Douwe Egberts Belevenissen van een et glans geslaagd is de moderne lie Glim was voor linoleum en meubelen, vat bovendien Germotox (doodt houtworm eg en mug) etc. Avonturen it, PAGINA 12 DONDERDAG 4 APRIL 1957 Maak 't Uzelf gemakkelijk... verlies geen tijd aan ver moeiend boenen van vloer en meubelen. Laat Glim het doen! Spelenderwijs, zonder krachtsinspanning, tovert U met Glim een prachtige, blijvende glans. Glim-ouderwets in kwaliteit is modern van samenstel ling! Beter kan niet! Zj=QD£&t Een oud merk - een nieuwe glans Deze speciale Pickwick-theepot U kent de rest van het spreekwoord. Zo'n kleine meid heeft best gehoord dat moeders thee altijd wordt geroemd en zij weet ook het antwoord van moeder: Waarom mijn thee zo goed smaakt? Omdat het Pickwick Thee is van Douwe Egberts! Zo gaat de voorkeur voor Pickwick Thee over van oud op jong en: Jong geleerd, oud gedaan! Alom wordt Pickwick Thee verkozen... om zijn geur... om zijn bijzonder rijke smaak... fiillfew- om zijn royale, goudkleurige afschenk... de kenmerken van een echte Engelse melange. Verwen uw gezin en verwen uw gasten met Wmmm Douwe Egberts Pickwick Thee! Complet met moderne lange mantel. In jacquard. Maten 40-46 fl. 79.7 S Japon met aangesloten jasje. In straw-ctoth lin nen. Verschillende jeug dige tinten fl. 59.75 Ceylon Melange ri2 cl. Engelse Melange 94 cl. Pickwick Theezakjes doosje van 20 stuks 100 cl. doosje van to stuks 52 cl. pensen 232. Heb jij de begroting nageke ken, die ik voor dit jaar heb opge steld? Ja inderdaad en ik heb met vreugde geconstateerd, dat er een voordelig saldo zal zijn van 1000 gulden.... en ik heb er al een prachtige besteding voor gevonden ook: huis huur en inkomstenbelasting! ltnrAG.c&AvVXt&ii WEES SLIM - NOEM UW HULPJE GUM is nu verkrijgbaar voor750pun- ten. verpakt bij Douwe Egberts koffie en thee. Deze fraaie pastelkieurige thee pot is op de volgende punten beter 1 Tuit kon niet lekken. 2 Grote opening, waardoor ge makkelijker schoon te maken. 3 Het hoge kraogdeksel blijft stevig bevestigd tijdens het v schenken. tmirJN 6-66. „Ha, dit is een mooi plekje", riep Créghel, toen hij een der zalen van het kasteel betrad. „Gelukkig meneer, het is de hoogste tijd om aan te leggen," zei Mi ch iel. „Ik voel me alsof ik veertien da gen lang de hondewacht geklopt heb". „Nou laten, we het ons maar wat gezellig maken", zei Créghel, „dan kunnen we eerst een stukje gaan eten". ,,Ahoy, daar voel ik veel voor,'" riep Michiel, die al zijn moeheid vergat. „Ik zal er eens goed voor gaan zit ten." Met een olijke blik in zijn ogeri viel hij in een gemakkelijke stoel neer, maar, ach de stoel was oud en vermolmd en Mi chiel was zwaar en dik. Jullie voelt na tuurlijk al, wat er gebeurde. Een oorver dovend gekraak weerklonk en ons Michiel- tje zakte dwars door de stoel heen, om met een geweldige smak op de grond terecht te komen.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 12