voor PAGINA 8 "WOENSDAG 25 JANUARI 1956 bij elke aankoop van 2 pakjes Super, Fijnste of Tafelmargarine of zuiver gesmolten vet De beroemde air-wick vloeistof nu in vaste vorm! De groene stick in de elegante modern-interieur-houder werkt net zo krachtig als de vloeistof uit de f-les-met-de-wickde stick verdampt langzaam en laat zijn 125 „luchtjes- doders" los - maakt uw kamer „lente fris". Zuinig: u bepaalt zelf de ver dampingssnelheid met de regelsleuven in de stijlvolle houder. Practisch: overal neer te zetten (directie-bureau!); op te hangen (kinderkamer!)- Vulling: 2.40. Prijs compleet (houder vulling) 3.40 De sneue air-wiok verstuiver De beroemde fles-met-de-wick ti en peutertjc werd eerst een kleutertje en nu is 't al een fikse knaap, die met genoegen een zesde boterham verschalkt. Kinderen staan niet stil in hun ontwikkeling, ze groeien. Hetzelfde kan gezegd worden van de smaak van Blue Band. Ook daarin zit een voortdurend stijgende lijn. Blue Band wordt al lekkerder en lekkerder. Blue Band groeit... in smaak en geur. U vraagt hoe dit mogelijk is? De nieuwe eigen bereidingswijze van Blue Band wordt nog voort durend geperfectioneerd, zodat de smaak van Blue Band steeds dichter en dichter bij het volmaakte I komt. Eet eens een boterham met Blue Band erop, J niet gedachteloos, maar aandachtig proevend, dan zult U ook zeggen: Let volgende week op de grote Pré-advertentie in de krant met alle bijzonderhedenWi Spaar de bovenklepjes van de pakjes, want die hebt |&v nodig. A. VISSER ZN g ?laatst 'n Kampioen Geldig in alle De Gruyter-winkels van 25 t/m 31 januari 1956 verdrijft nare luchtjes in 2/10 seconde: psst! psst! - twee vingerdrukken jagen twee wolken „lentefrisheid" door uw kamer. Driehonderd frisse kamers voor: Adfl neemt nare luchtjes volledig weg bij druk bezoek, na veel visite, bij hevig bakken, zwaar gerook - houdt uw huis „lentefris", óók als de ramen dicht blijven. 2.40 VlAAhl ttbl l-AMfc VOOK OW ZAAK 'r tweede "■spelt J AUTOSLOPERIJ ROTTERDAM Nederlands grootst gesorteerdejSloperlj „Leuk, dat U er nü bent. We vroegen ons juist a1 waar wij voor onze nieuwe lampekap terecht zouden kunnenen daai bent reeds.... U heeft daar een mooie collectie Vraagt te koop SLOOPAUTO'S bij voorkeur van 1945 lot 1955 Grote sortering onderdelen van vele merken Personenauto's Dit gesprek heeft niet echt plaatsgevonden Wat er werkelijk gebeurde? De familie Uitkijk zat eeD nieuwe lamp vertegen Na weken zei vader: „Deze maand kan hel ei at! l'oen zag moeder die advenentie in de krant een iele lijst fraai.e lampen... om te snoepen ze konden zó uitkiezen. Dat dèaen ze. En spoedig werd die .amp gekocht! COPYRIGHT STUDIO AVAN meer aan kunnen herstellen en toen waren Karei en Piet wel gedwongen geweest zo'n ongedwongen en vlug leren broekje aan te trekken met een soort jagershoedje. ,,Ik wil noe wel weer terug naar mien va" gromde Karei de hele tijd. „Het benne hier beste mensen, daar za'k niks van zeggen, rnoar ik loop gewoon voor Jan Klasen met da gekke boernpakkie an!'' Dat zei Karei ook tegen de dokter, toen die hem voor de laat ste maal onderzocht. Toen nam de dokter zijn brilletje van zijn neus en zei plechtig: ,.Wat mij betreft kunnen jullie gaan. Jullie zijn helemaal hersteld". 157) Brigadier Piet en Karei Kleuntjes waren gelukkig kerngezonde jongemannen en zo duurde het niet lang of ze waren de ge volgen van hun vlucht helemaal te boven gekomen. De liefelijke en roerende zorg van de verpleegsters had daar natuurlijk ook het nodige toe bijgedragen, maar de hoofd oorzaak was toch wel het feit geweest, dat z'e zich veilig geborgen wisten in de knusse beslotenheid van het kleine vorstendom metje Slavonië. Ze waren nu alweer zó ver hersteld, dat ze op gezette tijden een wan delingetje door de stad mochten maken en dat ze intens genoten van de eeuwenoude be sneeuwde huisjes, spreekt wel vanzelf, want ze kwamen nu eenmaal uit een land, waar iedereen erg dol Is op oude kunst en cultuur In wezen moet men b(j ons van nieuwerwet- sigheden niets hebben wat wel duidelijk ge; demonstreerd wordt door het feit. dat je bij ons onmogelijk rijk kunt worden aan 'n voet balpool. We zien trouwens wel, dat de twee makkers hun eigen costuum verwisseld heb ben voor een Slavonisch costuum. Maar ja, dat is logisch want hun eigen pakken waren helemaal naar hun grootje. De knapste kleer makers van Ottoburg hadden er zelfs niets ALLEEN GEVESTIGD: TEIÏBKEGSEWEG 263 Telefoon 28647 na 18 uur: Telefoon 21623 Heden nieuwe Jeep-Trekhaken

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1956 | | pagina 8