tijdelijk 2 zakjes krachtige HONIG'S Belevenissen van een jong gezin cloor Jorö en IMfo^ Douwe Egberts «oil Jij de fles waar méér in zitl vermicellisoep voor ^>€5 Avonturen DONDERDAG 21 FEBRUARI 1957 Maak vlug gebruik van dit buiten kansje en verwen Uzelf en uw gezir met Honig's heerlijke vermicellisoep In de koffie merkt U pas waarom Friesche Vlag Goudband de voordeligste en beste koffiemelk is. Bij Friesche Vlag Goudband staat de volledige samenstelling op liet etiket! pensen U kunt het duidelijk vaststellen: Pickwick Thee verrast U met een zeldzaam krachtige geur! Alom wordt Pickwick Thee verkozen om zijn geur om zijn bijzondere rijke smaak om zijn royale, goud kleurige afschenk de kenmerken van een echte Engelse melange. Ver wen Uw gezin en Uw gasten met Douwe Egberts Pickwick Thee! Deze speciale Pickwick-theepot is thans verkrijgbaar voor 750 punten, verpakt bij Douwe Egberts koffie en thee. Deze fraaie pastelkleurige theepot is op de volgen de punten beter 1 Tuit kan niet lekken. Jj>> 2 Grote opening, waar- - door gemakkelijker f 1 schoon te maken. J jfe J§:| J 3 Het hoge kraagdek- M/ se/ blijft stevig be- ïffk putAenj8^ J vestigd tijdens het 1 schenken. Nou, pap,, dat is niet mijn schuld de hond begon ermee! 196. Wat sta je daar rare gezichten naar de hond te trekken, Rita? van wam® Pickwick Theezakjes doosje van 20 stuks 102 ct doosje van 10 stuks 54 ct. 6-30. Toen Michiel de soepterrien tot op de bodem geledigd had, smakte hij met de lippen. „Mmmm, dat smaakt beter dan zeewater, vriend", lachte hij en smeet toen achteloos de schaal op de grond. Daar kon de schaal niet tegen en hij sprong in grote en kleine stukjes uit elkaar. „Amigo! wat doet U", riep de waard vertwijfeld uit en zijn donkere gelaat werd spierwit. Ook Créghel schrok er van. „Maar Michiel", riep hij uit, „begin je nu weer brokken te maken?" „Ach, dat kan de beste overko men", zei Michiel, „ik dacht eigenlijk, dat die schaal wel een stootje kon hebben!" De waard kwam boos naar Michiel toe en zei schor: „Een stootje hé caramba Dat kost geld caballero! Twintig florijnen vlug, presto!" Créghel tastte naar zijn por tefeuille. „Kom maar hier waard", zei hij, „ik zal wel betalen, hier zijn je twintig flo rijnen, wees maar niet boos!!" „Ach capi- tano", juichte de waard terwijl hij het geld uit Créghels vingers trok, „het geeft niets, wat maakt zo'n schaaltje uit, ik heb er nog veel meer in mijn keuken. Scherven bren gen geluk. Duizend maal dank, gracias, gra- cias, Ischias, overjas."

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 8