LAATSTE BERICHTEN Nieuws uit STADeu De Barbier van Sevilla was een goed begin Horecaf-congres te Rotterdam ALS DE DRUIVEN RIJP ZIJN Was agent corrupt VLAARDINGEN Bij Katholieke Kring is de klant koning Gaat de sociale wetgeving te ver? Syngman Rhee doet vérgaand voorstel OP IEDERS LIP! PAGINA 2 VRIJDAG 21 SEPTEMBER 1951 DOMINICANESSEN IN CURAqAO FRUIT- EN GROENTEN- TENTOONSTELLING VERZWAKKING VAN HET LIMBURGSE KOLEN- FRONT Ned. UIT HET S.V.V.-KAMP mijnwerkers naar België en Groenland Naar Groenland „EDAM" HAD MOTORPECH KINDERVERLAMMING TE DEVENTER BURGERLIJKE STAND GEVONDEN VOORWERPEN NED. VRACHTENMARKT Storm op Prinsjesdag Esders geeft nu reeds een voor proefje van een serie fantastisch voordelige NA JA ARS AANBIEDINGEN damesjapon wintermantel^ ROTTERDAM'SCHFDIJK 268 SCHIEDAM TELEFOON 6/6V3 „De schün Is wel erg tegen u", zeide gisterenmiddag de president van de Haagse rechtbank tot de agent W. B.. ge detacheerd by de afdeling Vreemdelin gendienst van de Haagse politie, „luder- daad", beaamde B., maar hij bleef ont kennen dat hy in December 1948 aan mej. K. T. uit Den Haag, 400 gulden had gevraagd ter dekking van de kosten, die verbonden zouden zijn aan het verkrij gen van een verblijfsvergunning voor haar vader, die een Duitser was en ille gaal de Nederlandse grens was gepas seerd. Door een bevriende relatie, een zekere S., die eveneens bij de politie, maar niet bij de Vreemdelingendienst was gedeta cheerd, zouden mej. T. en haar moeder in contact gekomen zijn met B., iie zich tot tweemaal toe bij de familie T. thuis had vervoegd. Gedurende het eerste onderhoud, toen hij alleen was met mej. T. zou hij hebben gezegd, dat het verkrij gen van een verblijfsvergunning haar 400 gulden zou kosten. Hiervoor had men bij een familielid 400 gulden moeten le nen. Een enveloppe inhoudende dit be drag zou door een bemiddelaar aan de echtgenote van B. zijn overhandigd. „lik heb nooit iets ontvangen", ver klaarde B., „noch een brief, noch geld". Hij bleef bij deze ontkenning, ook nadat de officier van Justitie negen maanden gevangenisstraf wegens knevelarij had geëist. Uitspraak over 14 dagen. Woensdagavond is per vliegtuig in Cu racao aangekomen de generaal-overste der Zusters Dominicanessen en de overste van het klooster „Bethanie" uit Venlo. Zij maken de reis naar de Antillen om besprekingen te voeren over het openen van een nieuwe nederzetting aldaar. Het ligt in de bedoeling, in het nieuwe kloos. ter Zusters onder te brengen, die zullen worden belast met de zorg voor ont spoorde meisjes en vrouwen. Op 25 en 26 September zal op de ter reinen van de Haagse Groothandelsmarkt een grote Fruit- en Groentententoonsiel- ling worden gehouden, georganiseerd door de grothandel in groenten en fruit. Deze expositie zal officieel worden ge opend dooi- de Haagse wethouder van Economische Zaken, mr J. van Aartsen, terwijl tevens het woord zal worden ge voerd dopr de directeur-generaal van de Landbouw, ir A. W. van de Plassche; door de voorzitter van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen, de heer M. Prins; door de heer H. Nottrot, directeur van Haven- en Marktwezen, en door de heer R. Mol, voorzitter van de ondervak groep „Binnenlandse Groothandel in Groenten en Fruit", Verder vernamen wij, dat overal in den lande het beste fruit is uitgezocht voor deze expositie. Er zullen vele stands zijn op het gebied van groenten en fruit, alsmede van de voorlichtingsdiensten op dit terrein. Bovendien zal het publiek zijn kracht kunnen beproeven op een eohte veilingklok, voor de beste resul taten waarvan fraaie prijzen beschikbaar zullen worden gesteld. Elke bezoeker ontvangt bovendien een pond Hollandse appelen en een ,,Sunkist"-sinaasappel. Iedere 500e bezoeker ontvangt tenslotte een extra prijs in de vorm van een fruit mand of fruitschaal. 