdam. Kamers, keukens, imit. glas in lood, schilderen, vloeibaar behang. Prijs billijk. Zendt briefk.F. Hendriks, Vóor- burgstraat 86b, R'dam.N Verlovings-, Huwelijks- en Geboortekaarten weer voor radig by: Drukkerij „For* tuna", Passerelstraat 23, R'dam-West, tel. 36566. Spe ciaal adres voor rouwwerk. Bontmantels, bontcape's en bontbaretten, Uw voordeeligst adres hiervoor is L Klessens Schiekade 91c, R'dam, Tel. 45285. Bespreken 's avonds v. 78 uur. Ik bezoek U ook aan huis. Turfstrooisel wordt door ons weer regelmatig, afgeleverd. Vraagt prijs Wederverkoo- pers speciale condities. P. v. d. Kooij Zonen, Geuzen- straat 1, R'dam, tel. 31418. Pasfoto's klaar terwijl U wacht Walgs Fotam Studio, Goudsesingel 551, bij Jonker-' fransstraat, R'dam. Van de oudste portretten maken wij moderne foto's. Schrijfmachines. Zoekt U een schrijfmachine of is Uw machine defect? Wendt U tot ons. Jonker's Kantoormach.- handel, Haringpakkerstr. 44 R'dam, tel 34981. Maatkleermakerij Johan Miltenburg Zonen, le Gij- singstraat 7-9, R'dam. Door goede personeelsbezetting is het ons weer mogelijk Da mes- en Herenkleding aan te nemen (ook op korte ter mijn). Nieuwste coupe. Pri. ma afwerking. Aanbevelend, Johan Miltenburg Zonen. Te koop Philips radio met verlichte namenschaal, lange korte en ultra kortegolf. G J. Mulderstr. 80b, R'dam. Wordt wakker! Laat Uw ameublement moderniseeren, old-finish maken, overtrek ken door Joh. Bakker, Berg weg 162-164, tel. 49153, Rot terdam Vraagt prijsopgaaf. Laat thans uw gevel water*1 dich-t opvoegen door M, Trim, Aannemer v. voeg- en gevel- reparatiewerk. Waterloostr. 170, tel. 20884. R'dam. Voor Autoles naar Autorij school Benzo, Westzeedijk 14, Zalmhaven 26, R'dam, tele- foon 21586 Neerlandsch Recherche en Za- kenbUreau. Heeft u een zaak te koop of te verkoopen, laat U dan inschrijven. Unger- plein 7, R'dam, tel 48812. Overtollig., Haar, electr. af doende verwijdering door spe cialiste. Tevens huidverzor ging. Maria Erfman, Prove niersplein la, Rotterdam, te lefoon 43474. Direct van stoffeerder Repa- reeren, stoffeeren alle meu belen. Leggen vermaken van loopers, zeilen, gordijnen. Molendijk, Boezemsingel 48, (nabij Boezemstr.) R'dam, Tel. 25565. Gevraagd: veren bedden, wan del- en kinderwagens, kle ding. hand. of trapnaaima- chine, haard of kachel, werk kleding, oud geen bezwaar. Br. onder no. S 2223 bur. b!. Dames en Heren, hebt u atof, wij maken voor U een prima costuum, jas of man tel. Wij belasten ons met ke ren. reparatie, ontvlekken en oppersen van uw kleding. J. J. van der Burgt, Oost zeedijk 225b, Rotterdam. In- en verkoop van alle soor ten kinderwagens. Kinderwa gen reparatiebedrijf Joubert- straat 42e. R'dam-Zuid. f i,por week 1.Sport en andere schoenen, nieuwste modellen, ook 'voor kinderen. Vinkenborg's n.v., Utrecht- schestraat 33a, R'dam Zuid. Geopend 108 uur n.m. 4000 Aupings hebben wij reeds omgebouwd tot opklapbed. Vraagt prijsSteeds opklap- bedden en ledikanten vooff* radig. Laschbedrijf ..Het Zui den". Pütschestr. 12, Rotter dam-Zuid, tel. 25565. R.K. Regisseur gevraagd door gem tooneelgezels. te R'dam. Repetities 's Woensdagavond Brieven met inlichtingen o. no. H 603 bur. blad. Tooneelelub te R'dam, ultsl. R.K leden, vraagt dames en heeren met ambitie. Studio Woensdagavond 810.30 uur. Br. onder no. H 603 bur blad Openlijk dank aan God voor verkregen gunst op voorspr. van de H. Maagd en St. Jo zef, na het houden van de krachtdadige noveen en no veen tot St. Jozef Openlijk dank aan God voor verkregen gunst op voorspr. van de H. Maagd Maria na het houden der novene der drie Weesgegroeten.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1946 | | pagina 8