(MUD zi|n unRFWC Belevenissen van een jong gezin Andrews houdt mamma jong Een schilderijtje van helderheiddat maakt Castella van uw huis... een toonbeeld van frisheiddat maakt Castella van u en uw gezin! Lekasin! TAPIJTEN Avonturen ENIGE LUXUEUZE 3-, 4- en 5-KAMERFLATS ie verkoopsters a) gevorderde assistenten b) beginnende assistenten leerling-verkoopsters De Krant kunt gij niet missen, geen dag Spaar Castella-kopjes PAGINA DINSDAG 29 JANUARI 1957 Jachtige dag, zware zakenlunch een last van - door Andrews" „Sinds we Andrews gebruiken, is niets me meer te veel." r Hoofdpijn 1 si SJ 1 I» V mJ gezondheidszout Op de Westzeedijk te ROTTERDAM PARKFLAT REPARATIE KUNSTGEBITTEN ■en Mospensen ....ik zag tenminste de hele avond, hoe veel moeite het je kostte, om je ogen open te houden. Laat Uw banden ROTTERDAM Schietbaanstraat 7 Tel. 51234 Chroom, staaf, doublé, goud. Unieke collectie zowel in de voordelige als top-klasse der Zwitserse horloge-industrie STADHUISPLEIN 24-26 - ROTTERDAM NIEUWE BINNENWEG 227 - ROTTERDAM LANGE POTEN 11 - DEN HAAG KALVERSTRAAT 123 - AMSTERDAM Castella ScHaercrème, grote tube f 1.05 Castella Scheerzeep, per staaf 55 cent Nu voorradig Castella Schoonheidszeep, 32 cent of Castella Spécial, 32 cent (badformaat 55 cent) Metintensehetelucht- kopcirculatie. Aange name warmte tot in alle hoeken van het vertrek. Zelfvuller voor nootjes IV of 20/30. Met resistent glas in de boven deur Capaciteit 325 m3 Kleinere aqa maat T. 47V.» Capaciteit 265 m3 Franco levering door geheel Nederland. Castella Parels, per pak 42 cent of Castella Actief Wit, per pak 42 cent (dubbel pak 81 cent) Castella Dagcrème, Castella Nachtcrème, per tube 70 cent Castella Tandpasta, per tube 47 cent pet grote tube 75 cent WEENT 104 - ROTTERDAM iROTTERDAMSEDIJK 447 SCHIEDAM Zij is 39. Haar man 42. En beiden stralen van gezondheid, stoeien met hun kinderen alsof ze 20 zijn. En het kroost zelf? Het zal even levenslustig opgroeien als de "jonge" ouders. Want de vrouw des huizes kent het belang van een jeugdig-vlotte spijsvertering, een lichaam dat ook van binnen schoon is. Ze geeft haar gezin geregeld 's ochtends een glas tintelend, sprankelend Andrews - het beroemde Engelse gezondheidszout. Het verdrijft alle ongemakken en ongerechtigheden, maakt "vrij baan" voor een goed humeur. Ga óók over op die gezonde Andrews-gewoonte Hoe werkt Andrews? Het verfrist mond en tong, brengt de maag tot rust, reinigt de ingewanden. Het houdt uw lichaam van binnen schoon. Andrews geeft u dat frisse, opgewekte gevoel van gezondheid van binnen- 1 uit f- 1-65. per bus|e Personeel gevraagd Gevraagd door dame b.b.h.h. zit- slaapkamer met pension. Br. on der no. S 2994 bur. v. d. blad. Gevraagd door heer zit-slaapka- mer met pension. Brieven met prijsopgave onder no. S 2993 bur. v. d. blad. Castella Wolwas, per pak 41 cent Bij dit blad kan geplaatst wor den een flinke drukkers-leerling, leeftijd 14 tot en met 17 jaar. Aanm. Kortenaerstraat 1, Rotter dam. Gevraagd een metaaldraaier, machinebankwerkers, elektr. lasser, constructiewerker, ko- perslager-drijver. Vingerling's Machinefabriek N.V., Voorha ven 99, R'dam, of na tel. af spraak onder no. 31478. 2 lepeltjes op een glas water Goederen gevraagd Wij betalen v.a. 30 ets. per kg lompen en de hoogste prijzen voor couranten, oud ijzer en alle soorten metalen. W. Janssen, Noordvest t.o. 117, Damlaan 50, tel. 63134. Handel en Bedrijf handen beschermt door een ruim gehalte aan milde Silkolive handlotion. Castella Tandpasta bevat een „anti-enzym". Na het poetsen blijft uw gebit iedere keer nog twaalf uur lang beschermd. Voor de mannen in huis wordt Castella Scheer zeep gemaakt, met het wonderlijke Recinit, dat de ruwste baardstoppels direct doorweekt. Baby is niet vergeten! Castella's babyproductcn, alle overvet, worden door kinderartsen en klinieken warm aanbevolen. Ieder van de vele Castella-producten wordt duide