's Avonds zal er een feërieke verlich ting branden. R. K. VROUWENBEWEGING Woensdagvond opende de R. K. Vrou wenbeweging het winterprogramma met een feestavond in de zaal Harmonie, waarvoor flinke belangstelling bestond. Na het openingswoord van de presi dente, mevr. E de VetteZurlohe, bracht de R. K. Gem. Zangvér. „St. Cecilia" ten gehore het choral uit „Josua" van Handel en het Koor met solo uit „Lau- da Sion" van Mendelssohn. Onder lei ding van de heer Arn. Vranken, die zijn le lustrum viert als directeur van dit koor, hebben zowel het koor als de so listen een goede prestatie geleverd. Hier na was het woord aan mej. M. Laufers- weiler, secr. van het Hoofdbestuur, die een uiteenzetting gaf van de taak der vrouwenbeweging. In tal van landen met duizenden aangesloten leden, vormt thans de katholieke vrouwenbeweging een macht die haar stem kan laten horen ook bij belangrijke beslissingen op interna tionaal terrein. Spr. wekte daarom de aanwezigen op, steeds belangstelling te tonen, niet alleen waar het de ontspan ning doch ook waar het andere acties betreft, die door het bestuur worden ondernomen. Door „St. Cecilia" werd vervolgens gezongen „Rozen uit het Zui den", van Johan Strauss. Na de pauze hebben de talryke aan- wezien kunnen genieten van de „Faust", door het Marionettentheater van Bert Brugman, een experiment, dat ten volle geslaagd is en zeer in de smaak viel. Met zijn poppen, uitmuntend verzorgd, heeft de heer Brugman op kunstzinnige wijze dit gedeelte van de avond verzorgd. Met voldoening kon de presidente met een dankwoord aan alle medewerkenden de goedgeslaagde avond sluiten. MEDISCHE ZONDAGSDIENST Op Zondag 23 September: dr N. War- molts, Oosthavenkade 11, tel. 2074; dr G. D. Birnie, Sohied. weg 56. telef. 2374. Ge opend1: Westerapotheek, Voorstraat 53, telef. 2683. R.K.W.I.K.—HANDBAL Wie kennis wil komen maken, heeft Zondag a.s. een praehtgelegenheid. De eerste oefenpartijen tegen een andere club en wel op Vlaardingse bodem. Het programma aan de Industrieweg luidt: 2 uur: W.I.K. damesSt. Lodewljk da mes; 2.45 uur W.I.K. meisjesSt. Lode- wijk meisjes. De heren gaan naar Schiedam en ont moeten om 12 uur aan de Damlaan het stérke U.V.G. GOUDEN HUWELIJK Het echtpaar DroppertVan Rossen hoopt Dinsdag 2 October a.s. zijn 50- jarige echtvereniging te vieren. DAMMEN Voor de Hoofdklasse Rotterdamse Dambond speelde VDV I te Rotterdam een competitiewedstrijd tegen Het Wes ten. Met 713 wisten onze stadgenoten de tegenpartij te verslaan. OPENING TERREIN R.K.W.I.K. Zondagmiddag 2 uur zal het nieuwe terrein van R.K.W.I.K. in het sportcom plex-Oost worden ingewijd. De Hoogmis wordt Zondagmorgen tot intentie der le den opgedragen. Men schrijft ons: Iedere S.V.V.-er loopt met een stille hoop bij zich, dat het nu eindelijk eens zal gaan dagen aan de Bos rand. Om na 3 gespeelde wedstrijden slechts een puntje bij elkaar getrapt te hebben, is nu wei niet zo verschrikkelijk erg of een reden om te gaan wanhopen, maar binnen is maar binnen en het wordt tijd, dat de Rood-Groenen hun tegen standers eens goed aan gaan kijken. Van het Brabantse temperament heeft men nu studie kunnen maken en men behoeft niet gek meer op te kijken als er Zondag weer 11 Zuiderlingen een stevig partijtje weg komen geven. Willem II zal te gast zijn aan de West Frankelandsedijk en is dit voor zover bekend, de le maal dat zij op het SVV-terrein zullen opereren. Ge zien het vertoonde spel tegen ADO in Den Haag nh de