mijn kinderen Harris-Tweed Demi's Heren Regenkleding Gabardine Regenkleding Dames Regenmantels Jongens Regenjassen Kinder Regenkleding Plastic Regenkleding op hellingen en bij tegenwind! VERZOEK AAN ONZE ABONNé'S PAGINA VRIJDAG 12 MAART 1954 REGEN Demi Saisons vanaf en voor hèn leef ik, voor hèn werk ik. Mijn heden is hun toekomst. En hun toe komst is - ook zonder mij - verzekerd. Toen wij trouw den, besloten mijn vrouw en ik een levensverzekering te nemen. Die geeft ons zekerheid voor de toe komst wat er ook gebeurt! Inlichtingen worden verstrekt door de Levensverzekeringmaatschappijen en haar tussenpersonen SOLEX, model de Luxe, heeft thans een motor van 49 cc. - een sterkere motor dus, met méér trekkracht. Getrouw aan het principe „SOLEX rijden - veilig rijden" heeft Solex dit groter motor vermogen niet omgezet in meer snelheid. De doelbewust gekozen veilige grens van 30 km. per uur blijft gehandhaafd. Alle extra energie komt dus uitsluitend de trekkracht ten goede! aoiex biedt U nog meer: Zowel de normale -, als de luxe uitvoering zijn thans reeds voorzien van een terugtraprem, zoals voorgeschreven door het Wegenverkeers reglement 1 Aug. 1933, dat 1 Jan. 1956 van kracht wordt. Boven dien hebben alle modellen thans Vredestein-Solex „Potdicht binnen banden, waardoor pompen een zeldzaamheid is geworden. Tenslotte heeft het luxe model nog een schermpje gekregen tegen hinderlijk spatten. Al met al geldt in 1954 meer nog dan voorheen NU een SOLEX voor IEDEREEN! Solex f. 343.. Model de Luxe f. 399 Wijst hen eens op een artikel, dat speciaal Uw aandacht heeft getrokken. Geeft ons blad aan Uw vrienden of kennissen, die nog niet op dit blad geabonneerd zijn, eens ter lezing. Een blik op de barometer i veranderlijk regen I Maar aan Uw kapstok hangt de kleding voor dit weer en dan voelt U zich toch zonnig, dan voelt U zich veilig Dan beseft U pas wat het zeggen wil over zo'n fijne P C-|as of mantel te beschikken d de originele „hand-woven", merk Wereldbol n» 75 Reeds een uitgebreide collectie prima katoenen gabardine 29.: Trenchcoat-model 35.: Popeline, geheel dubbel 29*' Scandinavian Coats 29.: Auto-coats 59.' Damesmantels, zuiver wollen gabardine, geheel gevoerd 79. Herenjassen, zuiver wollen gabardine, geheel changeant gevoerd 89. Falcon, uitsluitend zuiver wollen gabardine, met milium voering 115." exclusieve modellen Primo kwaliteit zijde, geheel dubbel m. hoofddoekje 39» Popeline, geheel dubbel met y capuchon 29. Trenchcoat model, prima katoenen gabardine geheel gevoerd, leeftijd 9 jaar 25. leuke modellen met capuchon. Loden multl colours mm 3 leeftijd 2 jaar OO. Popeline, geheel dubbel, leeftijd 4 jaar XO» Damesmantels met capuchon 5.' 69 'n Van der Heem product.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1954 | | pagina 8