ponen Mauritsweg 48 in kwaliteit in pasvorm in collectie VERZOEK AAN ONZE ABONNé'S k T'Z Rotterdam l/ni Tel. 27902 nylons naar VRIJDAG 9 APRIL 1954 PAGINA De mooiste nylons De chicste nylons die U ooit droeg! en bovendien de prijzen voordeliger dan ivaar ook! nylons naar maat Laat al Uw kenuisseu meeverzamelen. Des te groter is Uw kans! In dit blad en alle andere dagbladen komt vanaf heden tot 10 Juni op verschillende dagen een Teddy-baby voor, zoals onderstaand voor beeld. Knip deze Teddy-babies uit, verzamel ze en bewaar ze goed. Wie de meeste Teddy-babies heeft verzameld, wint een Studie-beurs van de "Utrecht" op onderstaande voorwaarden. Bouw aan de toekomst van baby en verzamel zoveel mogelijk Teddy-babies uit zoveel mogelijk dagbladen. STORMSAFE Dit zijn waarlijk de mooiste nylons in het land.., ijl als 'n schaduw, betoverend flatteus. Geweven uit het nieuwe 12 denier monofil garen dat speciaal door Dupont voor 66-gauge tvOrdt vervaardigd. Zelfs met deze rag- en ragfijne draad zijn de Jovanda 66/12 pylons opmerkelijk sterk en wonderbaarlijk elastisch door 't grote aantal steken per vierkante centimeter! Vraag ook naar de nieuwe kleur „GIPSY een prachtige zonnebrandkleur- met donker afstekende hiel Jam van van waa met de r-e-k-bare boord I links geweven... daardoordie mooie (luweel-matte glanst Prima kamgSren costuums van uit stekende coupe en pasvorm in vijf mo derne kleuren Zuiver wollen kam- garen costuums met vütmvoót binnen werk. Bijzonder mooie stoffen o.a. de nieuw ste Italiaanse dessins. Een costuum zonder weerga Wijst hen eens op een artikel, dat speciaal Uw aandacht heeft getrokken. Geeft ons blad aan Uw vrienden of kennissen, die nog niet op dit blad geabonneerd zijn, eens ter lezing. Modern één-rij mo. met ticketzakje, nieu we diagonaal tweeds Dit zijn de prijzen: J: Een studiebeurs van f 5000.- (5 jaar lang f1000.-)uit te betalen vanaf dc 18e verjaardag. 2: Een studiebeurs v. f3000.- (5jaar lang f600.-) 3: Een studiebeurs v. f2000.- (5 jaar lang f 400.-) Deze studiebeurzen zijn verzekerd bij de „Utrecht en eventueel ook op te nemen als uitzetverzekering. 4 t/m 10: 7 baby-uitzetten ter waarde van f 275.- 11 t/m 30: 20wiegedekcntjeselk ter waarde van f 22.- 31 t/m 50: 20 Teddy wiegedekentjes met satijnen rand, elk ter waarde van f 6.95 51 t/m 100:50 Teddy garnituurtjes elk ter waarde van f6.75 Enorme collectie bijpassende pantalons I regenjas; gega randeerd water afstotend, krimp- vrij en kleurecht, In één- en twee- rij modellen

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1954 | | pagina 8