rust Zondag j.l., zou het ver moeden gewettigd zijn, dat met iets meer vertrouwen de wedstrijd tegen Willem II tegemoet gezien mag worden. Vooral het verdedigingsblok heeft aan kracht gewon nen, doch een vermanend woord aan de voorhoede is hier op zijn plaats en daarom Rood-Groene voorwaartsen. wees niet ver legen en laat je door physieke kracht niet afschrikken. Speel niet te gehaast, doch zelfverzekerd en beseft, dat met een over winning het zelfvertrouwen een stootje in de goede richting gegeven wordt. De personeelsdiensten van de staata- mgnen en van de pariculiere mijnen in Limburg maken zich ernstig bezorgd over de vlucht van ondergrondse mijnwerkers naar de kolenbekkens in het land van Luik. Sinds ongeveer drie jaar werven de Belgische mijnen regelmatig mijnwer kers in Nederland. De eerste acties lever den de Belgisch mijen. ongeveer 509 man personeel op; op het ogenblik is echter een nieuwe grote wervingscampagne van de Belgische mijnen op toeren gekomen tengevolge waarvan reeds meer dan 100 arbeiders van de Limburgse mijnen naar het Belgische industriegebied zijn over gegaan. De gevolgen van de werving door de Belgische mijnen zullen zijn, dat het toch reeds onderbezette kolenfront nog zwak ker bezet wordt en dat het tekort aan ondergrondse mijnwerkers steeds nijpen der gevoeld zal worden. Dit tekort zullen de statasmijnen trach ten op te heffen door zelf een wervings campagne te beginnen in het Noord-Oos ten van ons land. Men hoopt een duizend tal nieuwe ondergronders te winnen voor het werk in de Limburgse mijnen. Ondertussen is in de vlucht naar het buitenland een geheel nieuw element aan het licht gekomen. In de Limburgse mijn streek is een Deense firma bezig arbeiders te werven voor werk in de mijnen op Groenland. Enige mijnwerkers zouden reeds een contract hebben getekend voor de Deense firma, die op Groenland mijnen exploiteert. Noch de staatsmijnen noch andere instanties hebben tot nu toe kun nen ontdekken, wie deze wervingsagent is. Het is mogelijk, dat de zogenaamde Groenland-affaire een nieuwe serieuze poging is om Nederlandse mijnwerkers voor het buitenland te interesseren. Het is echter in dit stadium eveneens moge lijk, dat de mijnwerkers die het Groen landcontract hebben getekend, zijn beet genomen. De details van het contract zijn echter zo nauwkeurig duur van de ar beidsovereenkomst 8 maanden, loon 1000 per maand, eerste kleding vrij, vertrek per 1 October dat de personeelsdiensten van verschillende mijnen voor een raad sel staan. De po tie is van mening, dat de zaak in elk geval een onderzoek waard is en met dit onderzoek is Inmiddels een begin gemaakt. Het K.L.M.-vliegtuig „Edam" heeft in opdracht van de Pakistaanse regering 'n bijzondere vlucht uitgevoerd van Lon den naar Karachi. Op de terugweg van Karachi naar Londen heeft de ,.Edam" Dinsdagmorgen op het vliegveld van Basra pech aan een van de motoren ge kregen, zo vernemen w(j van de K.L.M. iNog dezelfde dag is 'n Kakota van deze maatschappij met een extra motor naar Basra gegaan. In verband met de reparatie moest het grondpersoneel in Basra de „Edam" over een korte afstand verrollen. Hierby is het toestel tegen een laag muurtje gebotst, waardoor gering schade ontstond. Inmiddels is de gestoorde motor van de „Edam" vervangen. Het toestel is [vanmorgen weer gestart en heeft de reis naar Londen voortgezet. In de x-K. „Rivierenwijk" ln de nieuw bouw te Deventer, ia b(1 een ongeveer 15-jarige jongen kinderverlamming ge constateerd. In dezelfde wjjk is nog een, tweede geval vastgesteld. Beiden zijn geïsoleerd in barakken opgenomen. Overigens zijn er geen speciale maatre gelen op scholen e.d. genomen. Referendaris by de Pensioenraad. By beschikking van de minister tfan Binnen landse Zaken is bij de pensioenraad be vorderd tot referendaris mr A. E, Rosen- dahl Huber, thans hoofdcommies bij dat Minister Wemmers. De minister van Verkeer en Waterstaat, de heer H, H. Wemmers, zal OP 26 September een be zoek brengen aan het provinciaal be stuur van Friesland ter bespreking van waterstaatsaangelegenheden. Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal Dinsdag 25 en Woensdag 26 September a.s. geen audiëntie verlenen. Basilio, de eigenlijke muziekleraar, werd! door Gino Belloni zowel prachtig gezongen als gespeeld. Hij was de clown van het gezelschap, die zijn figuur voor zijn doeleinden uitstekend wist te ge bruiken. Men moest in zijn samenspel met Umberto Sartori (Dokter Bartolo) niet zelden aan het duo SteinerAurich denken. Het waren ook hier de oude trucs, die het weer deden. Norina Chri^tofoli voelde zich blijk baar niet erg veilig, want zij speelde op een meer dan te billijken mate op de di rigent. In het geheel was deze voorstel ling er een van de „profetische" gave. De gebeurtenissen werden door de reac ties en handelingen van de spelers aan gekondigd, lang voordat zij werkelijk plaats grepen. Er werd een discreet gebruik gemaakt vam open doekjes, maar na ieder be drijf lieten de aanwezigen zich niet on betuigd. Deze eerste Opera-opvoering in Schie dam, dank zij de Katholieke Kring, is vooral een succes geworden door de vol doening, welke er bij de aanwezigen in gelegen heeft. Dat er ruimte is voor een verbetering van de zuiver-artifltieke 'kant zullen weinigen willen ontkennen, maar het uitgangspunt, de vocale pres taties, was goed en het was toch voor al hierom, dat men naar deze Opera in zo grote getale gekomen was. Ook mag niet uit het oog verloren worden, dat bij de' huidige financiële moeilijkheTen, waarmee ieder cultureel streven te kam pen heeft, de boeking van deze Opera door de Kath- Kring een daad ts geweest, die respect verdient. GEHUWD: J. Vredenbregt, 24 j. en M. de Ronde, 24 j.; L. de Baat 28 j. en C. Maan 24 j.; J. Schell 28 j. en. J. M. van Hattem 21 j.; J. M. de Jonge, 23 j. en M. Klop 27 j.; J. Vrouwdeunt, 22 j. en N. P. van Leeuwen, 21 j.; A. van Steensel 26 j. en W. van Popering 25 j.; J. Kwekel 27 j. en M. Man in 't Veld 23 j.; W. P. van der Boor 29 j. en T. Bonefaas 24jJ. C. Collée 30 j. en W. D. Noordzij 33 j.; J. Lucas 23 j. en C. van der Gaag 21 P. C. Wijzenbroek 29 j. en A. Roozen 26 j.; J. van der Waal 29 j. en A. de Winter 25 j.; W. A. van Es, 25 j. en J. de Ligt 23 j.; C. Ginjaar, 22 j. en T. van Dijk 21 j.; S. van der Meer, 42 j. en H. P. Bezemer 87 j.; J. J. Noordam. 37 j. en M. Beekenkamp 25 jaar. ONDERTROUWD: K. van Gog, 22 j. en C. Brokken 18 j.; F. E. Keuchenius 27 j. en G. I. de Nijs Bik, 21 j.; A. G. Baaijen, 26 j. en T. Aleman 28 j.; J. A. H. van den Brink 23 j. en J. Peterse 21 j.: J. van Katwijk 23 j. en P. J. Buitendijk 22 J.; M. Lancee, 24 j, en M. D. van der Made 22 j.: M. de Visser. 28 j. en M. J. Witkam 21 j.; J. J. Offerman. 28 j. en C. F. M. Corveleijn, 26 j.; G. G. Smit, 24 j, en H. Kriek 21 j.; N. J. M. Oostrum 28 j. en M. van Gink 22 j.; H. N. Kooij 2 9j. en J. Klaasse 30 j.; K. Mulder 28 j. en C. M. Franken 24 j.: S. C. Jongeling. 