lijk getypeerd door unieke eigenschappen. Castella Parels, het ultra-moderne wasmiddel, doet uw was met de ongekende reinigingskracht van millioenen kleine parels. Voor uw gezinswas is er ook Castella Actief Wit...het enige wasmiddel in de wereld, waarin actief wit wordt toegepast. Castella Schoonheidszeep, zo rijk aan de fijnste, huidverjongendc oliën, levert het bewijs, dat nu iedere vrouw mooi kan zijn. Voor de afwas is er Castella Vaat was, die uw De Castella-spaarkaar» is belangrijk uitgebreid! iedere spaarkaart geeft u recht op een postwissel van f 2.50 of Castella stuurt het geld voor u op aan een textiel-verzendhuis. Dat verzend huis geeft u ruime keus voor uw geld: schitterend textiel of kwaliteitsnylons. Vraag een kaart bij uw winkelier of bij de Castella-fabrieken te Nijmegen. in het prachtige woongebouw HANDELSKANTOOR TE SCHIEDAM vraagt met spoed (in aanbouw) op 300 meter afstand van de Maas zijn nog te koop: met praktische ervaring en diploma boekhouden Brieven onder no. 73508 bureau van dit blad. Bijzonderheden: Zeer royale kamers. Luxe keuken met roestvrij stalen aanrecht. Badkamer met inbouwbad. In elke slaapkamer minstens 2 kasten en een vaste wastafel met kranen voor koud en warm water. Colorietvloeren in badkamer, keuken en toilet. Apart werkbalkon met vuilstortkoker. Centrale verwarming! Liften. Dakterras van waaruit men een rijk uitzicht heeft op Rotterdam en de Maas. Apart binnenterrein met garage boxen. Nadere inlichtingen en een pros pectus worden U op aanvraag gaarne verstrekt door: Rotterdam vraagt voor spoedige indiensttreding Gevraagd op handelskantoor Accountantskantoor J. Pelser Jr., Joh. Vermeer straat 21, Amsterdam, vraagt voor zijn kantoor te ROTTERDAM met enige jaren praktijkervaring; met middelbare schoolopleiding. voor lichte administratieve werkzaamheden' Leeftijd 16-18 jaar. Mulo of gelijkwaardige oP^£ ding strekt tot aanbeveling doch is niet v«fC Indiensttreding zo spoedig mogelijk of tegefl maart a.s. Vakantieregeling in overleg. Pre werkkring. Mooie gelegenheid tot kantooroP ding. Schrijf eens om inlichtingen aan no. S 1072 Schiedamsche Courant, Dam 18, Schiedam- voor haar speciaalzaken in zuivel, fijne vleeswaren en comestibles te Rotterdam. Voor goede verkoopkrachten staat de gelegenheid open geheel gratis te worden opgeleid voor het zuivel-, kruideniers- of wel middenstandsdiploma. Na theoretische- en praktische scholing wacht U als filiaalhoudster bij ons steeds groeiend winkel bedrijf een afwisselende en verantwoordelijke werkkring. Bovendien bent U als filiaalhoudster verzekerd van een dienstwoning. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan het Hoofd kantoorvan „N.V. De Rotterdamsche Melkinrichting" te Rotterdam, Persoonsdam 18. voor bovengenoemde vakken, volledig met deze artikelen bekend. Aangename werkkring. Brieven met mededelingen omtrent leeftijd en vorige werkzaamheid onder nr. 1096 Adv. Bur. K. Hoog- straaten, Raampoortstraat 44, Rotterdam. Brieven met uitvoerige inlichtingen aan bovenstaand adres. In een 14 uur klaar. Claes de Vrteselaan 21, Telef 37519 Rotterdam. zich overal thuis voelt''. „Ach dat is ook zo", bedacht Michiel, en hij wrong zich door het nauwe zolderdeurtje. „Zo daar ben ik dan helemaal", zei hij, „en wat moet er nu gebeuren?" De professor wees op een bed, dat in de hoek van de zolder stond. „Hang je kleren maar op en kruip 6-10. „Hier zijn we op zolder", zei Cré- ghel. „Pfff, gelukkig", zuchtte Michiel, „ik klim liever in twintig touwladders, dan dat ik tegen een zoldertrap op moet. Mijn be nen staan er niet naar, vat u meneer Cré- ghel." „Kom kom Michiel", zei de profes sor, „je bent toch een jonge sterke kerel en je moet bedenken, dat een goede zeeman Ja, ik kan me voorstellen, dat je je echt moe zult voelen.... 176. Het was een knalfuif, maar het is tamelijk laat geworden.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 8