27 j. en J. van Es, 25 j.; G. Hoogland, 28 j, en M. J. Küijpers 32 j. GEBOREN: Martina J.. d. v. A. P. Jeup en A. M. H. Franken. OVERLEDEN: L. J. Fijnaut, 62 j.; M. Broekema, oud 85 j.; J. W. Wilson, oud 64 j„ echtgenote van H. J. Peeman. Men schrijft ons: Zondag trekt Hermes-DVS naar Eind hoven om de landskampioen PSV te be kampen, hetgeen ongetwijfeld een zeer aware opgave betekent. Er zal dan ook beter gespeeld moeten worden dan j. 1. Zondag, wil deze wedstrijd er zonder kleerscheuren worden aSgebracht. Wel licht echter, di&t de faam van de tegen stander onze stadgenoten tot grote daden inspireert. Indien van begin tot eind wordt aangepakt is succes dan ook niet uitgesloten. De derby Hermes-DVS 2—SW 2 wordt Zaterdagmiddag om 4 uur gespeeld. Het wordt tijd, dat onze reserves eens goed uit de hoek komen, want anders zullen zij al heel gauw in moeilijkheden zitten. Gedeponeerd aan het Hoofdbureau van Politie 'te Schiedam- Vulpotlood, 80 centen in papiertje, hals ketting, rozenkrans, plastic kindercape.tje, witte dameshandsch., bruin kjasje, ring met 3 Lipssleutels, Lipssleuitel en koffer- sleutel, ring met drie sleutels en zakdoek, bril, ring met twee sleutels, sleutel, grijs zadeldek, zak met gereedschap en brood, bruin k.schoentje, houten schot van een wagen (aan posthuis Grote Markt), brui ne j.muts. Vorenstaande voorwerpen kunnen iede re werkdag tussen 2 en 4 uur aan het Hoofdbureau worden afgehaald. Te bevragen bij de vinders: Blauw gebreid k,-vestje, Boks, L. Cos- •terslr. 10b; br. h.-handschoqn, Dijkshoorn, p.a. De Leede, Maniastr. 43; lodauwe zwembroek met geruite handdoek, Hom burg, Havendijk 176; groen-fluwelen jas je, v. Lienden, Wattstr. 35; soldaten re gencape, Wols, L, de Colignystr. 17; zwart kanten d.-handschoen, Hersbach, L. Sin- gelstr. 37; bruin led. h.-handsch., Bijloo, St. Liduinastr. 32; bruine canvas brood zak, Groenweg, Oostsingel 102; zemenlap in tpapier, Hoogendam, L. Kenkstr. 44; nikkelen passerdoos, v. d, Ende, West- frafrkelartdsestr. 119b; 2 balen cement, Gem. Reiniging; zakmes,-Fonteijne, Jan Steenstr. 18; paar hoge bruine k.-schoe- nen, Prein, Hoofdstr. 89b; 2 contactsleu-, teis aan ketting, v. Nielen, PernisSestr. 13; ring met 6 sleutels, Krowinkel, Anth. Muysstr. 65; witte keeshond, Vette, Mo- lensinjgei 41; huissleutel. Lelieveld, Gor- donstr 17a; k.-zonnebril, Konijnenburg, Hargsingel 27; -led.'etui met 3 sleutels, Laurens, Snelliussinigel 26; defect h.-pols- horloge. De Blois, Na-saulaan 17a; rozen krans, Triel, Hoofdstraat 101b; rode k.- portem., Muysson, Broersveld 10; bruin led. partem., Loog, St. Liduinastr. (schoen winkel); padvindersportem. inh. o.a. me daille Vos, L. Haven 27; kerkboek, Jeup, Emmastr. 4; papieren rijksdaalder, Soete- man. Spaansebocht 90; k.-tasje, Bak, Vlaardingerdijk 89; h.-zakhorloge, v. Win den, Schied.weg 178; d.-armbandhorloge, Wülemse, Ampèrestr. 10; d.-horloge, Overhand, Kleiweg 172; bankbilj. v. 25, Struijk, Ph. van Boergondiëstr. 9; par tem., Donkervoort, Emmakade 9 te Vlaar- dingen; doublé armbandhorloge, Wait- man, Fultonstr. 3a; witte rozenkrans, Braak, v. Swindenstr. 53. ROTTERDAM, ZO September WX, 100 tón anthraciet Delft; 540 en 500 ton copra l.-varen; 323 ton constr. Ijzer Amster dam; 100 ton buizen Arnihem; diverse partijen tarwe Oulemborg; 450 ton tarwe i.-v. Weert; 200 ton ld. l.-v. Utrecht; 600 ton tarwe Haarlem; 107 ton ld. Deventer; 1500 ton kolen Nijmegen; 150 ton Ijzer Appin,ge- dam; 2CD ton super Grominglen; 2 X 250 ton id. Mepipel; 100 ton kali den Bosch; 100 ton id. Ravestein; 150 ton schroot Weert; 325 ton veevoeder den Bosch; 350 ton papier Maastricht; 125 ton oud ijzer Altolasserdam; 123 en 90 stand hout Oosterhout: 8 vletreizen. brengen, omdatde hotelhouders- congressisten alle ruimte ln de stad in beslag genomen hadden! De heer J. G. Meijer dankte de burge meester voor de ontvangst ten stadfctiize en sprak dé beste wensen uit voor de stad en wel speciaal voor een nieuwe Coolsingel-boulevard. Hét congres werd gisterenavond beslo ten met een diner aan boord van de „Willem Ruys" van de Kon. Rott. Ltoyd, bij welke maaltijd o.a. ook de burgemees ter aanzat. De congresvergadering in de ochtenduren werd o.m. bijgewoond door dr W. L. Groeneveld Meyer, directeur van de Middenstand, en de heer J. A. Engels, voorzitter van H.O.C.R.E.S. Dezer dagen brachten wij een bezoek het was toevallig Prinsjesdag aan een van deze druiven-eetgetegenheden, onder de rook van Den Haag. De heer C. Kühne is er de eigenaar van de kwekerij Johanna Maria-oord" aan de Lange Noordweg te Wateringen. Er stonden op dat moment vele autobusen langs de niet al te brede weg, die tevens hoofdver keersweg is. Mensen dromden uit de wa- De Zuidkoreaanse president, Syngman Rhee, heeft er Donderdag bij de Verenig de Naties op aangedrongen te dreigen de wapenstilstandsbesprekingen definitief af te breken, tenzij de noordelijken binnen tien dagen er mee instemmen, dat de Chinese strijdkrachten uit Korea worden teruggetrokken en de Noordkoreaanse legers ontwapend. Zy zouden tevens moeten instemmen met verkiezingen on der toezicht van de Verenigde Naties. De welpen waren uitgedold en van ver moeidheid ingesluimerd in dezelfde hou ding, als waarin ze voor het laatst ge stoeid hadden. Aphrodite, zij die mijn runderlap deelt, kwam op het idee om voor de herfst inviel nog een keer van de zomermaand te genieten. „Het wordt al fris in mijn zomervacht", zei ze, terwijl ze mij onopvallend een krantenknipsel over de winter-show in Musis onder de neus duwde. Wij trokken de laatste zomer-avond van 1951 in, terwijl ik onder mijn haren kip penvel had vanwege de zomerse tempera tuur. „Morgen begint de herfst", zei Aphro dite met iets van weemoed in haar ge brul, omdat wij elkaar in de herfst hebben leren kennen. „Hoe lang is dat al weer geleden", mijmerde ik, alsof ik het me niet als de dag van gisteren herinner, hoe ik op de eerste kop verliefd op haar was. Zo kuierden we samen langs de Singels en langs het rioolgemaal. Telkens kregen we zin om op een van die vele nieuwe bank jes te gaan zitten, die overal zo kwistig in het rond zijn gestrooid. „Waarom zouden ze hier van de gemeen te geen geiten houden?", verwonderde zich Aphrodite, toen we langs het Koemarkt plein kwamen, waar het grae er weer prachtig bijstaat, 73e Jaargang No. 21649 De kantoren der Redactie en Admi nistratie zijn tijdelijk gevestigd in he' geoiiuw K K Volksbond Lange Haven 71 Scniedam ieiefoon Administratie 66152; Teletnon Redactie 8/423. Giro-nummei «095 ten name van de N V De Courant De Maasbode Rotterdam Abonnementsprijs t 4 as per «wartaBl f I 7(j oei maand i 0 40 per week Aoteileiilte-pi'U» op gvwuoe Kolomoreedtt f n 10 uel UUItllIirlel Hoogte l.igr/.uMileii Mriieiieiiiitfer. op redactionele k,j..muil eenie i i» .W oei milliuietei noogte Bil inniiaei geiiler, taeere tarieven welke bil de administratie ui op de erkende SC-eitri He tiuieaii» veiKriigbaai ma K i iinluenen 'klemt idvertentiem tot ZU Wi,,i oer. st et Kik woord meer S ct Maximum 60 woorden Plaatsing uitsluitend bn vooruitbetaling. Alle advertentie-orders worden afgesloten en geplaatst overeenkomstig de Regelen voor het Advertentie-wezen. Directeur: J. Kuljpers Hooft redacteur; Leo J. M. Hazelzet Zuiver wollen Royale zuiver wollen j 9 prachtige kwaliteit in (swagger met ceintuur) diverse tinten, contras- in een bijzonder mooie terend gegarneerd kwaliteitlantasie-velours in de maten 38 t/m 44 moderne kleuren, in de maten 40 t/m 46 PLEINWEG hoek Wolphaertsbocht „Winkelcentrum Wereldhaven Zuicf

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1951 | | pagina 2